Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Mõistete sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Infrastruktuur – transpordimagistraalid, teed, tänavad, raudteed, terminalid, looduslikud teed (siseveeteed, meri) Transpordivahendid – autod, vedukid, vedurid, vagunid, lennukid, laevad jne Tugisüsteemid – transpordivahendite tootjad, remondiettevõtted, tanklad, infosüsteemid
Infrastruktuur – hõlmab tootmissfääri teenindava veonduse, teedeehituse, energeetika, side, veevarustuse, tootmisalase infoteeninduse jms ning inimestele soodsaid elamis- ja tööolusid tagavate majandusharude kompleksi(tervishoiu-, haridus-, reisiveo-, riigivalitsemise-,
Infrastruktuurides – ettevõtted tarbivad infrastruktuure ning oma tegevusega toetavad nende olemasolu ja paranemist: kasvõi näiteks tarbides energiat, ettevõte maksab energia eest ja kindlustab energiatootjale teatud raha, et energiatootja saab arendada seda infrastruktuuri.

Infrastruktuuri areng on tagasihoidlik, sest riik ise on väike ja enamus transpordist käib autotranspordina, sest muud transpordiliigid (nagu veetransport ning õhutransport) ei ole võimaldatud/võimalikud, raudteeühendus ei ole välja kujunenud, sest ei tunta selleks vajadust.
Infrastruktuurilised kesk - konnategurid kujutavad endast lõppkokkuvõttes siiski võrdlemisi terviklikku süsteemi, mille tugevus on määratud pigem erinevate elementide tugevuste korrutisega, mitte aga nende summaga.
Infrastruktuur - hõlmab tootmissfääri teenindava veonduse,teedeehituse,energeetika,side ning inimestele doosaid elamis- ja tööolusid tagavate majandusharude kompleksi.

Infrastruktuur - hõlmab tootmissfääri teenindava kaubavahetust takistavate piirangute vähenda­ veonduse, teedeehituse, energeetika, side, vee­ mine.
Infrastruktuuriettevõte on AS Põlevkivi Raudtee teedevõrgu pikkusega üle 200 km, oma veduri- ja vagunipargiga ning remondibaasidega.
Infrastruktuur – majandusharusid teenindav ja nende toimimist ning arengut tagav rahvamajanduse allsüsteem, nt side, teed

Infrastruktuuri kvaliteet on see, mis teeb riigi unikaalseks ja ühtlasi unikaalselt atraktiivseks maailma majanduse jaoks.
Infrastruktuurile on saavutatud hea turupositsioon ja tarbijate rahulolu, mis tagab tulu kogu keti ulatuses.
Infrastruktuurirajatistest on Brasiilias 2 suurt, üle 20 mln reisijaga lennujaama : Sao Paolo ja Rio de Janeiro.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Infrastruktuur - kõigi organisatsioonide ja abinõude kogum, mis tagab tõrgeteta liikluse, elektrivarustuse, side jne, hõlmates ka avatud kommunikatsioone (nn füüsiline infrastruktuur), poliitilist ja õiguslikku keskkonda (nn institutsionaalne infrastruktuur), infotöötlust ja koolitusturge.
Infrastruktuuri ext2 - lt ext4-le.[7] 14. detsembril teatas Google, et ext4 asendab
Infrastruktuurid on üles ehitatud kaupade käitlemisele.

Infrastruktuur – tootmist teenindav võrgustik.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Infrastruktuur - ja ultrahelid, sotsiaalsed ja psühholoogilised tegurid, füüsilised koormused, muutused tehnoloogilise protsessi kulgemises jne. Tööstuses kasutatakse üle 100 000 keemilise aine, millest enamik on mürgised.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Infrastruktuur on hästi arenenud ja ühendusteed on kiired ja mugavad tõmmatel ligi peamiselt suutema sissetulekuga inimesi.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun