Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Klient - asutuse, isiku vm teenuste kasutaja 46. Komisjonimüüja-võtab toodangu oma valdusse ja müüb iseenda nimel ilma pikaajalise leppeta komisjonitasu eest 47. Kommunikatsioon-tehniliste vahendite ja sidekanalite võrk, mille abil kogutakse ja edastatakse vajalik informatsioon 48. Komponent-osis, koostisosa 49. Konteiner-veomahuti 50. Konventsionaalne-tavapärane, kombekohane; leppekohane, tinglik 51. Krediit-laen 52. Krediitorid- firma ettevõte, kellele ollakse võlgu.
Klient ON VALINUD Isikukaardi kood FK Isikukaart, kuhu läheb kirja treeninguaeg Sisu Täiendav kommentaar Treeningu aeg Kliendi valitud treeningaeg TREENINGUTE AEG TREENINGAJAD, MIDA ON VÕIMALIK KLIENDIL VALIDA Treeningute aeg PK Unikaalne kood Kuupäev Kuupäev, millal klient soovib trenni teha Algusaeg Treeningaja algusaeg Lõpuaeg Treeningaja lõpuaeg Treeneri kood FK Treener, kes annab treeningutunde Piirang Piirab ühele treeningajale
Klient on suure üldistusmahuga sõna kvaliteedinduses ja tähistab elus olemit, kelle vajadusi rahuldatakse. Klient nimetatakse sageli ka järgmiste sõnadega: • Kasusaaja • Kasutaja – rahulolu kasutamisprotsessist • Tarbija – rahulolu tarbimisprotsessist • Ostja – rahulolu ostuprotsessist Kliente saab liigitada nende suhte järgi organisatsiooni: • Siseklient – teine töötaja organisatsioonis.

Klient on isegi ajakirjanduses mingil määral kuningas. Eelnevalt nimetatu ning kiire töökohtade arvu kasvamise tõttu on meediasse tõmmatud hariduseta või poolikult haritud, kuid see-eest enesekindlaid ja edevaid noori, kellel puudub professionaalne enesekriitika ning eetiline nõudlikkus.
Klient – patroonist sõltuv kaitsealune Res publica – nimetus, mida roomlased kasutasid oma riigi kohta, kuna kogu rahvas võis riigi valitsemisest osa võtta, avalik asi Populus romanus – Rooma kodanikkond e Rooma rahvas, moodustasid patriitsid, plebeid (kõik roomlased)
Klient on rahul. Iga kuu lõpus toimuvad ATS hooldused kus käitakse üle kõik AS Hotronicu objektid ja kontrollitakse kas andurid ja kaamerad on töökorras, teostatakse ka aasta pikkuseid hooldusi ehk väga täpne hooldus.

Klient - mugavust, head teenindust, elamust Töötajad-hea palk, vähe tööd, head töötingimused, maine, isiklik areng, koolitused Omanikud- teenida kasumit, hoida head mainet, kinnisvara säiliks.
Klient - rikkaste roomlaste parasiidid, vaesemad inimesed, kes käisid patrooni juures lõunasöökidel. Umbes kella kahe ajal alalnud sööming lõppes õhtul kella kaheksa ja kümne vahel.
Klient on minu sissetulekute allikas, kõige õigem on alustada kliendiga juba tema sisenemisel( silm side). Kõige raskemateks klientideks minu jaoks on joobes kliendid.

Klient – vaene kodanik, kes andis ennast rikka kaaskodaniku patrooni kaitse alla, sai temalt kasutamiseks maad ja pidi talle koormisi kandma ning sõjaretkedel käima.
Klient – Klient on huvitatud õigeaegsest registreerimisest kuna see on eelduseks, et saab kindlalt treeningus käia omalt poolt valitud treeneri käe all.
Klient - terminalide platvormiks valime mõne enamlevinud vabavaralise operatsioonisüsteemi. Valikutena kaalutavad Suse Linux, Free BSD.

Klient - server-süsteem (client-server-system) – hajusrakendus, mis põhineb serveri(te) ja klientide vahelisel tööjaotusel.
Klient – tarbija tarbijakaitseseaduse tähenduses ja tarbijaks mitteolev isik, kes soovib teha või teeb tehingu kauplejaga.
Klient - ennast patrooni kaitse alla andnud inimene Vana-Roomas ja Itaalias,vastutasuks tõotas patrooni ustavalt teenida.

Klient on ülemus: efektiivne partnerlus ülemusega Vana müügikeskne lähenemine ei tööta.
Klient on lahkunud hotellist end välja registreerimata ja hotelli sellest informeerimata.
Klient - reeglina algatab, lõpetab ja juhib FTP seanssi • server - toimib teenindajana

Klient on neile tähtis ja nad austavad iga klienti ja ka potentsiaalseid kliente.
Klient - patrooni kaitse all olev inimene, vastutasuks teenid patrooni truult
Klient - terminalid ning nende operatsioonisüsteemid ostame sisse.

Klient – vaene kodanik, teenis patrooni, hääletades tema poolt.
Klient - Arvuti, mis kasutab andmetöötluseks serveri ressursse.
Klient on “segaja”, ebameeldiv seik teenindusprotsessis.

Klient on nõus usaldusväärselt partnerilt rohkem ostma.
Klient on klient, klient on kuningas, kliendil on õigus.
Klient on ülemus: efektiivne partnerlus ülemusega.

Klient - vaene roomlane, kes vajas patrooni kaitset
Klient on tähtsam kui teenindaja muu tegevus.
Klient - asutuse, isiku, teenuste kasutaja

Klient on väga ohtlik ettevõtte mainele.
Klient on kuningas keskkond on olulineTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun