Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse Registreeri konto
Mõistete sõnaraamat
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge
Koefitsient on suurem, kui 1 Nõudluse sissetuleku mitteelastsus – Koefitsient väiksem, kui 1 Pakkumise hinnaelastsus – kajastab müüjate reaktsioonihinna muutusele Koefitsient on 1-st suurem, on pakkumine elastne Koefitsient =1, on pakkumine ühikuelastne Koefitsient on 1-st väiksem, on pakkumine mitteelastne Pakkumise hinnaelastsuse mõjurid - on aeg ja see, kas hüvise tootmisel on alternatiive või mitte.
Koefitsiendid on negatiivsed. TD I seadus: δq = dU + δw Termodünaamika esimene seadus sätestab, et keha siseenergia (U) saab muutuda tänu soojushulgale (Q), mis saadakse väliskeskkonnast ning tööle (A), mida süsteem teeb välisjõudude vastu: ΔU = Q − A, TD II seadus : Isoleeritud süsteemis kulgevad kõik protsessid entroopia kasvu suunas.
Koefitsent on üks Pakkumise hinnaelastuse peamisteks mõjuriteks on aeg ja see, kas hüvise tootmisel on alternatiive või mitte (kui kergesti saab tootmistegureid teise hüvise tootmiseks ümber paigutada). Pakkumine on elastsem, kui aeg hinnamuutusega kohanemiseks on pikem ja hüvise tootmisel tohkesti alternatiivne.

Koefitsent on üks Elastuse mõõtmiseks kasutatakse sageli ka kaarelastsust, mille korral lähtutakse nii hinna kui koguse algväärtuse ja uue väärtuse aritmeetilisest kesmisest.
Koefitsient on oma tähenduse suures osas kaotanud, sest hetke vererõhk ei anna mingit esmast teavet südame löögimahu ega elundite jooksva verevarustuse kohta.
Koefitsient – tähistab molekulide (moolide) arvu kXn 2H – kaks vesiniku aatomit 2H2 – kaks vesiniku molekuli 7H2O – seitse molekuli vett

Koefitsendid tarbepuudele on erinevad, sõltudes: *puuliigist *materjali pikkusest *materjali diameetrist Koefitsendi saab: a) tabelist b) diagonaali meetodil
Koefitsient võib - olla 1, midagi või isegi 2, midagi, aga täpselt ei tea, et hinnata muutusi jne. Liikide säilimispotenstiaal.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Koefitsent k - nim-kse reaktsiooni kiirusekonstandiks -pöördreaktsioonide teostamisel reaktoris?-Tasakaal f(x)=T/T 0(1+X)/k(1-X) -41. Mitteisotermilise -pidev segureaktor PSR,pidev torureaktor 31. Gaasifaasilise heterogenne katalüütiline torureaktor diferentsiaalne -soojusbilanss.-- antud -kindlal temeperatuuril.

Koefitsient on > 1. Ühikuelastne nõudlus: nõutava koguse suhteline muutus on sama suur kui hinna suhteline muutus.
Koefitsiendid on erinevad, sõltudes: - puuliigist; - materjali pikkusest; - materjali diameetrist 3. Saematerjalid.
Koefitsient on nimetu suurus, ta on võrreldav mistahes teise nähtuse kohta arvutatud variats.

Koefitsiendid on erinevad, sõltudes: *puuliigist *materjali pikkusest *materjali diameetrist
Koefitsiendi muutus on seotud vee pindpinevuse muutusega, sest benseen koguneb pindkihti.
Koefit - kohal, m m/s sient, α 1. 38·10-2 2,14 8 2,10 3,18 0,66

Koefit - kohal, m m/s sient, α

Vote UP
-1
Vote DOWN
Koefitsent on positiivne. Täienhüviste korral põhjustab aga hüvise Y hinna tõus hüvise X nõutava koguse vähenemise; järelikult on nõudluse ristelastuskoefitsent negatiivne.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Koefitsent – 4 (jagad neljaga protsendi)  Al, CU, Mo, Ti, V – Koefitsent – 10 (jagad 10ga)  S (automaadi ehk masinaehitusteras – koefitsent
Vote UP
-1
Vote DOWN
Koefitsent on suure kui üks. • MITTEELASTNE – kui nõutava koguse protsentuaalne muutus on väiksem kui hinna protsentuaalne muutus.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Koefitsent on nullist väiksem Nõudluse hinnaelastsuskoefitsent on lieaarse nõudluskõvera kõigis punktides ühesuurune • Vale.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Koefitsent on suurem kui üks • Mitteelastne nõudlus – nõutava koguse suhteline muutus on väiksem kui hinna suhteline muutus.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Koefitsent on väiksem kui üks • Ühikuelastne – nõutava koguse suhteline muutsu on võrdne hinna suhtelise muutusega.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Koefitsent on <0  Nõudluse hinnaelastsuskoefitsent on lineaarse nõudluskõvera igas punktis ühesuurune.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli?

või

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO AKTIVEERIMISEL +10 PUNKTI !


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun