Sõnu seletav sõnaraamat

Kruiisireiside pikkused on varieeruvad- puhkuserekruiiside pikkus ulatub mõnetunnistest lühikruiisidest rohkem kui 100 päeva kestva ümbermaailma kruiisideni. Eelistatuimaks kruiisireisi pikkuseks 7,2-päevane kruiis, kuid aina enam koguvad viimastel aastatel populaarsust lühemad, 2-5 päevased kruiisid ning trend näitab,et osatähtus ja nõudlus eelnimetatud kruiiside turul kasvab.
Kruiisitööstus on puhkereiside turul kõige kiirema kasvuga kategooria – alates 1990.-dest on kruiisitööstuse reisijate keskmine kasvutempo olnud aastas 7,4%. Maailma Turismiorganisatsiooni kohaselt vähenes 2009. aastal kogu turism maailmas 4-6%, aga kruiise mõjutas majanduslangus võrreldes muude segmentidega vähem.
Kruiis on tõeline puhkus, ei mingit kohvrite pakkimist, ei kartust vales suunas sõitvasse bussi istuda, ei närvesöövaid hotelliotsinguid ega mingit söögikohtade vahel ekslemist tundmatus kohas.

Kruiisipuhkus on suurepärane võimalus puhata mõistliku raha eest, sest peaaegu kõik mõnusaks puhkuseks vajalik on hinna sees - söök, majutus, transport ning meelelahutus päeval ja öösel.
Kruiisireis on üks kallimad turismitooteid, eriti luksuskruiisid, samas sisalduvad paljudel juhtudel hinnas ka tasuta alkohoolsed joogid, jootraha ja ekskursioonid sihtsadamates.
Kruiisitööstus on puhkereiside turul kõige kiirema kasvuga kategooria – alates 1990.-dest on kruiisitööstuse reisijate keskmine kasvutempo olnud aastas 7,4%.

Kruiisilaev on aga laev, millega tehakse pikemaid puhkusereise. Sellistel laevadel on pearõhk majutusel, toitlustamisel, luksuslikkusel ja meelelahutusel.
Kruiisireiside pikkused on varieeruvad – puhkusekruiiside pikkus ulatub mõnetunnistest lühikruiisidest rohkem kui 100 päeva kestva ümbermaailma kruiisideni.
Kruiis on reis, mis sooritatakse veekogul puhkuse eesmärgiga lõõgastuda, nautides kõiki mugavusi, mis on käe-jala juures.

Kruiisireise on alates lühikestest kahepäevastest kuni pikkade, mitmeid kuid kestvate reisideni.
Kruiisilaeval on saunakeskus, kus on tavasaunad, Türgi saun, mullivann ja saunabaar.
Kruiisireisijad on inimesed, kel on piisavalt suur sissetulek ja vaba aega.

Kruiisijõgedeks on muutunud ka Amazonas ja Euroopa vähemtuntud jõed.
Kruiisilaev on laev, millega tehakse pikemaid puhkusereise.
Kruiisilaevad on nagu linnad, kus on olemas kõik vajalik.

Kruiisilaev - круизное судно
Vote UP
-1
Vote DOWN
Kruiisiturism on populaarne ka mitmetel suurtel jõgedel nagu Niilus, Mississippi, Rein jt. http://www.turizmtatilseyahat.com/en/a-dream-travel-to-disneyland.htm http://www.ts.ee/kruiisilaevad Turismi liigid Loodusturism.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !