Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
UUS NFT/Krüpto mäng on tulemas. Pane ennast kirja, et saada head kraami enne kui mäng välja tuleb. Teeni krüptot! TEE TASUTA KONTO Sulge
Add link
Ilmselgelt on tegemist ostjate kartusega teha ostuotsus langeval turul liiga kõrge hinnaga ning prooviga võita aega nägemaks, mis juhtub edasi nii majanduselus üldiselt kui ka kinnisvarahindadega (Uusmaa kinnisvara). Maksejõulisi kliente on turul vähe ning seoses üldise majandusolukorra ja pankade laenupoliitikaga on eramute ja kruntide hindu veelgi alandatud (Uusmaa kinnisvara). Tehinguhinnad on langenud paljuski eelkõige seetõttu, et ostjad teevad müüjale omapoolseid pakkumisi.
Ilmselgelt on tööga seotud stress ja sellest tulenevad probleemid muutunud aktuaalseks teemaks. Tihti on juhid huvitatud ainult ettevõtte progressist ja ei märka seejuures, et oma juhtimisvigadega võivad nad tekitada stressirohke töökeskkonna.
Ilmselgelt on sel juhul lapse abivajadus väga suur – pere ei suuda tagada lapse koolikohustuse täitmist, olgu põhjuseks siis vanemate alkoholism, vaimse tervise probleem, kaugel või kaua töötamine või muud psühhosotsiaalsed tegurid.

Ilmselgelt on siin tegemist juhtumitega, kus oleks vaja rakendada vanglat või vaimset kinnipidamisasutust, et kaitsta teisi inimesi nende eest, kes on muutunud vaimseteks kiskjateks ja otsivad oma järgmist ohvrit, keda nahka pista.
Ilmselgelt on sellised tagajärjed madalat kaalu nõudvate spordialadega tegelejale saatuslikud ja viivad väga suure tõenäosusega karjääri lõpetamisele, kuna nende aladega tegelejatele on väga oluline ka välimus.
Ilmselgelt on selline lähenemine tõhusam tunni iseseisva õppimise faasis ja klassivälistes olukor- Õpetaja suunab õpilast (või rühma) või tuletab reeglit meelde kaudselt: näiteks, „Põrandal on dades.

Ilmselgelt on lattu seismajäänud kaubad otsene kuluallikas, kuna nii pind, mida need enda all kinni hoiavad, kui ka nende müügist saamata jäänud tulu, on kahjumlikud.
Ilmselgelt on olukordi, kus õigluse nõue seotakse tõesti võrdsusega - näiteks "Kõik on seaduse ees võrdsed", mille puhul ebavõrdsus on meelevaldne ja ebaõiglane.
Ilmselgelt on need kõik õiged, lihtsalt igaüks läheneb eri nurga alt. Igalühel endal tuleb leida õpetus, mille poole süda kutsub – see ongi minu jaoks õige.

Ilmselgelt on seda ühe päeva kohta liiga palju ning üleüldse peaksid olema inimesed palju ettevaatlikumad sellega, kuidas nemad oma sõidustiili kasutavad.
Ilmselgelt on see märge lisatud põnevuse tekitamiseks, looga kaasa kutsumiseks, et kõik ei ole tegelikult nii igav ja tavaline nagu alguses paistab.
Ilmselgelt on tequila taolise mõju põhjuseks tema populaarne tarbimisviis, mis koosneb pitsist tequilast, laimiviilust ja peenikesest soolast.

Ilmselgelt on see tema jaoks kõige tavalisem elu, ta on harjunud sellega ja ei oskagi mõelda, mis saaks siis, kui midagi teistmoodi oleks.
Ilmselgelt on narkootikumide ja alkoholi kättesaadavus liigagi kerge ja sellepärast ongi Eesti enim alkoholi tarbivaid riike Euroopas.
Ilmselgelt on ülal mainitud printsiibid olulised lugejale selleks, et neid rakendada edaspidi intellektuaalsetes tegevustes.

Ilmselgelt on tegu sellega, et aru saada, peab leiduma hinges mingi kiiks, mis aitab vastu võtta seda kindlat infot.
Ilmselgelt on haiguse vallandajaks vajalikud lisafaktorid, milleks võivad olla pinged kodus, tööl või koolis.
Ilmselgelt on ligi viiekümne aastaga teose müügikogused vähenenud, kuid selle väärtus pole siiski langenud.

Ilmselgelt on gruppides, kus kasutatakse võit-kaotus konfliktilahendust, suhtlemine tõsiselt häiritud.
Ilmselgelt on see Humberti jaoks, kes armastab ja ülistab Lolitat palavalt, väga eemaletõukav.
Ilmselgelt on see mitmeaastane projekt ning küberpiraatlus ei kao ilmselt kunagi.

Ilmselgelt on ta armunud ning ei jõua ära oodata kunas oma kallimat näeb.
Ilmselgelt on kõige tähtsam hoida end üleni soojas, võimalusel ka nägu.
Ilmselgelt on kõik seda kogenud, kuid osaliselt me ei pane seda tähele.

Ilmselgelt on WIR väga oluline osa vastutegevusest raha võimu vastu.
Ilmselgelt on näha kui palju oskuslikum oli Dürer trükkistega.
Ilmselgelt on teadlane motiveeritud avastama oma imestusmeelega.

Ilmselgelt on selline menetlus allapoole igasugust miinimumi!
Ilmselgelt on Eesti üks turvalisemaid kohti, kus elada.
Ilmselgelt on Eesti Töötukassa seotud meie kõigiga.

Ilmselgelt on tegemist arengumaaga.
Ilmselgelt on see väga loogiline.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun