Sõnu seletav sõnaraamat
Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like
Kahjustatud kudedes on täheldatav gaasi teke; • infektsioon ei allu ravile ainult aeroobidele toimivate antibiootikumidega; • infektsiooni tekkekoht asub normaalselt anaeroobidega koloniseeritud limaskestade lähedal Anaeroobide poolt põhjustatud infektsioonid võib jaotada 1. Endogeenseteks - mikrofloorast pärinevad mikroobid satuvad limaskestadelt keha steriilsetesse piirkondadesse
Kahjustamine on lubatud. Vt. Ka VÕS §1045 lõige 2, punkt 3. VÕS § 1045. Kahju tekitamise õigusvastasus (2) Kahju tekitamine ei ole õigusvastane, kui: 3) kahju tekitaja tegutses hädakaitse- või hädaseisundis Keskne küsimus: millal ületatakse hädakaitse piire? Vt. Karistusseadustik §28 lõige 2. See oleks midagi niisugust, mis ei vasta ründe ohtlikkusele.
Kahjustatud viirusvaktsiinid on andnud paremaid tulemusi, sest viiruse puhul sünteesitakse antigeene raku sees ja humoraalsed AK-d ei saa neid üldjuhul kätte, kuid samas aktiveeritakse tugev T-rakuline i.vastus (Th abiga). Kahjustatud vaktsiinid on tõhusad, piisab ühest doosist, kuid nad pole alati ohutud elusa mikroobi tõttu.

Kahjustatud taimed on kergesti mullast väljatõmmatavad. Kõlujad terad on kerged, halvemate toiduvilja- ja külvisekvaliteedi näitajatega. Olenevalt milline haigustekitaja, kas Cochliobolus sativus või Fusarium spp. on ülekaalus, võivad haigustunnused suuresti varieeruda2. Hallitusseened * Aspergillus
Kahjustatud terad on kõlujad. Kahjustatud kõrtel ja pähikutel areneb kõrge õhuniiskuse ja temperatuuri korral roosa seeneniidistikust ja eostest koosnev kirme ( punakaste) *tungaltera-sklerootsiumina säilib haigustekitaja mullas kuni 2 aastat.
Kahjus - 22 25 47 ed tatud 21,5417 25,46 47 Hukkunud 19 32 51 23,375 27,63 51 Kokku 110 130 240 P-väärtus Kas feromoonpüünis aitas oluliselt kaasa taimede kasvamaminekule? Jah või ei Esitage ka teoreetilised sagedused.

Kahjustatav õigushüve - lennuohutus. 2.2. Objektiivne külg: 2.2.1. KarS paragrahv 112 lg 2 p 1 eeldused a) Muuhulgas ka lõhkeseadeldise paigaldamine lennukisse või lennuki külge õhusõiduki hävitamise või kahjustamise eesmärgil.
Kahjustamine on keelatud. Keskkonnaministeeriumi poolt väljastatud loata on keelatud nende uurimine, märgistamine, loodusest eemaldamine ning teadus- ja õppe- kasvatuseesmärgil kasutamine.
Kahjustatavus – kõrge ühikuväärtusega (hinnaga) kergesti kahjustuvate ja vargusohtlikke kaupade transportimine on reeglina kulukam kuna antud veose puhul on vedajal suurem vastutus.

Kahjustatud dna - ga rakk jääb ellu, võib pärilikkusaines tekkinud defekt raku jagunemisel edasi kanduda, selle tulemusena võivad tekkida vähkkasvajad või muud mutatsioonid.
Kahjusid on püütud vältida ainult laavavoolu takistades kas jahutamise või kõrvalejuhtimise teel, selle edukus või edutus on seotud kohalike asjaoludega.
Kahjustab maksa – hävitab maksa rakke – maksatsirroos), maksas tehakse kahjutuks ka enamus ravimeid (aga kestval kasutamisel võib kahjustada

Kahjustatud isikul on hävinud või kaotsiläinud asja suhtes eriline huvi, arvestamata asja kasulikkust, eelkõige isiklike põhjuste tõttu.
Kahjustab organismi – näiteks mõjutab närvisüsteemi ja põhjustab üldist kurnatust, suudab sama teha ka ohutuks peetav Internet.
Kahjusaajaid on palju, aga nende individuaalne kahju ei ole nii suur, et võiks protsessi alustada.

Kahjustamine – täielik biotsönoosi koostise ja struktuuri rikkumine väliste faktorite mõjul.
Kahjustamine on keelatud. 6) tegema tööülesannete täitmiseks koostööd teiste töötajatega.
Kahjustamine on keelatud ulatuses, mis ohustab liigi säilimist antud kohas.

Kahjustatud veresooni on võimalik ka operatsiooni teel asendada teiste soontega.
Kahjustatud dna - d ja käivitab vajadusel raku hävitamise protsessi.

Kahjustatav õigushüve - firmajuhi elu. Isikuvastane / eluvastane süütegu.
Kahjustatud osa - parem kaotada osa taimest, kui kogu taim.
Kahjustamisel - ekstrapüramidaalsüsteemi kahjustusest.

Kahjustab närvi - süsteemi ja süda, luud ja kõhrkude.
Kahjustamine on seega enda (s.o. Mina) kahjustamine.
Kahjustatud puit on puitehitistes seennakkuse allikaks.

Kahjusid on hinnatud üle 40miljrd Dollarile.
Kahjustataks – siis saab tehingut tühistada.
Kahjustamata dna - lt uue komplementaarse ahela.

Kahjustatud rakk on vähi tekke eelduseks.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun