Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Add link
Internet on tänapäeval täis lehekülgi,kuhu amatöörid võivad saata oma aktipilte teistele vaatamiseks. Need leheküljed on väga populaarsed,mistõttu ei maksa imestada, et ka fantaasiais esineb oma ihu paljastamist publiku ees. Bergström-Walani ja Ivarssoni järgi seisneb ekshibitsionistlike fantaasiate külgetõmbe jõud selles, et naised tunnevad end neis meeste poolt ihaldatuina.
Internet on toonud turundusse palju uusi unikaalseid võimalusi, näiteks reklaami ja info jaotamine suurtele gruppidele suhteliselt madala kuluga ning Interneti funktsionaalsus tuues sisse interaktiivsuse, mis võimaldab saada koheseid vastuseid ning esile kutsuda teatud reaktsioone.
Internet on ülemaailmne väiksemate kohtvõrkude ühendus, kus infovahetus toimub vastava standardse protokolli alusel (alates aastast 1983 kasutatakse TCP/IP protokolli). Igal Internetti ühendatud arvutil on oma kindel ja ainulaadne aadress, mille kaudu see arvuti on leitav.

Internet on kahjulik sellepoolest, et ta röövib palju aega, kui õpilane seal niisama istub. Näiteks kui leiad mõne huvitava lehekülje vms. Asi lähebki lõpuks nii kaugele, et õppimine võib unarusse jääda.
Internet on see, mille abil on võimalik oluliselt odavamalt kampaania läbi viia, kusjuures selle efektiivsus pole mitte ainult võrdväärne suurema summa eest traditsioonilises meedias korraldatuga, vaid suurem.
Internet on turunduse jaoks atraktiivne peamiselt selle poolest, et kusagil mujal ei ole võimalik saavutada niivõrd suurt hulka potentsiaalseid kliente niivõrd väheste kulutustega kui Internetis.

Internet on ülemaailmne arvutivõrk, mis on viimase kümne aastaga vallutanud pea kogu maailma. Praeguseks on Internet tunginud igale elualale, mis on info ja arvutitega mingilgi viisil seotud.
Internet on ülemaailmne väiksemate kohtvõrkude ühendus, mis kasutab töötamiseks Interneti Protokolli (IP). Millal tekkis internet? ● Internet hakkas kujunema 1.septembril 1960. aastal.
Internet on paljude teadlaste ja uurijate arvates sündinud tänu venelaste esimese kosmosesondi "Sputnik" stardi järgse USA riigikaitsealaste uuringute kiirendamisele.

Internet on rahvusvaheline arvutivõrk, mille arvutid ja teised elektroonilised aparaadid on omavahel ühendatud kaablite, raadiolainete ja satelliitide abil.
Internet - telekommunikatsioonivõrgu kaudu loodud andmeside, mis võimaldab infovahetust vastavate tehniliste seadmete ja andmeside protokollide vahendusel.
Internet – see on tuhandetest arvutivõrkudest koosnev ja ühiselt juhitav ülemaailmne ühendus, mis kasutab andmeedastuseks ühtset protokollistiku.

Internet on arvatavasti universumi kõige suurem infoallikas, sealt võib leida rohkem teadmisi ja infot, kui ükski inimene unistadagi oskaks.
Internet - http://www.jti.ee/et/jt/ 2. Raamat - „Ausalt ja avameelselt Eesti suurmeestest”, kirjastus „Perioodika” 1990, Tallinn
Internet on XXI sajandi infoühiskonna alus, ilma selleta jääks miljonitel inimestel tegemata oma tegemised.

Internet on vaba ja see ei ole mitte kellegi kontrolli all. Internetile ei ole seatud piiranguid ja tsensuure.
Internet on sobiv igale vanusele, kõik leiavad sealt midagi huvitavat või vajalikku.
Internet on täis igasugu reklaame, tänu millele mitmed ettevõtted tuntust koguvad.

Internet on üks mugavamaid ja kiiremaid info-ja teabevaldkondi maailmas.
Internet on ülemaailmne, miljoneid arvuteid ühendav andmesidevõrk.
Internet on kasulik selle poolest, et seda saab õppimises kasutada.

Internet on suurepärane tööriist ja abimees, ka dieedipidajale.
Internet – võimaldab mõjutada nii nägemist kui ka kuulmist.
Internet on kaasa toonud täiesti uut tüüpi suhtlemiskultuuri.

Internet on võimaldanud inimeste suhtlemise üle kogu maailma.
Internet – üleüldine ja kõigile kättesaadav andmebaas.
Internet on vōrkude vōrk. TCP/IP - interneti protokoll

Internet on koht, kust võid leida infot üle maailma.
Internet on kaasa toonud uut tüüpi suhtluskultuuri.
Internet on oluline kanal ja muutub üha olulisemaks.

Internet on kõigile kasulik infomatsiooniallikas.
Internet on õpilasele nii kasulik kui kahjulik.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun