Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Kursusetöö on juhendaja suunamisel kirjutatav üliõpilase iseseisev töö, mis üldreeglina ei sisalda projektlahendusi ja –jooniseid. Kursuseprojekt on juhendaja suunamisel kirjutatav üliõpilase iseseisev töö, mis sisaldab projektlahendusi ja –jooniseid. Bakalaureusetöö on juhendaja suunamisel kirjutatav üliõpilase iseseisev teaduspõhine töö, mis sisaldab teoreetilist ülevaadet uuritavast probleemist ja näitab töö tegija teadmisi uuritavas valdkonnas.
Kursus on kasulik, sest igaüks müüjatööga kvaliteetselt hakkama ei saa. Kui ühes kaupluses on ebaviisakad klienditeenindajad, siis võib ostukohta vahetada, mida on väga lihtne Põltsamaal ja Jõgeval teha (Põder: 2008). Haridust peetakse üha tähtsamaks, sest tööpuuduse aegu polegi muud teha, kui ennast harida. Praegused täiskasvanud kasutavad üha enam võimalusi täiendkursusteks ja -koolitusteks, kui aga sobiv üles leitakse.
Kursuse peaeesmärk on osutada arstiteaduse ning ühiskondlike protsesside omavahelistele seostele, otsida ja leida vastastikuseid peegeldusi ning mõjustusi: • Küsimus arstide mõjust ühiskonnale laiemalt (so poliitikale – R. Virchow on öelnud, et poliitika on väga laial skaalal ette võetud meditsiin…); • Arsti-patsiendi vahekord; • Haiguste, haigustekitajate käsitlemine arstikutse ja teaduse poolt.

Kursusetöö esimese ehk teoreetilise osa koostamisel kasutatakse info kogumiseks Raamatupidamise Toimkonna juhendit number 4, samuti erinevate aurotite poolt koostatud teemakohaseid õpperaamatuid ja internetiallikaid, kust on võimalik lugeda erinevaid artikleid, mis suurendavad andmete mitmekesisust.
Kursuse aadress on https://moodle.e-ope.ee/courses/view.php?id=2700 Kujundamisel kasutage veergusid (column), nii käesoleva bloki juures, kui ka lehe Töö esitamise tähtaeg on alati järgmise nädala praktikumipäeva õhtul kl. 22:00. Niisiis, alumises osas, kus on pilt.
Kursuseprojekti ülesandeks on lahendada ühiskondliku või tööstushoone ehituse organiseerimine ja tehnoloogia. Tuleb läbi mõelda ehitus- ja montaažitööd, tööde teostamise meetodid, ressursside vajadus, töömasinate ja ehitustööliste vajadus, töö- ja tuleohutusnõuded.

Kursusele on oodatud projekteerijad, geodeedid, arhitektid ja kõik, kes puutuvad kokku või soovivad tegeleda maastikumudelitega, mahuarvutuste, lõigete ja/või pikiprofiilide koostamisega. Kursus eeldab baasteadmisi AutoCADist.
Kursuse raames nimetatakse maailmaks. Maailm on kõige selle tervik, mis inimesse puutuvalt kunagi on. Rohkem kui üksikud asjad ja nähtused moodustavad selle terviku suhted ja seosed, milles need asjad ja nähtused isekeskis asuvad.
Kursusel osalejatel on erinev keskendumisaeg, sõnavara ja mäluvõimed. Seega tekib neil eri aegadel vajadus peatuda, lint seisata ja mõnd lauset uuesti üle kuulata, sest neil kadus järg käest.

Kursusetöö teemaks on „Varude arvestus“. Vajadus varude uurimiseks ehk teema aktuaalsus ja probleem on olemas koguaeg, sest alati tuleb juurde uusi ettevõtteid ja raamatupidajaid.
Kursusetöö on hindeline ja hindamine toimub kehtiva hindamissüsteemi põhjal kinnisel istungil kohe pärast kaitsmisi vastavalt kooli õppekorralduseeskirjale.
Kursused on määratud perioodideks: antiikaeg, keskaeg, renessanss, klassitsism, valgustus, romantism, realism, sümbolsim, ekspressionsim, postmodernism.

Kursuse teemad on pühendatud ainult PHP keelele (väljarvatud seitsmes teema), aga see ei tähenda, et sellest piisab suure ja eduka veebilehe loomiseks.
Kursuse lõpus on võimalik lahendada erineva raskusastmega eneskontrolliülesandeid: lünkade täitmist, valikvastustega teste ja ristsõna.
Kursusetöö on individuaalne. Üliõpilane valib ise temale huvipakkuva ja jõukohase teadusliku uurimisteema.

Kursusetöö teemaks on AS Tallinna Lennujaama majandus- ja finantstegevuse analüüs 2006- 2008 aastate andmetel.
Kursuse eripäraks on tehnoloogiafilosoofia teemadele teadusfilosoofia teemadega võrreldava mahu andmine.
Kursus - kolme tema ajal oli Tundis mitmeid Sümboliseeri aastaga). Tartu Euroopas.

Kursusetöö teemaks on bioloogiliste varade arvestus vastavalt Eesti heale raamatupidamistavale.
Kursusetöö on üliõpilase stuudiumi jooksul koostatud iseseisev uurimistöö.
Kursuse lõppedes on vajalik teha osalejate tegevuse ja kvalifikatsiooni hindamine.

Kursusetöö on teoreetiline ja töö koostamisel on kasutatud refereerimist.
Kursuse omanik on struktuuriüksus, mille koosseisu õppejõud kuulub.
Kursusekaaslasel on hüpoglükeemia e normist madalam veresuhkru tase.

Kursuse aadress on https://moodle.e-ope.ee/course/view.php?id=2700
Kursusetöö pakkumiseelarve on koostatud Määpealse 26 asuvale kortermajale.
Kursusetöö puhul on 5 minutit ja diplomitöö korral 10 minutit.

Kursus on ka kasutatav täienduskoolituses.
Kursus on enamasti praktilise suunaga.

Kursuse hind on 600 kr osavõtja kohta.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Kursusetöö on üliõpilase stuudiumi jooksul kirjutatud iseseisev teoreetiline uurimistöö (kirjanduse ülevaade). Kursusetöö koostamisel tuginetakse teadustöö nõuetele.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun