Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Mõistete sõnaraamat
✍🏽 Avalikusta oma sahtlis olevad luuletused! Luuletus.ee Sulge
Add link
Infotehnoloogia on käitumusliku lojaalsuse mõõtmiseks andnud tänuväärselt palju vahendeid. Kõikvõimalikud operatiivsüsteemid alates kassasüsteemidest ja lõpetades majandustarkvarast. (Saul, 2003) Lõpetuseks võib öelda, et mida rohkem me enda (lojaalsetest)klientidest teame, seda kergem on meil pakkuda neile meeldivaid tooteid antud kaubakategoorias, sobiva hinna ja teenindustasemega.
Infotehnoloogia on tänapäeval nii palju arenenud ja inimesed on sellega harjunud , et saavad lihtsalt ning kiiresti infot kätte . Kui poleks internetti ja televisiooni, siis kas me üldse oleksime kursis maailma asjadega ? Mitmeid põlvkondi enne meid polnud inimestel veel aimugi internetist ega televisioonist. Uudiseid edastati raadio teel , teadete jaoks saadeti kiri või telegramm.
Infotehnoloogia - ja Telekommunikatsiooniettevõtjate Liidu poolt asutatud mittetulunduslik organisatsioon, mille ülesandeks on kaasa aidata kaasaja nõuetele vastava kõrgharidusega IT- spetsialistide ettevalmistamisele ning toetada info- ja sidetehnoloogia haridusalast tegevust

Infotehnoloogiateadlased on üritanud modelleerida, mis toimub ühes rakus ühel ajahetkel, kuid on mõistetud, et ei piisa kogu maailma arvutusvõimsusest, et seda teha. Aga kõik meie 100 miljardit rakku teevad seda iga sekund ja teevad seda päris hästi.
Infotehnoloogia on oma olemuselt strateegilise tähtsusega, aga tehniliselt komplitseeritud ala. Tihti on raske otsustada, kas ettevõtte infosüsteem vastab ettevõtte huvidele, on hinnaefektiivne (cost.effective), turvaline ja nii edasi.
Infotehnoloogia on muutunud inimestele igapäevaseks, kuid milliseid võimalusi see pakub ja millised ohud sellega kaasnevad? Infotehnoloogia areng on muutnud inimeste elu kordades lihtsamaks.

Infotehnoloogia - ja arenduskeskuse abi poole eesmärgiga selgitada välja, kui palju maksab iga aasta rent tarkvara MS Visio Professional 2010 ja AutoCAD Civil 3D ühe arvutile.
Infotehnoloogia on Eesti rahvale küllalt uus mõiste, esimesed arvutid sai üldsus ju mitte rohkem kui kümme aastat tagasi ning internet umbes kaheksa.
Infotehnoloogia on loonud inimestele võimalusi, millest nad pole unistadagi osanud. Loonud juurde töökohti, teinud elu huvitavamaks ning mugavamaks.

Infotehnoloogia arenguga on hakanud järjest rohkem levima internetipanga maksekorraldused. Seetõttu on oluliselt langenud ka maksekorralduste tegemise hind.
Infotehnoloogia on kõikides ettevõtluse valdkondades asendamatu ning isegi sedavõrd, et keeruline on nimetada valdkonda, kus seda ei kasutata.
Infotehnoloogia on termin, mis katab kõiki digitaalse informatsiooni loomise, salvestamise, edastamise, tõlgendamise ja käitlemise valdkondi.

Infotehnoloogia on suur tegevusala ja kui see tõesti aitab meie majandust elavdada, siis samas kaotab see meie riigi võimalikult suures osas.
Infotehnoloogia on muutunud inimestele igapäevaseks, kuid milliseid võimalusi see pakub ja millised ohud sellega kaasnevad?
Infotehnoloogia on oluline abivahend, tänu millele jõuab otsitav teave meieni kiirelt, täpselt ning tõetruul kujul.

Infotehnoloogiate tulekuga on seostatud ka võrguühiskonna mõistet, kuid idee ise ei lähtu tegelikult mitte tehnoloogiatest.
Infotehnoloogia - ja telekommunikatsioonivaldkonna arengusuundadest nii era- kui avaliku sektori tasandil.
Infotehnoloogias on USB järjestiksiinil töötav standardiseeritud port, tänu millele saab arvuti külge

Infotehnoloogia on informatsiooni talletamine, töötlemine ja levitamine peamiselt arvutite abil.
Infotehnoloogia tähendab tööriista, mis võib õppeprotsessi toetada teisiti kui tekst.
Infotehnoloogia on valdkond, mida ei märgata enne, kui mingi süsteem lakkab töötamast.

Infotehnoloogias valdkonnas on kõnekeelde tulnud sõnadest vaieldamatult kõige tähtsam internet.
Infotehnoloogia on 20. sajandi üks suurimaid leiutisi ja see areneb välgukiirusel.
Infotehnoloogia arenguga on hakanud järjest rohkem levima internetipanga maksekorraldused.

Infotehnoloogia areng on viinud maailma aga ka nn viienda generatsiooni sõdadeni.
Infotehnoloogia alal on sotsialismiajast tulenev suhtumine visa kaduma.

Infotehnoloogia on Eestis suhteliselt hästi arenenud.

Infotehnoloogiale on ettevõtja üks edu pante.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Infotehnoloogia areng on kujunenud ülivõimsaks maailma arengut mõjutavaks paradigmaks (näidiseeskujuks). Selle varju on jäänud XX sajandi globaalprobleemid – tuumakonfliktid, arengumaade näljahäda ja keskkonnahoid.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Infotehnoloogia areng on muutnud inimeste elu oluliselt lihtsamaks, kuna võimaldab väga kiiresti leida ja levitada infot.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Uutele kasutajatele e-mailiga aktiveerimisel
10 punkti TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun