Sõnu seletav sõnaraamat

Kindluseks on see, kui kaaskodanikud valitsejat ei vihka, kui see aga nii on, pole kindlustest enam abi, kuna alati leidub võõramaalasi, kes juba relvad haaranud kodanikele appi tõttaksid Eelnevat arvestades kiidab Machiavelli heaks nii kindluste rajamise kui mitterajamise ning mõistab hukka need, kes kindlustele lootma jäädes ei hooli oma kaaskodanike vaenulikkusest.
Kindlus on eelkõige määratud kontaktivabade loogikaelementide arvuga, siis oleks loomulik valida optimaalsuskriteeriumiks loogikaelementide minimaalne arv. Paraku ei õnnestu seda kriteeriumit väljendada küllalt lihtsate loogikaalgebraliste tingimustena. Seepärast kõlbab selline kriteerium ainult variantide võrdluseks, mitte aga range sünteesimetoodika aluseks.
Kindlus on otseselt sõltuv inimeste sisemisest valmisolekust teatud viisil käituda e inimene on justkui valiku ees, et kas järgib tava ja moraalinorme ja kui ei järgi, ,siis järgneb sellele ühiskonna hukkamõist, tugevamate isikute puhul puudub edasine tegevus.

Kindlus - in dubio pro natura ?? Raamatust üldist: Tavaliselt eristatakse kolme keskkonnaalase regulatsiooni mudelit: Esimese mudeli puhul on õigusliku reguleerimise sihiks keskkonnaohtliku tegevuse tagajärgede likvideerimine või leevendamine.
Kindluslossidest on esinduslikumais Rüütliordule kuulunud Malbork (1280-1382) Mägikindlustest tuntakse kõige enam Burg Elz´I (13.-16.saj., mille arvukad tornid otsekui kasvavad üksteisest välja, moodustades mägedega kokkusulava maalilise terviku.
Kindlustada tuleviku - võrseid. Nii peame me inimeluski vähem mõtlema sellele, et kunstlikult heastada olemasolevat kurjust (mis 99 juhul sajast inimese praeguse iseloomu juures on võimatu), kui sellele, et vabastada tee tuleviku enamtervele arengule.

Kindluse stimuleerimine - küünarnukitunne3)otsustamise paindlikkus, kiirus, kvaliteet4)grupiliikmete individuaalne areng. *Tiimitöö puudused- võimu struktuur,jäneste probleem, kordinatsioonikulud kõrged, süsteemide reform.
Kindlust e. punkte kui andmesisestaja ametikoht (juhul, kui vastus sobib mõlema profiiliga). See tingib olukorra, kus Kriitilisuse aste/esinemissagedus: Esineb suhteliselt paljude vastusekombinatsioonide korral.
Kindlustama tagasi - sideme tootmise plaanimiseks ja Tellija valib osalejad tehnilise ja majandusliku võimekuse hoone karkassi alla ühel ajal tehnoloogiliste seadmete, arvaestades seodust.

Kindlustajana kooliklassis - J. Kounini uurimused kinnitasid, et klassidele, kus õpilased käituvad distsiplineeritult ja töötavad aktiivselt kaasa, on iseloomulik tegevuse hoogsus ja voolavus.
Kindluse pindala on 3,2 hektarit, mille kõrgeimaks punktiks on Pika Hermanni torn (51 meetrit). Käesoleval ajal asub linnuses Narva Muuseumi püsiekspositsioon Narva linna ajaloost.
Kindlus on Londoni keskmes, Thamesi jõe põhjapoolsel kaldal. Selle ehitamist alustati 1078.aastal. Hoonet on kasutatud vangla, kindlusena, observatooriumina, jne.

Kindluse nõuet - illusioonid ja tajuvead on võimalikud! Une argument otsustab, et meeleelundite kaudu tulevat teadmist ei saa kindlalt usaldada.
Kindlusega on heptaan, väga kõrge det. Kindlusega on 2,2,4 trimetüülpentaan e. isooktaan
Kindlusperiood - varakindlustuses tavaliselt 1 aasta, elukindlustuses pikad perioodid.

Kindlus tähendab oskust oma õigusi kaitsta ühtaegu teiste õigusi austades.
Kindluse keskel on suur, peaaegu kolmnurkne õu, Plaza de Armas e harjutusväljak.
Kindlusetuse piinast - iga hommikut hoides kui esimest, iga õhtut võttes kui viimast.

Kindlus – Otsused on tulevikku suunatud, mis ei ole kindlalt määratud
Kindlusse holstein - Gottorpis, kus taanlased nad peagi ümber piirasid.

Kindlustama tervise - ja töökaitsealaste ja muude seaduste täitmise.
Kindlus on nimetatud kõige populaarsemaks sihtkohaks.
Kindlus - tama kolme suure taastootmisringi toimimise.

Kindlus on kuulus, sest esindab riigi loomist.
Kindlus - tamaks Meedia ja Babüloonia liitu.

Kindlusemäele – akropolile: Ateena Akropolis.
Kindluskirik on pühendatud Pühale Jürile.

Kindlus - ja-selle-osa-Patarei-vanglTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto