Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjaleLOE EDASI
0
Koefitsient on suurem, kui 1 Nõudluse sissetuleku mitteelastsus – Koefitsient väiksem, kui 1 Pakkumise hinnaelastsus – kajastab müüjate reaktsioonihinna muutusele Koefitsient on 1-st suurem, on pakkumine elastne Koefitsient =1, on pakkumine ühikuelastne Koefitsient on 1-st väiksem, on pakkumine mitteelastne Pakkumise hinnaelastsuse mõjurid - on aeg ja see, kas hüvise tootmisel on alternatiive või mitte.
Koefitsiendid on negatiivsed. TD I seadus: δq = dU + δw Termodünaamika esimene seadus sätestab, et keha siseenergia (U) saab muutuda tänu soojushulgale (Q), mis saadakse väliskeskkonnast ning tööle (A), mida süsteem teeb välisjõudude vastu: ΔU = Q − A, TD II seadus : Isoleeritud süsteemis kulgevad kõik protsessid entroopia kasvu suunas.
Koefitsent on üks Pakkumise hinnaelastuse peamisteks mõjuriteks on aeg ja see, kas hüvise tootmisel on alternatiive või mitte (kui kergesti saab tootmistegureid teise hüvise tootmiseks ümber paigutada). Pakkumine on elastsem, kui aeg hinnamuutusega kohanemiseks on pikem ja hüvise tootmisel tohkesti alternatiivne.
Koefitsent on üks Elastuse mõõtmiseks kasutatakse sageli ka kaarelastsust, mille korral lähtutakse nii hinna kui koguse algväärtuse ja uue väärtuse aritmeetilisest kesmisest.
Koefitsient on oma tähenduse suures osas kaotanud, sest hetke vererõhk ei anna mingit esmast teavet südame löögimahu ega elundite jooksva verevarustuse kohta.
Koefitsent on positiivne. Täienhüviste korral põhjustab aga hüvise Y hinna tõus hüvise X nõutava koguse vähenemise; järelikult on nõudluse ristelastuskoefitsent negatiivne.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk). Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).
Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu! Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.