Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Katusekatte paigaldusvead – katusekatte vähese ülekatte tulemusena satub vesi väikese kaldega katustel katusekonstruktsioonidesse ja sealtkaudu ka hoone teistesse konstruktsioonidesse. Räästa osas liiga lühikese üleulatuva osaga katusekatte puhul valgub vesi pindpinevusjõu tõttu mööda katusekatte alust seinakonstruktsioonidesse ja need saavad tugeva niiskuskahjustuse.
Katusekattematerjalid - sünteetiline rullamaterjal; koosnevad • kummibituumenmastiksid elsatsest vaigust, täitematerjalist ja plastifikaatorist; PVC paigaldus spetsiaalse puhuriga; liitekohad keevitatakse kokku; • tõrvamastiksid kasutatakse kohtades, kus katusel tuleb kõndida Kasutamise temp.
Katusekatte - ja hüdruiosolatsioonipapide immutamiseks  Õhukeste materjalide pindade kleepimiseks  Võõpisolatsiooni valmistamiseks metallkonstruktsioonide kaitseks  Mõningate värvide ja lakkide valmistamiseks

Katusekatte vahetus on toimunud ilma pädeva ehitusprojektita, on kaotatud kõik varem olemas olnud pööninguaknad ja tuulutusluugid, mistõttu traditsiooniline loomulik õhuvahetus ei saa enam toimida.
Katusekatte paigaldusvead – katusekatte vähese ülekatte tulemusena satub vesi väikese kaldega katustel katusekonstruktsioonidesse ja sealtkaudu ka hoone teistesse konstruktsioonidesse.
Katusekatteks on sirge või katusekivi või mõne muu imitatsiooniga pikisuunas profileeritud plekk.. Toodetakse terasplekist paksusega 0.45-0.5mm. Katuse kalle kuni 1:7.

Katusekatteks on rullmaterjalidest või valatud polümeersetest materjalidest hüdroisolatsioonikiht, mis talub vähemalt 1,0 kPa suurust veesurvet.
Katusekattematerjalid – sünteetilised rullmaterjalid paksusega 1-2mm. Valmistatakse mingist elastsest vaigust, täitematerjalist ja plastifikaatorist.
Katusekattematerjalid - keevisruberoid, plaatruberoid, laineplaadid, mastikskatted Keevisruberoidile on kleepekiht peale kantud juba tema valmistamisel.

Katusekatte - , põrandakattematerjalid, tapeedid 7. Pahtlite liigid ja omadused On kahte liiki pahtleid, vedelad ja kuivad.
Katusekatte lekkimine on üheks peamiseks põhjuseks vanemate hoonete lagunemisel või katusekonstruktsioonide kandevõime katusel.
Katusekatteid on väga erinevatest materjalidest, sealhulgas õlgkatus, mis on tehtud kas heinast või palmilehtedest.

Katusekatteks on punakas katusekivi. Fassaadid on krohvitud ja värvitud kollakat tooni.
Katusekatteks on laineline eterniit, mis on paigaldatud algupärase teras tsinkpleki
Katusekattematerjalina on kasutatud roostevabast terasest sileplekki.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun