Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Laboratory - scale vertical tower static chamber steam Protection 70(1):200–203. pasteurization unit against Escherichia coli O157:H7, Phebus, R. K., A. L. Nutsch, D. E Schafer, R. C. Wilson, Salmonella Typhimurium, and Listeria innocua on M. J. Riemann, J. D. Leising, C. L. Kastner, J. R. prerigor beef tissue.
Labordiagnostika on täienenud (seotud eelnevaga); rohkem tootmist, et suurendada käivet; tapaliinidel on kiirused kasvanud; inimesed on tundlikumad (statistika selle kohta puudub); tarbijad nõuavad pikema säilitusajaga toiduaineid (listeeriate ja jersiiniate esinemise võimalus
Laboratory - based techniques being developed in biological research, such as recombinant DNA or tissue culture-based processes, or horizontal gene transfer in living plants, using vectors such as the Agrobacterium bacteria to transfer DNA into a host organism.

Labor 1 - ül 2 Leida regressioonimudel Y = a0 + a1 X, kui perede arv on X ja autode arv Y. Regressioonikordajate (parameetri hinnangute) ja usalduspiiride leidmiseks kasutada vahendit Andmed - Data Analysis - Regression.
Laboratoorsed – tehnika- ja loodusteaduste tarvis; - tootmislikud – erinevate tootmisküsimuste lahendamiseks; - sotsiaalsed – juhtimisteaduste, majandusteaduste, psühholoogia, pedagoogika ja sotsioloogia tarvis.
Laboratoorsed uuringud – frontaalsagara roll tähelapanus ja tegevuses Tegevuslibastuse teooriad I. Reason (1992) & Sellen, Norman (1992): kaks töörežiimi 1. Automaatne režiim – sooritust kontrollib kõige tugevam skeem.

Laboratory - testing device and experimented with the sense of vision and touch of the monkey. They concluded that the two halves in the split-brain monkey had separate memories and could perform separate tasks.
Labordette –  Noorhärra, kes ei soovinud iialgi mingit kasu. Ta oli naistele vaid sõber, ajades nende  väikseid asju. Sokutas pidevalt võlausaldajaid Nana kodus minema. 
Laboratoorium on haigla allüksus, mistõttu toimub osa administratiivsetest protsessidest (nt. finantside haldamine, personali haldamine jne.) haigla pool ja ei kajastu selles näites.

Laboratoorsed uuringud on näidanud, et tumedad marjad nagu mustikad ja mustsõstrad sisaldavad rohkelt antioksüdante, mis võivad ennetada ja pidurdada nägemist halvendavaid protsesse.
Laboratoorsetes katsetes on kergem tagada soovitud tingimusi ja kontrollida kõrvaliste tegurite mõju; puuduseks on aga kõrvalekaldumine praktilises elus esinevatest situatsioonidest.
Laboratory - services  https://et.wikipedia.org/wiki/Adrenaliin  https://et.wikipedia.org/wiki/Noradrenaliin  https://tera-petersoni.ope.ee/files/go_to_file

Laboratooriumis valmistada on võimatu. Keemia algusaastatel arvati orgaanilisest keemiast ainult väikest keemia haru, kuhu hulka kuuluvad mõned üksikud orgaanilised ained.
Laboratooriumi test on tõestanud, et see tapab negatiivsed ja positiivsed bakterid, kaasa arvatud MRSA (stafülokokki) 60 sekundiga ja samuti ka Hepatiit B ja HIV.
Labor – left-wing party and Conservative – about conservative values, supports people’s views who believe in privately owned enterprises.

Laboratooriumides heroiini e. diatsetüülmorfiini. Sõltuvalt puhtusastmest, valmistusviisist ja lisatud ainetest võib see olla valge kuni tumepruuni värvusega.
Laboratoorsed kontrollsõelad on ettenähtud tööstuslikult lahti sõelutud fraktsioonide terastikulise koostise e granulomeetria määramiseks sõelanalüüsi teel.
Laboratoorne eksperiment – viiakse läbi mingis suletud grupis, mis võib olla kas kunstlik või on see grupp spontaanne (nt klass koolis, kursus).

Laboratoorsetes tingimustes on võimalik kiirusomadusi hinnata nende aluseks olevate energiamehhanismide võimsuse ja mahutavuse määramise põhjal.
Laborikatsetel on kindlaks tehtud, et +29ºC juures on töövõime langus 5%; +30ºC juures 10%; +31ºC juures 17% ja +32ºC juures 30%.
Laboratoorsed – nt kalorimeetrilised väikeste temp-i muutuste mõõtmiseks (kütuse kütteväärtuse määramiselt).

Labori x - 309 põrandapinna mõõdud on ca 6,70 x 9,50 m. Tulemus ümardada lähima täisarvuni.
Labora - toorne Töö pealkiri: töö nr. 3 Keemiline tasakaal ja reaktsiooni kiirus
Labora - toorne Töö pealkiri: töö nr. 4 Reaktsioonid elektrolüütide lahustes

Laborid on saanud üpris ühesuguseid tulemusi ning vastuvaielda ei anna väga.
Laboratoorselt on uuritud P. aeruginosa’t ja mitmest liigist koosnevad biofilme.
Labori töötajatel on käes kummikindad, ees kaitseprillid ja seljas kaitsekittel.

Laboratooriumitestid on kinnitanud , et mullid võivad uputada mudellaeva ,
Laboratoorne rotaatoraurusti on ette nähtud preparatiivsete tööde teostamiseks.
Laboratoorsele eksperimendile on iseloomulik laboriseadmete kasutamine.

Laboratores – need, kes töötavad.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun