Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Hotjar Feedback
Maatriks - , Tindi- või Laserprinter kvaliteet 600 DPI Trükkimiskiirus 10 lk/min • - Hiir (Mouse) Arvuti juhtimine koostöös ekraaniga • - Scanner Valmis trükiste sisestamiseks arvutisse • - Modem Arvuti ühendamiseks teiste arvutitega telefoni liinide kaudu Kiirus 56 Kbps • - Võrgukaart (LANcard) 10/100 Mbps • - UPS Katkematu toitepinge allikas võimsus 500 W Tarkvara • Üldiselt mõeldakse tarkvara all kõiki arvutis olevaid programme.
Maatriks - ,tindi-,laserprinter • Ühendatud otse arvutivõrguga • Kahepoolne printimine • Mustvalge-,värvitrükk • Viimistlusmoodul • Lehekülgede loendamine XSLX,DOC,JPG,SXC, XLS, TXT,JPEG,BMP,GIF, PNG,DOCX, STW, RTF, ODT, TIFF, ODS, AVI, MPG,MPEG,MOV ,WMV,WAV,MP3, RAM,AU,WMA,EXE,COM,BAT,SYS, TAR,ZIP,GZ,RAR, HTM,HTML,PHP,VBS,WSH,XML,DAT,ISO,IMG,PDF Tekstifail Pildifail Videofail Helifail Tabelid Süsteemifail.
Maatriks on ülevaatlik juhtimisdokument, milline peab olema kättesaadav kõigile ettevõtte juhti-dele ja spetsialistidele. Sellesse on kerge sisse viia täiendusi ja muudatusi, sest vastav tegevus kir-jutatakse maatriksisse juurde ning omavahelise tööjaotuse uue ülesande lahendamisel lepivad maatriksisse lülitatud isikud kokku omavahelisel nõupidamisel ja fikseerivad selle maatriksis.

Maatriks – ristkülikukujuline arvudega tabel, milles on m-rida ja n-veergu. Tähistused: (maatriksit tähistatakse suure tähega) a11 a12 ... a1n a 21 a 22 ... a2n i =1,2,..., m = A( aij ), ... ... ... ... j =1,2,..., n a m1 am2 ... a mn Maatriksi järk – tähistab maatriksi môôtmeid; A on m*n järku maatriks.
Maatriks on ristkülikukujuline tabel, mis koosneb arvudest (tavaliselt reaalarvudest või kompleksarvudest) või mingitest muudest etteantud hulga elementidest, sealhulgas näiteks polünoomidest, funktsioonidest, diferentsiaalidest, vektoritest.
Maatriks - ristküliku kujuline arvude tabel, kus m-arvud on pandud m-ridasse ja n-arvud on pandud n-veergu. Maatriksis olevaid arvu nim. elementideks, neid pannakse sulgudesse () või [] või ||.

Maatriks - struktuurid (PAL - Programmable Array Logic, PLA -Programmable Logic Array) Programmable array logic (PAL) is a programmable logic device used to implement combinational logic circuits.
Maatriks on ülevaatlik dokument, milline reguleerib üheaegselt paljude et-tevõtte juhtide (sageli ka spetsialistide) õigusi, kohustusi ja vastutust ettevõtte juhtimisülesannete täitmisel.
Maatriks on strukturaalne disain,mis koondab spetsialistid erinavatest funktsionaalsetest osakondadest töötama ühes või mitmes sõltumatus meeskonnas,mida juhivad projektijuhid.

Maatriks e. põhiainest. Komposiitmaterjalide komponendid on tavaliselt üksteises lahustamatud ja neid võib komposiitidest identifitseerida läbi nende piirpinna.
Maatriks - andmeanalüüs • Nooldiagramm • PDPC (Process Decision Program Chart) Maatriksdiagramm Kvaliteedikarakteristikud Tugev korrelatsioon Kliendi nõuded
Maatriks on eristatavate horisontaalsete ridade ja vertikaalsete veergudega ümarsulgudesse asetatud arvudest (või üldiselt ringi elementidest) koosnev tabel.

Maatriks - organisatsioon võimaldab ühendada erinevaid ettevõtmisi tervikuks, kasutades seejuures ühte spetsialisti mitme projekti huvides üheaegselt.
Maatriks – see on veebistuudio, mis kombineerib oma töödes loovaid disainilahendusi koos innovaatilise tehnoloogiaga, pidades silmas kasutusmugavust.
Maatriks on KM plastne ja elastne faas, mis annab materjalile vormi, monoliitsuse ning tagab koormuse ümberjaotumise armatuuri elementide vahel.

Maatriks - või segmentelemendid, mis võimaldavad nähtavaks teha sümboleid (tähti, numbreid või muid märke), mida nimetatakse tärkideks.
Maatriks - sagedusmuundurid. Kahesuunaliste ja kahepolaarsete pooljuhtlülitite baasil ehitatud muundureid nimetatakse maatriksmuunduriteks.
Maatriks e. raamistik” ja sisaldas kontsepte ja reegleid, mis tulenesid distsipliini liikmete intellektuaalsel tööpanusel.

Maatriks on sümmeetriline peadiagonaali suhtes, suunatud graafis iga kaare jaoks on olemas ka vastupidise suunaga kaar.
Maatriks – see hõlmab tulpasid ja ridasid, mis esindavad kahte erinevat dimensiooni, mõistet või infokogumit.
Maatriks on ristkülikukujuline arvude tabel, milles on m-rida ja n-veergu ja mis on ümbritsetud ümarsulgudega.

Maatriks – nimetatakse ümarsulgudesse paigutatud reaalarvude tabelit, milles on eristatavad read ja veerud.
Maatriks on arvude tabel; kui maatriksis on rida ja veergu, siis räägitakse ( )-maatriksist ja kirjutatakse
Maatriks on väga mitmekülgne vahend nii informatsiooni haldamiseks kui ka analüüsimiseks.

Maatriks on regulaarne, siis süsteemil on täpselt üks lahend Definitsioon. Valemeid
Maatriks on ja jääb arvutabeliks, tema väärtust kunagi ei arvestata.
Maatriks on numbrite tabel, mis koosneb ridadest ja veergudest.

Maatriks on ristkülikukujuline tabel, mis sisaldab arvusid.
Maatriks on proovi see osa, mis ei ole analüüs.
Maatriks a on ekvivalentne diagonaalse maatriksiga.

Maatriks on iseseisev. See on – energiavorm.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun