Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Kummal on täheldatud depressiooni rohkem, poistel või tüdrukutel? Tüdrukutel (umbes poole rohkem) 11. Millised häired võivad depressiooniga kaasneda? Söögi-, une-, ärevus- ja keskendumishäire, psühhomotoorne erutus või aeglus, düstüümia ja käitumishäire, lisaks veel uimastisõltuvused, väärtusetuse ja süütunded, enesevigastamine ja surmasoov.
Kummal on ajaloos suurem tähtsus- rahvahulgal või üksikisikul? Jõuab järeldusele, et nn. suurmehed ei avalda ajaloole mingit mõju ."Ajalugu teeb rahvast" - tõestuseks planeerib ajaloolist romaani (romaanepopöad- väga mahukas, 4 köidet, 15 jagu), mille ajalised raamid 1805- 1825. Ruumiline ulatus suur- pea kogu Euroopa.
Kummal on neist kaubanduses suurem mõju? • Miks on tootlikkus väga tähtis? • Miks on riikide vahel kaubanduspiirangud? • Mis määrab vahetuskursid? • Miks on riigi maksebilanss alati tasakaalus? Absoluutne Absoluutne eelis ilmneb, kui üks riik eelis suudab toota mingit kaupa tõhusamalt kui mõni teine riik.

Kummaline - maailm.com/Teema-Eesti-kunst http://www.virumaa.ee/2004/01/eduard-wiiralt-1932-2/ http://art.turm.ee/klassikud/wiiralt/index.htm http://www.virumaa.ee/2004/01/eduard-wiiralt-1930/ http://www.ckrumlov.info/img.php?img=12863&LANG=de http://www.virumaa.ee/2003/12/eduard-wiiralt-1918/
Kummal on õigus? Kahest ülaltoodud alternatiivsest hüpoteesist tulenevad täiesti erinevad prognoosid: Kui õigus on Darwinil, siis peaks kehasuurus erinema kõige rohkem nende liikide eri sugupooltel, kellel esineb polügaamia (üks isane, tavaliselt suurem ja tugevam, paarub mitme
Kummal on liberaalse turumajanduse keskkonnas soodsamad võimalused arenguks - kas massi- või vähemuskultuuril? Miks te nii arvate? Massikultuuril on suuremad võimalused (reklaamikulud on väiksemad) - on kergem areneda.

Kummaline on elada eluta,nukker on surra hingeta .Kahju on olla tundetu, surres täiesti üksinda! • Molekulide teke on nagu abiellumine - mõlemad loovutavad midagi ja lõppkokkuvõttes saavad siiski mõlemad midagi juurde.
Kummaline on seegi, et Eesti kaitsealade sihtkaitsevööndites võib igaüks piiranguteta seeni korjata. Näiteks Austria Salzburgi liidumaal keelab seadus kõikjal korjata või hävitada mittesöödavaid või tundmata seeni.
Kummaline on ka see, kuidas õnnestus Presley perekonnal saada nii kiiresti sedavõrd eriline kirst,millist valmistati vaid eritellimise peale, kui Elvise matused toimusid juba päev pärast tema surma.

Kummal on liberaalse turumajanduse ühiskonnas soodsamas võimalused arenguks - kas massi- või vähemuskultuuril? Miks? Massikultuuril, sest see ei nõua liigset süvenemist.
Kummalgi liigil on 18 kromosoomi (2n). Uuel liigil oli 9 kromosoomi kummastki liigist, kuid see oli sigimatu, sest erinevate liikide kromosoomid ei konjugeeru (pole homoloogseid osi).
Kummalgi ajupoolkeral on erinev infotöötlemis moodus ● 1) vasak - tükkhaaval 2) parem- töötleb infot korraga (ruumisuhted), asjade äratundmine, arusaamine, muusika kuulamine.

Kummal rannikul on sademete hulk suurem, miks? (Vastus on mingi hoovuste jama…) kuule need sitaks B poolega samad ju, vaata ülespoole, sama asi!!
Kummaline on ka see, et Stalin karistas hitlerlasi, kelle ta ise oli võimule aidanud, materiaalselt abistanud ja kuritegudele tõuganud.
Kummal on suurem elektronegatiivsus (ehk rohkem paremal üleval). See tõmbab elektronpaari tugevamini ja saab negatiivse osalaengu.

Kummalgi esitiival on kaks väiksemat ja üks suur must täpp. Kummalgi tagatiival on ainult üks must täpp, mille taga on tumepruun
Kummal on õigus? Mõlemal, kuigi ühiskondliku poolehoiu võidaks suurema tõenäosusega jumalasulaste arvamus.
Kummalgi ajupoolkeral on oma ülseanded ning nad töötlevad infot erinevalt:  Vasak töötleb infot analüütiliselt,

Kummalgi väljakupoolel on ründejoon joonistatud nii, et tema tagumine äär on 3 m kaugusel keskjoone teljest tagapool.
Kummal on õigus ja kuidas peaks õigustatud isik toimima? Koolil õigus hinda alandada? VÕS §112
Kummaline on vastuolu väga realistlike loomakujutiste ja algeliste inimkujutiste vahel.

Kummal presidendil on suuremad volitused, kas Nicolas Sarkozyl või Toomas Hendrik Ilvesel?
Kummalgi poolkeral on kaks jugavoolude piirkonda: polaarne ja subtroopiline.
Kummalgi pool on ka üks keskmine veidi kaugemale välja ulatuv ratas.

Kummal on õigus ja kuidas peaks õigustatud isik toimima?
Kummalgi pool on kaks ninaava, mis paiknevad teineteisest kaugel.
Kummalgi mehel on oma objektid, vajadusel asendatakse teineteist.

Kummalgi tüübil on oma tüüphaigused, millesse nad haigestuvad.
Kummalgi tiival on must serv valge äärega.

Kummalgi on esimesest abielust poeg.
Vote UP
-4
Vote DOWN
Kummal rannikul on sademete hulk suurem, kas Atlandi või India ookeani rannikul.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun