Sõnu seletav sõnaraamat

Kohtuväline menetleja on seadusega sätestatud juhtudel täidesaatva riigivõimu volitustega asutus ning valla- ja linnavalitsus, kes osaleb menetluses ametniku kaudu (n. politseiperfektuur, julgestuspolitsei, inspektsioonid, ministeeriumid jne). Kohtulik menetlus toimub juhul, kui: 1. selle arutamine või konfiskeerimise otsustamine on seaduse alusel maa- või linnakohtu pädevuses 2. on vaja otsustada aresti mõistmine.
Kohtuväline menetleja on seadusega sätestatud juhul: (3) Kui menetlusalune isik või süüdlane on juriidiline isik, on tema 1) täidesaatva riigivõimu volitustega asutus; seaduslikul esindajal kõik esindatava õigused ning ta võib anda tema 2) valla- ja linnavalitsus; nimel ütlusi.
Kohtuväline menetleja on seadusega sätestatud juhtudel täidesaatva riigivõimu volitusega asutus, valla- ja linnavalitsus, kes osaleb menetluses ametniku kaudu, ning eraõiguslik juriidiline isik halduslepingu alusel.

Kohtuväline menetleja on seadusega sätestatud juhtudel täidesaatva riigivõimu volitustega asutus ning valla- ja linnavalitsus, kes osaleb menetluses ametniku kaudu.
Kohtuväline menetleja on seadusega sätestatud juhtudel täidevsaatva võimuga volitustega valla ja linna valitsus ning eraõiguslik halduslepingu alusel.
Kohtuväline menetleja on rahandus ministeerium ja väärteo menetlusel kasutatakse karistus seadustiku ning väärteo menetluse seaustiku sätteid.

Kohtuväline menetleja on seadusega sätestatud juhul: nimel ütlusi.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto