Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Lineaar - AKTIIVNE MULTIAKTIIVNE REAKTIIVNE introvertne ekstravertne introvertne kannatlik kannatamatu kannatlik vaikne jutukas vaikne Armastab privaatsust Armastab seltsi Hea kuulaja Tegeleb oma asjadega uudishimulik väärikas Plaanib asju ette Planeerib üldjoontes Näeb üldprintsiipe metoodiliselt Teeb ühte asja korraga Teeb mitut asja korraga reageerib Töötab kindlatel Töötab ükskõik mis ajal Paindlik tööaeg kellaaegadel täpne Täpsusest kaugel täpne
Lineaar - ehk võimendusrežiim {active region), kus sisend- ja väljundvool on peaaegu lineaarses sõltuvuses. Teatud baasivoolu väärtusest alates väljundvool enam ei suurene ja see on transistori küllastusrežiim (saturation region). Lülitina toimivana kasutatakse transistori sulge- ja küllastusrežiime, millest esimene vastab lüliti väljalülitatud asendile ja teine sisselülitatud asendile.
Lineaar - AKTIIVNE MULTIAKTIIVNE REAKTIIVNE Allub ajakavale ettearvamatu Käitub vastavalt partneri ajakavale Pühendub projektile Laseb ühel projektil teist Näeb tervikpilti mõjutada Peab kinni plaanist Muudab plaane Teeb väiksemaid muudatusi Toetub faktidele Žongleerib faktidega Ütlused on lubadused Saab infot statistikast, Saab infot suulisest allikast Kasutab mõlemaid andmebaasidest,teatme-

Lineaar - , ruut- ja murd- ja nendeks taanduvate võrrandite ning võrratuste lahendamine; • kahest kahe tundmatuga lineaarvõrrandist koosnevate võrrandisüsteemide ja lihtsamate ruutvõrrandisüsteemide lahendamine; • ühe tundmatuga lineaarvõrratuste süsteemide lahendamine; • tekstülesannete lahendamine võrrandi ja võrrandisüsteemi abil.
Lineaar - AKTIIVNE MULTIAKTIIVNE REAKTIIVNE Jälgib reegleid nööritõmbaja Läbinähtamatu, külmavereline Suhtub vastumeelselt talle Otsib teeneid Kaitseb teiste väärikust osut.teenetesse Probleemidega pöördub Probleemidega pöördub sugulaste Probleemidega pöördub usaldus- kompetentsemate kolleegide poole väärsete inimeste poole
Lineaar - aktiivsed – konkreetsed, ülesande lahendustele orienteeritud, kõrgeltorganiseeritud planeerijad. Sakslased, šveitslased – analüüsivad projekti, pühenduvad, lahendavad probleeme lineaarsel meetodil, s.t. üks probleem korraga, saavutavad enamvähem täiusliku tulemuse.

Lineaar - funktsionaalne juhtimisstruktuur ühendab endas lineaarse ja funktsionaalse struktuuri eelised, tagab spetsialiseerumise arengu ja koos sellega juhtimisallüksuste töö efektiivsuse tõusu, kusjuures lineaarse juhtimise autoriteet ja eelised säiluvad.
Lineaar - aktiivsed (planeeritakse samuti pikaks ajaks ette ja tegeldakse ühe plaaniga korraga. Perfektsionistid ja täpsed, kalkuleerivad – sakslased, inglased). Rahvuslikud stereotüübid on õiged suurelt kauguselt ent mitte isiksuse tasandilt.
Lineaar - aktiivsed kultuurid 2.multi-aktiivsed kultuurid 3.reaktiivsed kultuurid 7. mida tähendab sakraalne ja mida tähendab sekulaarne? Sakraalne ehk püha on on nähtus, olend, paik, aeg, ese, tekst vm., mis on oluline, puutumatu, õige, tõene.

Lineaar - ehk aktiivrežiimi nimetatakse ka võimendusrežiimiks, sest selles režiimis on väljundvool ja pinge praktiliselt lineaarses sõltuvuses sisendvoolust ja pingest (vahemik punktist A punktini B). Ja seda kasutatakse võimendites.
Lineaar - interpolatsioonis liigu tööriist sirgjooneliselt algpunktist lõpppunktini. Lineaare- interpolatsiooni on võimalik kasutada kõikidel tasapindadel XY, XZ ja YZ ning mitmel juhul ka kolme teljega X,Y,Z üheaegselt. Interpolaator
Lineaar - , 2) selgitab võrrandite ning nende ruut-, murd- ja süsteemide lahendamisel juurvõrrandid ning rakendatavaid samasusteisendusi; nendeks 3) lahendab ühe tundmatuga taanduvad lineaar-, ruut-, murd- ja lihtsamaid võrrandid.

Lineaar - funktsionaalne struktuur d. Maatriksstruktuur Rakendatakse sageli konkreetse projekti ettevalmisamiseks ja elluviimiseks Jaotuse aluseks kaks näitajat korraga Vertikaalne jaotus toimib funktsioonide järgi
Lineaar - ja nurgamõõtmetele on üldtolerantsid jaotatud täpsuse järgi nelja klassi ja geomeetrilise hälbed kolme
Lineaarfunktsioon – kahe suuruse x ja y vaheline seos kujul y = ax + b ; ax on lineaarliige, b vabaliige; graafik on sirge.

Lineaar - aktiivsed – konkreetsed, ülesande lahendustele orienteeritud, kõrgeltorganiseeritud planeerijad.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Lineaar - ehk jadaprogrammid võimaldavad õppida individuaalses tempos, hargprogrammides saab kasutada suuremaid õppematerjaliannuseid kui jadaprogrammides, iga õppeannuse omandamisele järgneb valikvastustega test, väära vastuse korral suunatakse õpilane eksimuse kõrvaldamiseks õppematerjali poole.
Lineaar - aktiivsed kultuurid, kus tehakse ühte asja korraga, planeeritakse ja peetakse kinni ajakavast.

Lineaar - ja ruutvõrrandisüsteeme saab lahendada kas liitmis- või asendusvõttega või graafiliselt.
Lineaar - ehk võimendusrežiimis (active region) ,mis ulatub kuni pumtini B, millest alates
Lineaar - või ruutvõrrandi lahendamisele taandub tavaliselt ka võrdekujuline võrrand.

Lineaarfunktsioon on rangelt kasvav, kui m>0 ja rangelt kahanev, kui m<0 (joonisel).
Lineaarfunktsiooni puhul on kindlasti vaja õpilastele selgitada arvude a ja b tähendust.
Lineaar - , multi- ja reaktiivsed ärikultuuri ruumid ja nende erisused.

Lineaarfunktsiooni ehk esimese astme pol¨noomi P1 (x) graafik on sirge.
Lineaarfunktsioon - y = ax + b, mlles ax= lineaarliige ja b= vabaliige.
Lineaarfunktsioon - funktsioon, mida saab esitada kujul y=ax+b.

Lineaarfunktsioon – y = ax + b, a ≠ 0 ja b – antud arvud
Lineaar - ja pöördsilinder (nt mis nende vahe on)
Lineaar - , ruut-, murd- ja juurvõrrandid.

Lineaar - JA RUUTVÕRRANDI LAHENDAMINE
Lineaar a on senini dešifreerimata.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun