Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Juba 12 - aastaselt, Klooga pioneerilaagri võistlustel, rassis Rein Aun kaas teha kõikidel aladel, kuid pikakasvulisele saledale poisile sobisid kergejõustiku alad, eriti kaugushüpe, kus tulemuseks juba siis märgiti 3.83. Rein armastas sporti teha, sõpradega jõudu või kiirust mõõta. Poiss mängis erinevaid pallimänge – jalgpalli, korvpalli, võrkpalli, isegi tennist, kuid 14-aastaselt asusid sõber Peeter Laanega treenima Vladimir Žulini noortegruppi.
Juba 15 - aastaselt sattus see noor Saaremaa poiss Tallinna Psühhoneuroloogia haiglasse, kuna kohalik Saaremaa julgeolekuteenistus pidas noort Elbingut ühiskonnale ohtlikuks ja kahjulikuks nähtuseks. Sealt tegi mees ka oma esimesed sammud tutvumaks hiphop muusikaga ning 1998. aastal lõi ta nüüd grupeeringu HaDeC koos nüüdseks oma albumi ilmutanud, samuti Saaremaalt pärit räppari Okym Riimiga.
Juba 14 - aastasena suundus Karl pealinna edasi õppima. Tallinn avaldas kirjanikule tugevat mõju, mida võib märgata ka tema hilisemates romaanides. Ta õppis Tallinna Poeglaste Kaubanduskoolis, kus keskenduti keeleõpetusele - see tuli kirjandushuvilisele Karlile kasuks, sest nii laienesid lugemisvõimalused.

Juba 12 - aastaselt, Klooga pioneerilaagri võistlustel rassis Rein Aun kaasa '' kõiketeadjana ''. pikakasvulisele saledale poisile sobis kergejõustik, eriti kaugushüpe, kus tagajärjeks märgiti 3.83. Sporditegemine, jõukatsumine või kiiruse mõõtmine sõpradega haaras nüüd teda sageli.
Juba 12 - aastaselt, Klooga pioneerilaagri võistlustel, rassis Rein Aun kaas teha kõikidel aladel, kuid pikakasvulisele saledale poisile sobisid kergejõustiku alad, eriti kaugushüpe, kus tulemuseks juba siis märgiti 3.83. Rein armastas sporti teha, sõpradega jõudu või kiirust mõõta.
Juba 13 - aastasena astus ta Yale’i ülikooli, lahkus sealt aga mõne aasta pärast, minnes õige varsti teenima laevastikku. Cooper kasutas loomingus täiesti uut temaatikat, kujutades Põhja-Ameerika loodust ning Ameerika kontinendi põliselanikke indiaanlasi.

Juba 15 - aastaselt avaldas ta Veneetsias oma esimese motetikogumiku ning aasta hiljem ilmus temalt kogumik vaimulikke madrigale. 1589.aastal alustas Monteverdi karjääri Mantovas, hertsog Gonzaga õukonnakapellis, mis oli selle aja parimaid.
Juba 13 - aastaselt oli ta sunnitud ise elatist teenima hakkama. Köler asus tööle Vastemõisa valitseja Faberi abilisena, kes noormehe kunstiandeid nähes soovitas tal astuda selliks oma venna, Võnnu (Cēsise) maalermeistri juurde.
Juba 14 – aastasena, kavatsusega panna ta mehele troonipärijale ja hilisemale tsaarile Peeter 2. – le. Katariina 2. tahtis saada valitsejaks, kes kasutaks oma võimu ühiskonna parandamiseks. Katariina 2. valitses 1756 – 1796.

Juba 10 - 15 minutit pärast sündi tõuseb varss jalule, 20 minuti pärast teeb esimesi samme, veel 10-15 minuti möödudes läbib märgatavaid vahemaid, 45 minutit pärast sündi aga suudab juba hüpata.
Juba 12 - aastase poisikesena kauples ta enese kolmemastilise "Coralie'le" jungaks ning purjetas ookeani poole, kuid isa sai ta poolelt teelt Paimboeufi sadamast kätte ning tõi koju tagasi.
Juba 14 - aastaselt kannab noor iseseisvalt kriminaalsüüdistust, 15-aastaselt võib abielluda, 16-aastaselt võib omada piiratud autojuhiluba ning koolikohustus on vaid 16-17 aastani.

Juba 10 - 8 sekundi pärast langeb aatom tagasi madalamale energianivoole (graafikul), millele vastab paremal näidatud elektroni üleminek lähemale orbiidile ning energia kiirgumine.
Juba 12 - 13 aastaste seas vigade suurus hoopis suureneb (3,0-3,8 s). 14-aastaste puhul on märgata rohkemat tulemuste täpsust, kuid vigade suurus on siiski märkimisväärne.
Juba 1 - 2 cm liivakihi ümberpaigutus on saatuslik kooslustele. Gondwana on aimus analoog kvaternaari jäätumisega kestuse pooles, taustsüsteem on näiliselt erinev.

Juba 14 - 15 aastaselt suutis ta komponeerida ning tema kohta on öeldud, et ta „raputab noote varrukast“. Pärt on kirjutanud muusikat nii teatrile kui filmile.
Juba 10 - aastasena pani Pascal kirja "Traktaadi helidest", sest täiskasvanute vastused teda ei rahuldanud, ja ta pidas vajalikuks nähtust iseseisvalt uurida.
Juba 10 - 15 min pärast Esimene meetod tema tootmiseks oli etanooli Diiselkütuse keskmine valem on C12H23. kattus katalüsaator süsiniku (koksi) kihiga.

Juba 14 - 15 aastasena kirjutab Rahmaninov mõned klaveripalad, sealhulgas ka “Meloodia”, mis pole oma võlu kaotanud tänapäevani.
Juba 15 - aastaselt avaldas ta Veneetsias oma esimese motetikogumiku ning aasta hiljem ilmus temalt kogumik vaimulikke madrigale.
Juba 13 - aastaselt hakkas ta tegelema programmeerimisega arvutitel ning 20- aastaselt asutas firma nimega Microsoft.

Juba 15 - aastaselt andis välja oma esimese motetikogumiku, aasta pärast vaimulikkude madrigalide kogumik.
Juba 11 - 12). Algus on kindalasti konarlik, kumbki partneritest ei tea midagi sellest ega tea mida teha.
Juba 14 - aastaselt esines Wynton koos Uus Orleansi philarmoonia orkestriga ilusa konterdi.

Juba 11 - aastaselt tutvus ta Eduard Toda Güelliga, kellest sai tema eluaegne sõber.
Juba 100 - aastane. Kui tammid valmivad, ütleb kurjad read monoloogi keskel ja sureb.
Juba 13 - aastaselt oli ta sunnitud ise elatist teenima hakkama.

Juba 11 - aastaselt esines ta kirikukooris soolosoprani osas.
Juba 14 – 15-aastasena oli ta võimeline komponeerima.
Juba 14 - aastaselt astub Pariisi Konservatooriumisse.

Juba 11 - aastaselt sai ta selle kiriku organistiks.
Juba 10 - aastaseid alkoholi joobes jõmpsikaid.
Juba 10 - 20 korda, neljandal 23-30 korda.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun Sulge