Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Hotjar Feedback
Imf – 1944 Ülemaailmne Vältida liigjärkse valuutakursside Rahvusvaheli kõikumisi ning leevendada riikide ne finantskriise Valuutafond EU – Euroopa Euroopa riigid, Tagab ühisturu, so kauba, teenuste, Liit eranditega kapitali ja tööjõu vaba liikumise ühenduse piires NAFTA 1994 Kanada, USA, Aja jooksul kaotada kõigi Mehhiko liikmesriikide vahel tollimaksud, kvoodid.
Imf - i peamised ülesanded: • korraldada järelvalvet rahvusvahelise krediidisüsteemi üle; • aidata kaasa valuutavahetuse stabiilsusele; • anda oma liikmesriikidele nii lühi- kui ka pikaajalist krediiti; • formeerida(koguda) oma finantsressursid liikmesmaade osamaksudest ja toetussummadest • formeerida fondi juhtpersonal liikmesmaade kodanikest.
Imf – Rahvusvaheline valuutafond  Asutati aastal 1994  Ülesanne  koordineerida maailma majandust ja eelkõige vältida järske valuutakursi kõikumisis, aidata kaasa majandusarengule, anda ka laena (arveldusühik SDR – koosneb neljast valuutast).  Üle 180 liikme, Eesti alates aastast 1992

Imf - i peamised ülesanded Loodud majanduskoostöö rahvusvahelistest organisatsioonidest tuleb mainida Rahvusvahelist Valuutafondi (IMF), mis asutati Washingtonis 27. detsembril 1945. aastal vastavalt 1.-22. juulil 1944. aastal Bretton Woodsis peetud rahvusvahelise finantskonverentsi otsustele.
Imf - i eesmärgid: - soodustada rahvusvahelist rahanduskoostööd ja valuutade vahetuskursside stabiilsust, et toetada stabiilset maailmamajanduskeskkonda - teostada järelvalvet riikide majanduspoliitika üle - Finantsabi majandusreformide läbiviimiseks
Imf - Rahvusvaheline Valuutafond, aitas majandust üles ehitada. ESTÜ- 1951 a. Euroopa Söe- ja Teraseühendus, riikidevaheline majandusorganisatsioon. WTO-1948 a. maailma kaubanduse organisatsioon, mis aitab riikidevahelisel kauba vahetusel ?!

Imf - iga sõlmitud laenulepingutega kaasnenud valitsuse ja Eesti Panga majandusprogrammides on kõige konkreetsemalt olnud formuleeritud taasiseseisvunud Eesti majanduspoliitilised suunad ja vahendid seatavate eesmärkide saavutamiseks.
Imf - il on järgmised peamised eesmärgid: rahvusvahelise rahandusalase koostöö ja kaubanduse hõlbustamine, liikmesriikide majandusliku arengu ja elanikkonna heaolu kasv, liikmete valuutakursside stabiilsus IMF ressursside abil.
Imf - i esimehe Dominique Strauss-Kahni sõnul väärib finantsabi pakkumine üldsuse heakskiitu, kuna Island on koostanud pangandussüsteemi kindluse taastamiseks ambitsioonika majandusprogrammi stabiliseerimaks oma valuutat.

Imf e. Maailmapank – Rahvyusvaheline Valuutafond 1. Püüab vältida ülemäärajärske, maailmamajandust ohustuvaid valuutakursside kõikumisis ning leevendada eri riikide finantskriise 2. Liikmeid üle 180 riigi
Imf – Rahvusvaheline Valuutafond – asutati 1944. ja liikmeid on 180. See püüab vältida ülemäära järske , maailmamajandust ohustavaid valuutakursside kõikumisi ning leevendada eri riikide finantskriise.
Imf - i seiretegevuse eesmärgiks on julgustada riike rakendama sellist majanduspoliitikat ja institutsionaalseid reforme, mis toetaksid jätkusuutlikku ja tasakaalustatud maailmamajanduse arengut.

Imf – rahvusvaheline valuutafond, põhieesmärgiks tagada rahvusvahelise rahasüsteemi stabiilsus, tagada jätkusuutlik ja stabiilne majanduskasv ning finantskriiside ära hoidmine.
Imf - Rahvusvaheline valuutafond B.Woodsi konverentsil loodi 1944. 1945 detsembris kirjutas 29 maad alla valuutafondi asutamislepingule. 1.märts 1947 alustas.
Imf – Rahvusvaheline Valuutafond – püüab vältida järske maailmamajandus ohustavaid valuutakursside kõikumisi ning leevendada riikide finantskriise.

Imf - rahvusvaheline valuutafond Berliini müür-müür, mis püstitati kahe Saksamaa riigi vahele, et idast ei põgeneks sakslasi SLV- sse(1961.a)
Imf – Püüab vältida ülemäära järske, maailmamajandust ohustavaid valuutakursside kõikumisi ning leevendada eri riikide finantskriise.
Imf – Rahvusvaheline Valuutafond,mood.1944a.,eesmärgiks vältida järske valuutakursside kõikumisi ja leevendada eri riikide finantskriise.

Imf - Rahvusvaheline Valuutafond-Teostab järelvalvet riikide majanduspoliitika üle ning pakub vajadusel oma abi maj. Prob ületamisek.
Imf - Rahvusvaheline Valuutafond-soodustada rahvusvahelist rahanduskoostööd ja valuutade vahetuskursside stabiilsust,Eesti osaleb.
Imf - toiduained – intermediate moisture foods 1) aw on vahemikus 0,6-0,9 2) Mikrobioloogilise riknemise eest kaitstud

Imf – Rahvusvaheline valuutafond Rahvusvahelise rahasüsteemi stabiilsuse tagamisega tegelev organisatsioon
Imf –  Rahvusvaheline Valuutafond (International Monetary Fund). Liimeid üle 180 riigi
Imf - i programmi raames püüdis valitsus ka vahetuskursipoliitika abil inflatsiooni tõkestada.

Imf - i liikmed • Millised tuntumad rahvusvahelised firmad on pärit sellest riigist?
Imf - i peakorter on Washingtonis, kus on ametis ka enamik tema 2200 töötajast.
Imf - rahvusvaheline valuutafond 1944a. Üle 180 riigi.

Imf - il on esindused Pariisis, Genfis ja New Yorgis.
Imf - il on tänapäeval ligi 180 liikmesmaad.
Imf – rahvusvaheline valuutafond.

Imf - international moneto fond.
Imf - i soovitusel tehakse.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun