Sõnu seletav sõnaraamat

Mõnes mõttes on see ka nagu väljakutse , sest kolm päeva rattaga sõita, telgis magada ja järves pesta on ikkagi suhteliselt ekstreemne , aga väga lahe . 9)Mis on halvim asi , mis on mõnel retkel juhtunud? Margusel oli puuk , siis oli küll väga jube , sest ma terve õhtu muretsesin , et pärast tuleb mingi haigus . Paha on veel see tunne , kui sa järgmisel hommikul sadula peale istud , aga see käib asja juurde ja võib-olla teeb seda veel lahedamaks.
Mõnes mõttes on see isegi hea, kuna kui mõne liigi isendeid oleks liiga palju, siis nad lihtsalt võivad mõne nõrgema liigi ära kaotada. Kindlasti leidub ka salakütte, kes ei hooli jahi seadustest vaid jahivad neid keda tahavad ning see oleks põhimõtteliselt sama teguvus, kui inimene ei reguleeriks loomade arvu, kuna ka nii on võimalik et üks loomaliik saab lihtsalt otsa.
Mõnes mõttes on see muidugi õige, sest oma vigadest õpitakse kõige paremini, aga samas tekib vanematel inimestel tunne, et miks see vajalik on ja miks nende nõu ei kuulata, kui see ometigi nii kasulik on. Tihti on neil õigus, aga vahel jäävad õpetussõnad liiga vanamoelisteks ja ei taha tänapäeva ühiskonda nii hästi sobituda.

Mõnes mõttes on see luksusfunktsioonja niikaua, kui kõhunäärme rakud suudavad kõvasti tööd tehes rohkesti insuliini toota, suhkurtõbe veel ei teki, arenevad vaid muud haiguslikud nihked (kalduvus kõrgvererõhule, vereringehäired, suurenenud eeldused edasiseks rasvumiseks, ateroskleroosi kiirem areng).
Mõnes mõttes on see hirmutav, kuna mida rohkem sa lood korrastatud maailma enda ümber ning püüad protsesse allutada kindlatele seaduspärasustele, seda kindlamalt saame väita, et ühel heal hetkel leiad selle kõik kokku kukkunud olevat, kuna korra asemel valitseb jällegi korratus.
Mõnes mõttes on see vägagi kiiduväärt eesmärk, võib see tihtilugu tekitada inimestele Nõustamiseks kõige sobivama meetodi valik sõltub eelkõige kliendi konkreetsetest tõsiseid probleeme, eriti kui nad üritavad valida tegevusala, arvestamata omaenda vajadustest.

Mõnes mõttes on paljude inimeste jaoks on Jumala usu teema konservatiivseks muutunud ning inimestel oleks vaja kas midagi muud, mida uskuda või siis inimesed vajavad lihtsalt ainult realasust või on inimeste arvamus liiga hooletuks muutunud, et üldse midagi uskuda.
Mõnes mõttes on pühad asjad aastatuhandete vältel muutunud, kuid samas ka ei ole. On ju endiselt püha perekond ning samuti ka usk. Ka oma hinge peetakse pühaks ja mõne jaoks on püha ka loodus, mis kaudselt meid katab ja toidab.
Mõnes mõttes on reaktiivsete meediasuhete aluseks atraktiivsete sõnumite olemasolu näiteks mõne konkurendi ja ettevõtte vahel ilmnenud konfliktse olukorra, ettevõtte tegevusest või tegevusetusest tingitud kriisi tõttu.

Mõnes mõttes on rootslased seetõttu kehvemas situatsioonis kui nn. “lärmakamad” eurooplased (itaallased jne) Võõraste kultuuridega suhtlemisel peab arvestama ääretult olulist aspekti - mitteverbaalset suhtlemist:
Mõnes mõttes on vaimne sõltuvus isegi ohtlikum, sest seda on raskem ära tunda ja endale tunnistada. Inimene arvab tavaliselt, et tema narkootikumide tarvitamine on ajutine ja ta võib selle iga hetk lõpetada.
Mõnes mõttes on see riigi probleem, kes ei rahasta andekate laste edasi arendamist, õpetajad teevad peale tunde tasuta tööd, et lapsi olümpiaadidele saata, mistõttu on nad vähese motivatsiooni ja tahtega.

Mõnes mõttes on hoiatustel ka tõepõhi taga – näiteks naised, kes saavad aru, et edukaks karjääritegemiseks on tarvis rõhutada mehelikke omadusi, hülgavadki tihti oma naiselikud jooned.
Mõnes mõttes on see ka eelis, kuna tänu sellele ei teki palju üldkulu . Teiseks eeliseks on operatsioonisüsteemi tasemel virtualiseerimisel patch-imine, kus administraatorid peavad ainult
Mõnes mõttes on see odavam, kui loeme ajalehti-ajakirju või muud kirjandusega seotud teemasid Internetis, kuid inimesed võiksid rohkem pooldada seda, et tellivad omale lugemise koju.

Mõnes mõttes on iga uus olukord Veel üks, veidi struktureeritum viis tundmaõppimise etapi läbimiseks on kasutada rassidest ja kultuuritaustast olenemata multikultuurne suhtlus.
Mõnes mõttes on see paratamatu, kuid samas on võimalik ka oma kultuuri teadvustada ja seeläbi muuta õige (oma) – vale (võõras) suhtumist kultuurierinevustesse.
Mõnes mõttes on sama temaatikaga seotud loeng „moodsa teaduse teke“. Kunst, religioon ja teadus on inimajaloo jooksul moodustanud väga ühtse terviku.

Mõnes mõttes on suhkruasendajad eelistatumad, sest veresuhkru sisalduse suurenemine on pärast nende tarvitamist aeglasem, võrreldes tavalise suhkruga.
Mõnes mõttes on see positiivne, et ei ole märgatavaid seisusevahesid, kuid tutvused soosivad „onupojapoliitikat“ ehk eelistatakse pigem tuttavaid.
Mõnes mõttes on see ka loogiline, kuna vanematel ei ole võimalust oma lastel silma peal hoida ning nende eludesse sekkuda, kui ei elata koos.

Mõnes mõttes on see hea, sest saadakse odavamat tööjõudu ja sündimus suureneb ja koos tarbimisekasvuga kasvab ka majandusaktiivsus.
Mõnes mõttes on termin võimude lahusus eksitav, sest seadusandlik, täidesaatev ja kohtuvõim pole üksteisest sugugi isoleeritud.
Mõnes mõttes on see hea, et me üritame aga samas me muretseme ka asjade pärast, mille muutmiseks me tegelikult võimelised pole.

Mõnes mõttes on see õige, kuid poosi põhiolemus on siiski sõjakus. Seda poosi nimetatakse ka läbilöögiasendiks.
Mõnes mõttes on see aspekt filosoofilise tähendusega, kuna selline põhimõte kehtib mingil määral ka päriselus.
Mõnes mõttes on vastus lihtne: järgi liikluseeskirju! Loogliline ju! Arvan, et tegelikult see nii lihtne polegi.

Mõnes mõttes on nad tõesti kargu eest, sest uima kadudes pole mingit muutust - ollakse jälle mustas masenduses.
Mõnes mõttes on ka Kuradil õigus, kuid selleks ongi vaja saavutada tasakaal negatiivsuse ja positiivsuse vahel.
Mõnes mõttes on Eesti majandus selle suhtes ohutu, meil pole suure majandusliku tähtsusega maavarasid.

Mõnes mõttes on ta ka õige, et sa saad õpitavast paremini aru, kui sa oled selle niiöelda leiutanud.
Mõnes mõttes on vaimne sõltuvus isegi ohtlikum, sest seda on raskem ära tunda ja endale tunnistada.
Mõnes mõttes on see müstilisus, mis lugeja peas tekib huvitav, kuid see võiks olla tasakaalustatud.

Mõnes mõttes on esmapilgul vajadus ja ahnus väga sarnased, kuid ometigi fundamentaalselt erinevad.
Mõnes mõttes on madal inflatsioon hea uudis tarbijatele, kes naudivad madalate toiduainete hindu.
Mõnes mõttes on sellised saated noortele väga õpetlikud, sest need aitavad vältida vigu.

Mõnes mõttes on ajus kaart sellest, missugune on keha ehk keha kuju on korratud ajus.
Mõnes mõttes on meie elu, tuhandeid aastaid Vana-Kreekast hiljem, palju lihtsam.
Mõnes mõttes on see minu arvates kogu novellikogu kõige õpetlikum lugu.

Mõnes mõttes on see võrreldav võrgustike loomise mõjuga.
Mõnes mõttes on küll. Töötuid on reaalselt vähe.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto