Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Kasumiaruanne on tulude ja kulude aruanne ning kajastab ettevõtte aruandeperioodi majandustulemust (tulusid, kulusid ja kasumit või kahjumit). 2. Rahavoogude aruanne Rahavoogude aruanne kajastab ettevõtte aruandeperioodi rahavoogusid (raha ja raha ekvivalentide laekumisi ning väljamakseid). Selles aruandes näitate aruandeperioodi laekumisi ja väljamakseid rühmitatuna vastavalt nende eesmärgile äritegevuse, investeerimistegevuse ja finantseerimistegevuse rahavoogudeks.
Kasumiaruanne - bilanss-kassavoog. Kasumiprognoos kuude lõikes esimeseks tegevusaastaks ja kvartalite lõikes teiseks tegevusaastaks (kasumiprognoos aastate lõikes ülejäänud planeerimisperioodiks). Rahavoogude prognoos kuude lõikes esimeseks aastaks ja kvartalite lõikes teiseks aastaks (rahavoogude prognoos aastate lõikes ülejäänud planeerimisperioodiks). Bilansside prognoos aastate lõpu seisuga planeerimisperioodiks.
Kasumiaruanne – spetsifitseerib kasumi allikad ja kasutamise, kajastab firma tulusid ja kulusid ning kasumit/kahjumit lõppeval majandusaastal OMAKAPITALI MUUTUSE ARUANNE – kajastab lõppeval majandusaastal toimunud muutusi firma omakapitalis PUHAS KÄIBEKAPITAL- käibevara – lühiajalised kohustised Makstaoleva arve tasumine VÄHENDAB MAKSJA VARA JA VÄHENDAB KOHUSTISI KES ESITAB NÕUDED – DEEBITOR, KELLELE - KREEDITOR

Kasumiaruanne - informatsioon ettevõtte majandusaasta tulemusest 3. Rahavoogude (-käibe) aruanne – info finantsseisundi muutustest, e/v raha allikatest ja nende kasutamisest 4. Omakapitali muutuste aruanne – toob välja aruandeperioodil toimunud muutused e/v omakapitalis, annab infot ettevõtte jätkusuutlikkusest 5. Aastaaruande lisad – arvest põhimõtted, kirjete selgitused jne
Kasumiaruanne – Kasumiaruanne (tulude ja kulude aruanne) on raamatupidamisaruanne, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase aruandeperioodi majandustulemust (tulusid, kulusid ja kasumit või kahjumit). 10. Majandustehing – Majandustehing – tehing või sündmus, mille tagajärjel muutub raamatupidamiskohustuslase vara, kohustuste või omakapitali koosseis.
Kasumiaruanne on raamatupidamisaruande teine vorm, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase aruandeperioodi majandustulemust (tulusid, kulusid ja kasumit või kahjumit). Kasumiaruanne on ühe bilansirea Aruandeperioodi kasum (kahjum) detailne lahtikirjutus. Kasumiaruanne koostatakse perioodi kohta kasvavalt, kusjuures kasutatakse

Kasumiaruanne on raamatupidamisaruanne, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase aruandeperioodi tulusid, kulusid ja kasumit (kahjumit). Selle kindlaks tegemisel tuleb kasumiaruandest vaadata: § eelmisel ajavahemikul saadud sissetulekuid (äritulud) ja sellega seotud vahetuid ehk nn jooksvaid kulusid.
Kasumiaruanne on tulude ja kulude aruanne ning kajastab ettevõtte aruandeperioodi majandustulemust (tulusid, kulusid ja kasumit või kahjumit).  Raamatupidamist peetakse tekkepõhiselt, s.t majandustehingud näidatakse nende ajalise toimumise järgi, sõltumata raha liikumisest.
Kasumiaruanne on bilansiga tihedalt seotud perioodiline tulemiarvestus, mis koostatakse majandusaasta kulu – ja tulukontode käivete alusel ja mis annab sellega ülevaate raamatupidamiskohustuslase majandusaasta tegevustulemi kujunemise protsessist.

Kasumiaruanne on seotud bilansiga, sest kasumiaruanne selgitab detailselt bilansikirjet Aruandeperioodi kasum/kahjum. Kasumiaruande kirjete summad tulenevad raamatupidamisregistri (žurnaal-pearaamat) tulu- ja kulukontode perioodi käivete summadest.
Kasumiaruanne on raamatupidamisaruanne, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase aruandeperioodi tulusid, kulusid ja kasumit (kahjumit). Põhivalem ; TULU – KULU = KASUM Raamatupidamise seadus lubab kasutada kaht erinevat kasumiaruande skeemi.
Kasumiaruanne on raamatupidamisaruanne, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase aruandeperioodi majandustulemust (tulusid, kulusid ja kasumit või kahjumit). Kasumiaruanne kajastab ettevõtte majandustegevuse tulemusi aruandeperioodi jooksul.

Kasumiaruanne – iseloomustab aruandeperioodi tulude ja kulude formeerumist.Aruandeperioodi tuludega viiakse vastavusse selle tulu saamiseks tehtud kuludega.Ei näita aruandeperioodi tegelikke rahavoogusid.
Kasumiaruanne – ettevõtte finantsdokument, mis kajastab ettevõtte sissetulekuid ja väljaminekuid majandusaasta ( või mõne muu perioodi) vältel, annab ülevaate ettevõtte tulude allikatest
Kasumiaruanne - raamatupidamisaruanne, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase aruandeperioodi majandustulemust (tulusid, kulusid ja kasumit või kahjumit). MAJANDUSARVESTUS Kertu Lääts 2004 24

Kasumiaruanne – finantsaruanne, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase teatud perioodi jooksul teenitud tulusid ja nende saamise eesmärgil tehtud kulusid.
Kasumiaruanne on tihedalt seotud bilansiga, sest kasumiaruandes toimub bilansi ühe kirje “Aruandeperioodi kasum/kahjum” detailsem iseloomustamine.
Kasumiaruanne on raamatupidamisaruanne, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase aruandeperioodi tulusid, kulusid ja kasumit (kahjumit).

Kasumiaruanne – tulemiaruanne, mille abil selgitatakse ettevõtte majandustegevuse teatud perioodi tulem st.kasum või kahjum.
Kasumiaruanne on raamatupidamisaruande teine kohustuslik vorm ja ühe majandusaasta kasum/ kahjum detailne lahtikirjutis.
Kasumiaruanne on tihedalt seotud bilansiga, sest temas toimub omakapitali ühe olulise kirje detailsem iseloomustamine.

Kasumiaruanne on tulude ja kulude aruanne, mis kajastab raamatupidamiskohustuslase aruandeperioodi majandustulemust
Kasumiaruanne – kajastab ettevõtte aruandeperioodi tulusid ja kulusid ja nende vahet kasumi või kahjumina.
Kasumiaruanne - …raamatupidamisaruanne, mis kajastab • Äriplaan peaks katma otstarbekat ajaperioodi.

Kasumiaruanne – tulud miinus kulud=kasum/kahjum. Lõpptulemus kantakse omakapitali.
Kasumiaruanne - informatsioon ettevõtte majandusaasta tulemusest kindlal perioodil.
Kasumiaruanne - aruanne, kus kirjutatakse lahti ettevõtte tulude ja kulude jaotus

Kasumiaruanne on enamasti kulude detailne aruanne, sest tululiike on väga vähe.
Kasumiaruanne - näitab tulude ha kulude liigitusi kahe viimase aasta jooksul.
Kasumiaruanne - iseloomustab ettevõtte tulusid ja kulusid ning nende vahet.

Kasumiaruanne on alati bilansi juurde kuuluv osa, lahutada neid ei saa.
Kasumiaruannet on lubatud koostada kas 1. või 2 skeemi järgi.
Kasumiaruanne - näitab kasumi kujunemist.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun