Sõnu seletav sõnaraamat

Kaardistamine – etapp 4, andmete analüüs – etapp 1, andmekogumise instrumendi pilootimine – etapp 7, andmete kogumine – etapp 5, uurimustulemuste tutvustamine (esitlus) tellijale – etapp 8, valimi moodustamine – etapp 9, uurimisraporti koostamine – etapp 3, konkreetse uurimisküsimuse püstitamine – etapp 2. NB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Velli järjekord on vale, ära seda arvesta, vaid pane ise järjekorda! 7Nimeta neli tegurit, mis mõjutavad töötaja rahulolu oma tööga
Kaardistamine – etapp 4, andmete analüüs – etapp 1, andmekogumise instrumendi pilootimine – etapp 7, andmete kogumine – etapp 5, uurimustulemuste tutvustamine (esitlus) tellijale – etapp 8, valimi moodustamine – etapp 9, uurimisraporti koostamine – etapp 3, konkreetse uurimisküsimuse püstitamine – etapp 2. Osaliselt õige Punkte selle esituse eest: 0,11/1,00.
Kaardistamine on suuresti seotud keskkonnategurite kaardistamisega, kuid meeles tuleb pidada, et huvigruppide puhul räägime konkreetsetest inimgruppidest (organisatsioonidest, töötajatest, klientidest, konkurentidest jne) ning nende tegevuse mõjust organisatsioonile.

Kaardistamine on põhimõtteliselt maailma mõõtmine. Kaardistamine pole seotud ainult matemaatikaga – see võib olla nii poliitiline, spirituaalne kui ka moraalne.
Kaardistamine – ääretult mahukas ja ressursikulukas ettevõtmine, seisneb ettevõtte protsesside graafilises kirjeldamises koos vastavate näitajate esitustega.
Kaardistamine on mahukas ning seotud infovoogudega. 15. Läbi jalutamine on kaardistamise lihtsustatud versioon, kuna pole nii põhjalik.

Kaardistamine on olnud võimalik eelkõige seetõttu, et tume aine avaldab ennast gravitatsioonilises vastasmõjus nähtava ainega.
Kaardistamine on alati seotud kindla diskursusega ehk siis tähendusloome on alati kontekstiga seotud.
Kaardistamine on protsessi graafiline kujutamine, juurde lisatakse vastavad tegevused ja dokumendid.

Kaardistamine on inimkonnale vajalik olnud juba aegade algusest saadik.
Kaardistamine on petlikult lihtne toiming.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !