Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Lunastus – patust vabanemine (lunastusreligioonid – kõik usundud, mille ülimaks eesmärgiks on inimese vabanemine millestki, nt: budism, hinduism, manilus, gnoosis, mitra
Vote UP
-1
Vote DOWN
Lunastustähtaeg – vt kustutustähtaeg , võlakirja tagasiostmise tähtaeg lühiajalised finantsinvesteeringud - on aktsiad, osakud, erastamisväärtpaberid mida bilansis kajastatakse soetusmaksumuses ning nende väärtuse muutus kajastatakse kasumiaruandes finantskuludena, -tuludena. Nad on väärtpaberid, mis on ette nähtud edasimüümiseks (realiseerimiseks) järgneva majandusaasta jooksul ning võlakirjad, mille maksetähtaeg on bilansipäevast arvestades üks aasta või vähem.
Lunastaja – mahti 20. Mitmes kaliif lasi ühtse Koraani teksti koostada ja kuidas teda kutsuti? Kolmas kaliif Uthman (Othman) – 114 Suuraks 21. Kuidas nimetatakse araabia keeles Koraani esimest suurat? Ehk Al-fatiha 22. Kuidas nimetatakse kariloomade rituaalset tapmist?

Luna on suuruselt viies kuu meie päikesesüsteemis, diameetriga 3474km, ning eriliseks muudab selle kuu asjaolu, et tegemist on ainukese taevakehaga peale Maa, kuhu inimene on väidetavalt oma jala tõstnud. Kuu on Maa poole pööratud alati ühe ja sama küljega.
Lunastustähtaeg on 12 kuu lunastustähtajani jooksul bilansipäevast (korrigeeritud soetusmaksumus) Nõuded ja ettemaksud Lühiajalised nõuded ja Korrigeeritud RTJ 3 tehtud ettemaksud, soetusmaksumus (v.a. liigitatuna põhiliste (üldjuhul võrdne ettemakstud gruppide kaupa.
Luna - seeria automaatjaam Luna 2, mis sama aasta septembris Kuule suunati. Kuu on ka hiljem päikesetuule uuringutega seotud olnud, nimelt siis, kui Apollo astronaudid seal päikesetuulest proovide kogumiseks alumiiniumfooliumi üles riputasid.

Lunastuse aeg on vahetult ukse ees, laskis Sakarja valmistada krooni daviidid Serubabelile (Sk 6, 9 jj). Teda ja Saadoki soost preestrit Joosuad nimetas ta ``õlipoegadeks`` (4, 14), s.t. õndsusaja väljavalituteks ja salvituteks.
Lunastusõpetus – õnn on saavutatav 5 suhte harmoonia abil Iseloomulikud tunnused – keskmeks inimene ja ühiskond, jumalad ja teispoolsus pole olulised, õnn ja õinsus on kättesaadavad juba selles elus.
Lunaks on suur rahapung ( seal on mõni münt, lisaks klaasikilde või raua tükke, et pung oleks suur ja kõliseks ). Enne tuppa astumist lööb peiupoiss mõõgaga uksele risti.

Lunastusprobleem - see on probleem, mida Anselm taas mõistuslikult on lahendada püüdnud ja mille suhtes ta täiesti uuele arusaamisele on aluse rajanud.
Luna - delRisco1, A. Normak1 and K. Orupõld1,2. Biochemical methane potential of different organic wastes and energy crops from Estonia.
Lunastamistähtaeg on päev, mil võlakirjade emitent (väljaandja) maksab võlakirja omanikule tagasi laenu põhisumma ehk nominaalväärtuse.

Lunastajasse - Messiasse(lohutav funkts). Sinna kuulus saksa fil F.Nitsche irratsionalist, defineeris: Kristlus-pööbli Platonism.
Lunastusõpetus – kui inimene patustab, siis oma eksimused saab õigeks teha läbi palumise, meele muutmise ja toora uurimise.
Lunastaja kuju on kindlasti koht, kuhu tasuks tulla kõikidel, hoolimata sellest, kas ollakse usklik või mitte.

Lunastuse allikaks on Jumal, ja see on võimalikuks saanud Kristuse kannatamise, surma ja ülestõusmise läbi.
Lunaar - ja solaarkultusele pühendatud kompleks on megaliitehitistest kõige paremini säilinud.
Luna - kuujumalanna, eelmise õde. Oli kahvatu, kuusirbiga juustes, kahehobusevankriga.

Lunastusõpetus – inimene põhjustab oma kannatusi ise ja lunastab ka end ise. 4 üllast tõde.
Luna - 2 – Koodnimi tähtsuselt teisele Rigelian-i maaalusele baasile New Mexicos.
Lunastus on tegelikult Kristuse surm ristil, ta lunastas kõikide inimeste patud.

Lunastajaks on tema järgmise teose, muusikali „Whistle Down the Wind“ teemaks.
Lunastamine – aitab end pisut paremini tunda, kuid on ja jääb illusiooniks.
Lunastusõpetus – eesmärk on vabaneda hinge rändamisest ühinedes brahmaniga.

Lunastus - kristluses vabanemine patu, surma ja kurjuse võimust
Lunastama – usu keskmes Püha Kolmainsus (Isa, Poeg ja Püha
Lunastus tähendab inimese sisemise rikutuse andeksandmine.

Lunastusõpetus – maailmaga harmoonias olemine ja mediteerimine.
Lunastuspäeval – ohverdati kaks „häbiplekkideta” sokku.

Lunastaja – toob maa peale jumalariigi.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Lunaarpäev on 24 tundi ja 50 min. Päikese ööpäev on 24 tundi.
Vote UP
-2
Vote DOWN
Lunastuslugu - ilmutusele toetuv kristlik ajalootõlgendus, mille põhietappideks on loomine, pattudelangemine, Kristuse lunastustöö ja kohtumõistmine aegade lõpulTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun