Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Inglise pargistiilile on omased vabakujuliselt looklevad teed ja veekogud, asümmeetria, loodusliku vormiga taimmaterjali kasutamine, maastiku kohaliku eripära väljatoomine ning rohked antiik- ja neogooti paviljonid, kunstlikud varemed jm stafaažehitised. Samu põhimõtteid kasutati hiljem laialdaselt linna- ja rahvaparkide kujundamisel.
Isetegevsulikud kollektiivid on tantsuansambel Sõprus, segakoor Noorus, meesansamber Vanad sõbrad ja tantsuklubi Hõbe-Must.6 90-ndate aastate lõpust alates on kõneainet pakkunud Mustpeade maja tagastamine vennaskonnale. Linn, valitsus ja vennaskond on pidanud maha tugevad lahingud kohtus.
Igaüheõigus on levinud üle kogu maailma, va. anglo-ameerika kultuuriga maades (nt USA, Kanada (mitte nii rangelt), Uus Meremaal, Austraalias, Suurbritannias (mõningate erinevustega eri osades), Teravmägedes!). Igaüheõigus ei ole Eesti või Skandinaavia maade eripära.

Interjööris on märkimisväärne pikihoone idaseina võidukaar, mille sokkel päädib faasitud glasuurkivisimsiga, mis jätkub ka kooriruumis. Võidukaare tipust pisut kõrgemal asus süvend friisielementidele, kus paiknes suurejooneline krutsifiksigrupp.
I korrus on kõrgem ja väikeste ruudukujuliste akendega, kasutati kaitse eesmärgil ja laoruumidena, II korrus oli mõeldud eluruumidena ja seal asusid esinduruumid ning saal, III korrusel olid magamistoad ja ruumid teenijatele.
Interjöörid on valdavalt ümber ehitatud 1922. Aastal arhitekt A. Soansi nägemuse järgi, kuid saal ja hall on säilinud originaalsetena, kust me leiame ka juugendstiilis kamina.

Iii põlvkond - üleni toonitudklaasiga kaetud fassaad, suur läbipaistvus, hermeetiline, täielikult konditsioneeril hingav, kompaktne kuju, nn mustade pilvelõhkujate ajastu
Insenertehnilised põhiained on matemaatiline analüüs, kujutav geomeetria, ehitusmehaanika ja ehitusfüüsika, energiatõhusus ja sisekliima, ehitusökonoomika, geodeesia.
Inseneri - ja bakalaureuseõppesse saavad kandideerida need, kelle mõlemad arvesseminevad riigieksamid on sooritatud vähemalt 50-le punktile.

Inglise park on eelkõige maaliline (pitoreskne), nõudes eemalt vaadates looduslikku tasakaalustatud üldmuljesse ka hoone sobitumist.
Intrjöör - *seinamaalid *skulptuurid *laemaalid *seinaplaadid illustreeritud *marmor *põrandaplaadid valgetest kivi plaatitest
Iseloomulikukserinevuseks on maja detailide kerge transformatsioon: toolid ja lauad,sirmid, luugid ja uksed „vahetavad tihti oma rolle“.

Istutusmaterjali on kasutatud. Nõnda saavutatud optilise efektiga mõjub pargiaas veelgi pikema ja avaramana.
Icon - magazin.co.uk www.salon.ru www.sreda.boom.ru www.bebitalia.it www.moroso.it
I korrusel on männilauast lakitud põrandad, II korrusel värvitud laudpõrandad.

Interjööridest on tähelepanuväärsemad läbi kahe korruse ulatuv fuajee ning saal.
Ii keskkonnakriis – sotsiaalne reaktsioon modernismile ja majanduskliima muutus
Interjööris on sisekujunduslikult kasutatud töötlemata betooni.

Interjööri – ruum tundub erakordselt avar ja suursugune.
I keskkonnakriis – lokaalne reostus ja puudulik planeerimine.
Inkrementaalne ehk järkjärguline parendusplaneerimine

Igale objektile on vaja välja mõelda oma lugu.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun