Sõnu seletav sõnaraamat
Mis veebilehti külastad? Anna Teada Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Lisaks eeltoodule on KMS tähenduses kauba import ka ühenduse tollistaatusega kauba toimetamine Eestisse ühendusevälisest riigist, mis on väljaspool ühenduse käibemaksuterritooriumit, kuid samas ühenduse tolliterritooriumi osa (st eriterritoorium, nt Ahvenamaa, Kanaari saared; KMS § 6 lg 4). Näiteks reisija peab kauba impordilt maksma käibemaksu juhul, kui on importinud kaupa üle käibemaksuvaba väärtuselise piirmäära.
Lisaks eeltoodule on puuet defineeritud kui füüsilist või vaimset kahjustust, mis oluliselt piirab ühte või rohkemat inimese peamistest elutegevustest (näiteks enese eest hoolitsemine, kõndimine, nägemine, kuulmine, rääkimine, hingamine, õppimine, töötamine) (Bailey jt 1995:37). Lisaks sellele võivad puuded olla ajutised või püsivad; progresseeruvad, regresseeruvad või stabiilsed; vahelduvad või pidevad.
Lisaks eeltoodule on Eesti tootjatel hinnaeelised tänu madalatele tööjõukuludele Euroopa Liidu riikide (näit. Soome, Saksamaa) puitplaadi-tööstuste ees ning samuti hinnaeelised paljude Kesk-ja Ida- Euroopa riikide puitplaaditööstuste ees. Eesti puitplaaditööstuse konkurentsipositsiooni näitab ka eksporditurgude mitmekesisus ning suurenenud turuosad mitmetes Euroopa riikides.

Lisaks eeltoodule on rikutud Vabariigi Valitsuse 28.augusti 1991.a. määrusega nr.161 kinnitatud “õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamise ja kompenseerimise avalduste esitamise ja läbivaatamise ning tõendite esitamise ja hindamise korra” punkti 6 lg.5 nõudeid, mille kohaselt volikiri, order või tõend lisatakse avaldusele või märgitakse avaldusele nende andmed.
Lisaks eeltoodule on Tartumaal kümmekond jõge ja jõelõiku, millel on looduskaitseseaduse § 51 lg 1-ga keelatud uute paisude rajamine ning nende laiaulatuslik rekonstrueerimine, kuna nimetatud jõed ja jõelõigud kuuluvad lõhe, jõeforelli, meriforelli ja harjuse kudemis- ja elupaikade nimistusse.
Lisaks eeltoodule on Notarite Kojal ka sotsiaalseid ülesandeid, mis seisnevad eelkõige riikliku õigusabi põhimõtete alusel notari tasust vabastamise hüvitamises oma eelarvest ning mõningatel juhtudel notarite ja endiste notarite toetamises.

Lisaks eeltoodule on veel vaja elimineerida vastastikused nõuded ja kohustused ning realiseerimata kasum varude müügist emaettevõtte poolt tütarettevõttele:
Lisaks eeltoodule on erialakirjanduses jõutud mitmeti arusaamale, et tegu on fiktsiooniga.
Lisaks eeltoodule on kasutusel mitmesugused eriroogade söömise vahendid: ausrti-,

Lisaks eeltoodule on alkohol ka vett siduva toimega.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Lisaks eeltoodule on jätkuv kinnipidamine õiguspärane vaid juhul, kui säilib oht avalikule korrale; jätkuvat kinnipidamist ei või kasutada vabaduskaotusliku otsuse eeldusena.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


Logi sisse ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun