Sõnu seletav sõnaraamat

Lsd - taoliste keemiliste ühendite toime •  taju moondumine •  sünesteesia •  ise-taju muutumine •  hallutsinatsioonid •  meeleolude kiire vaheldumine •  mõttekäikude pidetus •  koordinatsiooni halvenemine •  vererõhu tõus •  pulsi kiirenemine •  bad trips •  psühhoos •  paaniline hirm •  enesekontrolli kadumine •  flashback
Lsd on kõige tugevam hallutsinogeenne narkoo- tikum mis üldse olemas on. Selle mõju sõltub sellest, kuidas tarvitaja end tunneb, kus ta on ja kellega ta on. Näiteks kui sa oled tüdinenud või veidi närvis ja ei tunne end ümbrus- konnas ega seltskonns mugavalt, on tõenäoline, et sul tuleb halb „trip“, millega kaasnevad masendus, paanika segadus ja peapööritus.
Lsd – d sisse võtnud sajad üliõpilased tundsid toimet, mida hiljem hakati nimetama “reisiks hullumeelsesse maailma”. Vaatamata sellele, et Liry peatselt vallandati ülikoolist ja ka hiljem kohtu alla anti, õnnestus tal viie aasta jooksul meelitada oma “müstilisse ühendusse” tuhandeid noori.

Lsd - taoliste keemiliste ühendite toime: taju moondumine, sünteesia, ise-taju muutmine, hallutsinatsioonid, meeleolude kiire vaheldumine, mõttekäikude pidetus, koordinatsiooni halvemine, vererõhu tõus, pulsi kiirenemine, bad trips, psühhoos, paaniline hirm, enesekontrolli kadumine, flashback.
Lsd based on the interaction of lexical contextual and meaning 1. Metaphor – here lexical and contextual meaning is based on the similarity of two notions and thus metaphor is hidden comparison: one word is used instead of another because objects or things have something in common.
Lsd - narkomaania puhul tekib vaid psüühiline sõltuvus, füüsilise sõltuvuse nähud praktiliselt puuduvad. LSD krooniline kasutamine põhjustab kiiresti psüühilisi muutusi.

Lsd ehk lüsergiinhappe dietüülamiid (inglise keeles Lysergic acid diethylamide) (Teised nimetused: hape , mark , ellekas , Ruut , reis , trip ) on sünteetiline hallutsinogeen.
Lsd - st. Mõnikord põhjustab LSD sündroomi, mis on kasutajale väga ebameeldiv (bad trips). Meelepetted muutuvad ähvardavaks, kaasneda võivad tagakiusatusmõtted.
Lsd - Sünteetiline narkootikum LSD on lüsergiinhappe dietüülamiin, mis on üks tugevamaid teadaolevaid hallutsinogeene ehk meelepetteid põhjustavaid ühendeid.

Lsd - d (lüsergiinhappe dietüülamiid) levitatakse peamiselt värviliste plaastritena, mis kleebitakse kehale ning millest LSD imendub aeglaselt organismi.
Lsd ehk lüsergiinhappe dietüülamiid, mida slängis tuntakse ka lihtsalt happena on tugevaid meelepetteid tekitav sünteetiline hallutsinogeen.
Lsd ehk LÜSERGIID...............................................................................................23 • PCP ehk FENTSÜKLIDIIN.

Lsd - on hallutsinogeen, mis võib esineda vedelikuga immutatud trükipiltidega paberitükikestena, mille ühekordsed doosid meenutavad marke.
Lsd on kõige tugevam meelepetteid ja kujutelmi tekitav narkootikum, mis üldse olemas on, see on narkootikum, mida valmistatakse kunstlikult.
Lsdp - s suurenes etniliste leedulaste osakaal ning viis partei lõhenemiseni – iseseisvuse pooldajad ja vene enamlaste pooldajad.

Lsd - st tingitud emotsionaalne reaktsioon on tugevasti sõltuv keskkonnast ja inimestest, kellega koos seda tarvitatakse.
Lsd - d “tehakse sisse”, teisisõnu võetakse suu kaudu, tihtipeale asetatakse keele alla, mitte ei neelata (3).
Lsd – kutsub esile meelepetteid, muutub meeleolu, teadvus kahestub Seenepreparaadid Kanepi preparaadid –

Lsd - narkomaania puhul tekib vaid psüühiline sõltuvus, füüsilise sõltuvuse nähud praktiliselt puuduvad.
Lsd ehk lüsergiinhappe dietüülamiid (slängis hape (inglise keeles acid)) on sünteetiline hallutsinogeen.
Lsd on kõige tugevam hallutsinatsioone tekitav aine, mida valmistatakse keemilisel meetodil.

Lsd vedelikuga on sageli immutatud trükipiltidega paberid, mille ühekordsed doosid meenutavad marke.
Lsd – hakkas osalema inimeste igapäevaelus- see sai saatuslikuks, miks ka ärakeelati.
Lsd on väga toimiv ühend: juba mikrogrammistes annustes kutsub ta esile meelepetteid.

Lsd - d müüakse tablettidena või väikeste, nõelapea suuruste kuulidena.
Lsd - happe dimetüülamiid on psüühikakeemilise iseloomuga ründemürk.
Lsd on väike paberitükk, millel võivad olla erinevad pildid.

Lsd toime on väga subjektiivne ning toimet üldistada on raske.
Lsd - d müüakse tablettidena või väikeste kuulidena.
Lsd based on the interaction of lexical contextual and meaning

Lsd - Paberitükki imetakse ja neelatakse alla.
Lsd - looduslikult tunglateras leiduv aine.
Lsd puhul on ülekaalus nägemistaju häireid.

Lsd - d manustatakse suu kaudu.
Lsd - happe dimetüülamiid;
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto