Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Mõistete sõnaraamat
Teeni kõndimisega krüptot! Sweatcoin on tasuta ja paneb sind rohkem liikuma TÕMBA ÄPP Sulge
Add link
Muuhulgas tule - ja veeõnnetused, mis nii serverile kui muule tehnikale palju kahju võivad tekitada. Uputuste vältimiseks tuleks server paigutada veetorudeta ruumi või kui see ei ole võimalik, siis tihti torustiku seisukorda kontrollida (meie laiuskraadidel on uputuse tõenäolisem põhjus lõhkenud toru kui hiidlaine või orkaan). Tuleohutuse tagamiseks võiks tehnika läheduses kehtida suitsetamise keeld, hooletute töötajate puhul ka söömise ja joomise keeld.
Muuhulgas on Peterburi ajajärgust pärit ka Rudolf Tobiase Klaverikontsert c- moll ja populaarseks saanud kooriteos "Eks teie tea". 1904. aastal kolis helilooja lõpuks Eestisse, täpsemalt Tartusse, lootes leida siin rohkem aega komponeerimiseks. Kuid suureneva perekonna vajadused ei lubanud seda: töö keskkooli muusikaõpetajana (1904 – 1908), klaveritundide andjana, muusikaelu organisaatorina ja kontsertpianistina võttis ikkagi suurema osa tema ajast.
Muuhulgas on viimse tahteavalduse avalikustamine tähtis ka paragrahvi lõikes 4 sätestatut (seda sätet ei olnud 1997.a jõustunud PärS-s). annakusaaja, testamenditäitja ja loomulikult notari jaoks, kellel on keskne roll pärimismenetluse Pärandi hooldamine on tasuline tegevus (§ 114) ning kohtu poolt hooldaja nimetamisel tuleb kindlaks läbiviimisel Eestis.

Muuhulgas on "president" tänapäeval peaaegu kõigi vabariikide riigipeade ametinimetus. 28.06.1992 rahvahääletusel vastu võetud Eesti Vabariigi põhiseaduse (Riigi Teataja 06.07.1992 nr 26 art 349) kohaselt on Eesti Vabariigi riigipeaks Vabariigi President (5. peatükk, §§ 77-85). Vabariigi President valitakse ametisse viieks aastaks.
Muuhulgas on kohus nõustunud kostjalt välja mõistma ka 306%-se viivisemääraga arvestatud viivist (2-11-49039/13). Üldjuhul algavad hageja ettepanekutes aastased viivisemäärad 18 protsendist ja ulatuvad 50 protsendini, samal ajal kui seadusjärgne viivisemäär on varieerunud 10 protsendimäära juures.
Muuhulgas on skandaalses raamatus lõik ka Heiki Soome kohta: “Genekas tegi Heikiga võimalike intiimsuhete osas asja kohe selgeks ja tõtt-öelda oli diskoril topitavaid auke nii ehk naa türaga segada.

Muuhulgas tähendab see, et ka turvasüsteemid ise ei tohi volitatud kasutajaile teha takistusi varade kasutamisel ning nende süsteemide tekitatud ajutised kitsendused peavad olema võimalikult väikesed.
Muuhulgas on läbi viidud teadlikkuse suurendamise kampaaniaid sellistes peamistes päritolu- ja transiitriikides nagu Valgevene, Moldova, Vene Föderatsioon ja Ukraina, samuti Balkani piirkonnas.
Muuhulgas paiguta - mahtuvusega kondensaatorite, sealhulgas pingest takse optilisi sidekaableid ka õhuliini piksekaitse- oleneva mahtuvusega mittelineaarsete konden- trossidesse ja jõukaablitesse.

Muuhulgas on kilpkonna toiduks käsnad, erinevad molluskid, millimallikad, vetikaid, erinevad veetaimed, merikarbid, tõrikodalised, koorikloomad, vähilaadsed, hüdraloomad, korallid.
Muuhulgas on infrapunaühenduse jaoks vajalik otsenähtavus seadmete vahel (kasutatakse meditsiiniliste instrumentide, test- ning mõõteriistade, sülearvutite ja mobiiltelefonide
Muuhulgas on ebamõistliku kahjustamisega tegemist siis, kui tüüptingimus piirab lepingupoole õigusi ja kohustusi selliselt, et lepingu eesmärgi saavutamine muutub küsitavaks.

Muuhulgas on laboriuuringutes tähele pandud, et D-vitamiin võib aeglustada või koguni peatada teatud rakukogumite kasvu, mis selgitaks antud vitamiini vähivastast toimet.
Muuhulgas on tihti räägitud ka instrumentidest ja asukoha määramise meetoditest jms, mida on geograafiatunnis tihti vähemalt põgusalt puudutatud.
Muuhulgas on meil 8 haneliiki ning palju erinevaid veelinde - parte, luiki. Väga levinud on erinevad kakud - ainuüksi Eestis elab neid kaheksa liiki.

Muuhulgas üld - ja kõrghariduse, teaduse, ajakirjanduse, riigiasutuste ja omavalitsuste, veebikeskkondade ja tarkvara keel.
Muuhulgas on kaitsealalt viimaste aastate andmetel leitud 23 liiki käpalisi (Eestis kasvab üldse 36 liiki käpalisi)
Muuhulgas on see Novalise 5. hümn vastandatud Schilleri “Kreeka jumalatele” ja kogu antiigi kontseptsioonile.

Muuhulgas tähendab see, et ta ei ole õpilane, üliõpilane, ajateenija, kinnipeetav, haige ega pensionär.
Muuhulgas tähendab see seda, et vähemarajaline kaart töötab tõrgetata rohkemarajalises pesas.
Muuhulgas on sätestatud sihtkapitalid ja defineeris täpselt lepingu mõju kolmandale osapoolele.

Muuhulgas on oletatud, et see liik võib olla hominiidide ja šimpansite ühine esivanem.
Muuhulgas tähendab see, et avalik võim peab kehtestama haldusmenetluse reeglid.
Muuhulgas on see põhimõte oluline võlaõiguses ja rahvusvahelises õiguses.

Muuhulgas on sellele kogule iseloomilik tsitaatide ja parafraaside küllus.
Muuhulgas as - ide arv, lüli tüüp (stabiilsus, kiirus, usaldatavus) jms.
Muuhulgas on mõned ajutiselt võimelised kehavigastusi parandama.

Muuhulgas on teada, et Londonisse püüti meelitada ka Lully`d.
Muuhulgas on mõjuvaks põhjuseks alljärgnevalt:
Muuhulgas on ebaselge GTP osa translokatsioonis.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun