Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse Registreeri konto
Mõistete sõnaraamat
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge
Muudatus on vajalik. Korraldati koosolek, kus võtsid osa osakondade juhatajad ning neile seletati, miks on vajalik väiksemate osakondade sulgemine ja mida sellega loodetakse parandada. Osakondade juhatajatele (need, kelle osakondade sulgemist kavandati) pandi ülesandeks teavitada nendest põhjustest töötajaid ning neile selgitada, et see muudatus ei tähenda, et nad teevad kehvemat tööd, kui teised osakonnad, keda ei plaanita sulgeda.
Muudatused 1789 – 1791 liberaalne revolutsioon Asutava Kogu otsused kinnitas kuningas: Kõigi inimeste võrdsete õiguste deklareerimine, Kõigi maksustamine, Kõigi õigus asuda riigiteenistusse , Kiriku maade riigistamine ja müük, Vaimulike lojaalsusvanne, palk riigilt, Aadlitiitlite kaotamine, Talupojad lõpetasid teotöö, 1791. a põhiseaduse kehtestamine - absoluutsest monarhiast konstitutsiooniliseks
Muudatuste keskkonnas on vajalik, et kogu suuline teave edastataks rahulikus ja kindlas toonis, nii et teksti sisu ei läheks vastuollu esineja mitteverbaalse sõnumiga. Siinjuures tuleb anda kuulajatele tingimata kohe võimalus esitada küsimusi, vastasel juhul jäävad võimalikud tekkinud pinged ja kahtlused vastuseta ning tulemusena võib organisatsioonis levima hakata mitteformaalne ebaõige info.

Muudatustega inimüõhiskonnas - kirik oli taandumas oma juhtpositsioonilt, teadusele oli avatud köik teed, ühiskond urbaniseerus ja moderniseerus peadpööritava kiirusega, moodi tulid erinevad parateadused, -religioonid ning arusaamad. See köik möjutas inimeste hingeelu, andis neile motivatsiooni kujutada seda, mida kunstnik ise tahab, mitte seda, mida ühiskond vöi religioon nöuab.
Muudatuse kohaselt on arvutamise vajaduse tekke kuuks kuu, millal algas arvutamise vajaduse tekitanud sündmus — näiteks haiguse ja õppepuhkuse alguse kuupäev, koondamisel ning töölepingu lõpetamisel hüvitise maksmisel töösuhte viimane päev, puhkusetasu arvutamisel eelviimane tööpäev enne puhkuse algust.
Muudatuse juhtimisel on alati kindlad teemad, mis tuleb läbi käia, nagu miks see muutus, muudatuse faasid, kesksed eesmärgid jne. Kommunikatsioon peab olema interaktiivne ja mis kõige tähtsam, katma kõik protsessi etapid plaanimisest kuni monitoorimiseni.

Muudatused majanduses on olnud nii kiired ja erisuunalised, et pikaajaline planeerimine on osutunud võimatuks ning nõnda ei oska ettevõtjad veel ka täna hariduse planeerijatele öelda, missugust kaadrit nad vajaksid näiteks kolme või viie aasta pärast.
Muudatuste juhtimiseks on vaja uuenduslikku hingega inimest, kelleks võib olla:  Juht ise, kes võtab vastutuse endale  Juht koos selleks moodustatud rühmaga  Staabistruktuuri kuuluv spetsialist  Väliskonsultant, kuid ta ei tunne piisavalt org.
Muudatus on selles, et olgugi, et tarbijamäng on endiselt hasartmäng, ei loeta teabe avaldamist kaubandusliku loterii kohta enam hasartmängu reklaamimiseks, mistõttu võib nüüd ka kutsuda inimesi üles kaubanduslikus loteriis osalema.

Muudatus on järgmine: “matusetoetust makstakse isiku surma korral, kelle viimaseks elukohaks rahvastikuregistri andmetel oli ........ vald;“ . Muudatus viidi sisse siseriiklike dokumentide nimetuste muutumise tõttu.
Muudatuste tulemuseks on terviseüleminek kui demograafiline üleminek, kuna kontseptsioon käsitleb üksnes sünde ja surmi, ilma, et võtaks arvesse teisi rahvastikusündmusi ning elupaikade iseärasusi.
Muudatusena on määruses käsitletud sotsiaalkomisjoni tegevust, kes esitab omapoolsed ettepanekud toetuste määramiseks või määramata jätmiseks ........ Vallavalitsusele kinnitamiseks.

Muudatusettepanek - ettepanek laiendada või kitsendada projekti skoopi, muuta metoodikaid, protsesse, plaane või protseduure, teha muudatusi kuludes või eelarves või korrigeerida graafikuid.
Muudatuste kontrollorgan - ametlikult asutatud huvitatud osapoolte ühendus, mis vastutab projekti muudatuste läbivaatamise, hindamise, kinnitamise, edasilükkamise või tagasilükkamise eest.
Muudatus on ka alkoholi kaubamärgi eksponeerimise kohta müügikohas jm. 2008. a jõustunud RS karmistab muuhulgas alkoholi reklaami tingimusi ja reguleerib SMS-laenu andmist.

Muudatuste kontrollsüsteem - ametlikult dokumenteeritud protseduuride kogum, mis määrab projekti tulemite ja dokumentatsiooni kontrollimise, muutmise ja kinnitamise viisi.
Muudatuste tegemine on aeganõudev igal alal, kuid rahvastiku kujundamine on üks riigi tegevuse osasid, kus uute eesmärkideni jõudmine nõuab palju aega.
Muudatuste esitamisel on õigus tööandja] nõuda ka vastavalt töölepingu seaduse § 5 lg 2 töötaja kinnitust (allkirja) muudatuste esitamise kohta.

Muudatuste taustal on saanud ülioluliseks töötajate pidev enesetäiendamine, mistõttu inimesed võivad tunnetada välist survet õppima asumiseks.
Muudatus on vastus üksikisiku või juhtkonna ettekujutustele, et tehtav ei vasta ootustele või et kavandatu ja saavutatu vahel on lõhe.
Muudatuste kontroll - muudatuste määratlemine, dokumenteerimine, kinnitamine või tagasilükkamine ja kontrollimine projekti alusjoonte suhtes.

Muudatuste juhtimine on moraalne juhtimine, mil vaadatakse enda soovidest kaugemale ja töötatakse koos ühiste firma eesmärkide nimel.
Muudatusi töölepingus on võimalik teha poolte kokkuleppel Muudatustega nõustumisega ei ole peaaegu mitte kunagi vältimatult kiire.
Muudatused sisepoliitikas - kõige olulisemaks on üldise repressiivse olukorra leevendamine, massiivsetest repressioonidest loobumine.

Muudatuse on teinud Playstation 4 kaasa tulev pult mis siiski suures osas meenutab siiamaani nende esimest pulti.
Muudatuse mõte on selles, et kui alused on olemas, on tühistamine tehtud lihtsaks, ei pea alati minema kohtusse.
Muudatustega 1900 - ndate aastate alguse muusikas, kui toimus tonaalsuse lagunemine ning tekkis atonaalsuse.

Muudatuste juhtimine on osa organisatsioonilistest muutustest ja teisalt ka osa individuaalsetest muutustest.
Muudatustest on tulenenud EL ühinguõiguses toimunud muudatuste ülevõtmisest Eesti õigusesse.
Muudatust – kui ka väikest – tõi lossi elanikkude hulka uus liige, noor munk Bernhard.

Muudatuste läbiviimisel on kõige tähtsam kõigi nende töötajate kaasamine, keda muudatused puudutavad.
Muudatus on tasuline. Klient esitas kaebuse, et miks talle vale informatsiooni esitati.
Muudatusena on punktis üks sisse viidud tähtaeg 01.detsember elukoha registreerimiseks.

Muudatused süda - Laste vastupidavuse suhteliselt halvemal treenitavusel on teinegi põhjus.
Muudatus – muutmise tulemus Muutus – muutumise tulemus (elu-, kliimamuutus)
Muudatus - nii, et vana süsteemi juurda tagasipöördumine osutub võimatuks.

Muudatus - peab vaba mängulise tegevuse asendamaa sihipärase pingutusega.
Muudatuste üle33 on saanud selgeks nende sätete suhteliselt avar tõlgendusruum.
Muudatuste teostamisel on olulisim ja vältimatu samm ületada töötajate vastuseis.

Muudatus on kindlasti avatud, selle kohta võib läbi viia menetluse.
Muudatustest on põhjust rääkida eeldatavalt juba järgmisel kevadel.
Muudatus on tehtud vallakodanike parema informeerimise huvides.

Muudatustega mittenõustumisel on töötajal õigus nõuda töölepingu lõpetamist.
Muudatus on kindel eesmärk majandust elavdada ning arendada.
Muudatused võimustruktuuris - sõja järel mingit kardinaalset muutust ei tule.

Muudatused ida - Euroopas ja anda ameeriklastele tagasi eneseusu.
Muudatused maksu - ja kindlustussüsteemis lähtudes EL nõuetest.
Muudatuste ülekanne on andmebaasisüsteemi, mitte kasutaja ülesanne.

Muudatus on välja toodud absoluutsummas ja protsentides.
Muudatus tähendab ja kuidas see mõjutab nende tööd.

Muudatustega aktsept on uud ofert ja siis vahetavad osapoole kohad.
Muudatustega on pikihoone ja koor säilinud tänapäevani.
Muudatuste suhtes – oluline eeldus muudatuste elluviimiseks.

Muudatuste juhtimiseks on vajalik eestvedaja kes neid ellu viib.
Muudatusetega on pikihoone ja koor säilinud tänini.
Muudatust on vaja ja kaaluvad seda tõsiselt.

Muudatusega on tegemist? Automatiseerimine

Muudatus - muutmine; muutmise tulemus.
Muudatustesse on erinev. (Korpelainen 2005)Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli?

või

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO AKTIVEERIMISEL +10 PUNKTI !


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun