Sõnu seletav sõnaraamat

Inglased –  aristokraadid, tudengid ja tuutorid, 18. sajandist ka  juristid, doktorid, pankurid, kaupmehed, kes reisid Prantsusmaale ja Itaaliasse,  Saksamaale, Šveitsi ja Madalmaadesse. Grand Tour´i tähtsus: sisaldas haridus­, loodus­ ja massiturismi algeid,  hotelliomanikud hakkasid koos majutusega pakkuma toitlustamist ja transporti –  sisuliselt pakuti pakettreise. osavõtjate arvu kasv mõjutas Euroopa turismitööstuse 
Isiksuseomadustena on hea „stardipakk,“ mis aitab kujuneda liidriks, aga heaks juhiks saamine oleneb ka soovist (juhtivatele ametikohtadele kandideerimine), mis on eelduseks, et inimene teeks jõupingutusi enesearendamisel – formaalse (näit. kõrgharidus ülikoolist) ja informaalse õppe vormis (näit. tuttavate juhtide ja mentorite soovitused, raamatute lugemine jne.). Teadlik enesearendamine majandusfookusega valdkondades on edukaks juhiks kujunemise protsessis oluline.
Inforaamat – vastuvõtuosakonna ametlik ja avalik dokument, kliendisuhtluse üks osa. Piirkonna kaart, bussijaamade, lennufirmade, taksofirmade telefoninumbrid, ürituste ajakava, vaatamisväärsuste ja majutusasutuste kontaktandmed, olulisemate transpordiliinide graafikud, kohalike giidide kontaktandmed, jne. 21. Külaliste saabumiseelne kontakt majutusettevõttega? Infokogumine, võib kesta aastaid, aastakümneid.

Isiku identifitseerimiseks on Pankade Kaardikeskuse andmetel aktsepteeritavad järgmised dokumendid: Eesti Vabariigi pass või ID kaart välisriigi pass või ID kaart diplomaatiline pass või kaart Eesti Vabariigi välismaalase pass või reisipass Eesti juhiluba (plastist) meremehe teenistusraamat rahvusvaheline juhiluba (plastist)
Igapäevaseks hooldamiseks on parim kasutada: v Pritspudelit, kus on klaasipesuaine või neutraalsepuhastusaine lahus v Uretaani või kunstnahast lapp v Mikrokiust poleerimislapp Suurpuhastuse puhul: v Kasutada aknapesijat ja kuivatajat v Klaasipesuaine või neutraalsepuhastusaine lahust
Instrumentaalne organisatsioon - ettevõttel on organisatsioon (ettevõte omab organisatsiooni) Organisatsioon tähendab sisuliselt sama, mis reeglite kogum ehk kõikide tööjaotusest ja koordineerimise vajadusest tingitud reeglite kehastus ja on seega ettevõtte eesmärkide

Impeeriumi looja on öelnud: „Tehases valmistame me kosmeetikat, aga poes müüme me lootust.“ Igas toote, mille klient ostab, taga peituvad vajadused ja sellepärast peab müüma kasu, mitte aga erilisust või tunnust (Kotler, McDougall, Armstrong, 1988:
Igapäevane elukeskkond on inimese elu-, töö- või õppimiskoha ning muude tema poolt tihti (vähemalt kord nädalas) külastatavate kohtade (kirik, kauplus, polikliinik jne) vahetus läheduses asuv ala. Suvilatesse ja maakodudesse sõitmist loetakse turismiks.
Inimestesse eelarvamusega – kui keegi on ikka purjus ja pikali, siis aidatakse teda kui hädasolijat.Umbes 10 miljoni elanikuga Tokios on veerand miljonit sushirestorani, aga ühes kohas söömas käies ei tohiks veel teha mingeid järeldusi.

Ivano - Frankivski, Kiievi, Kirovogradi, Luganski, Lvivi, Mõkolaivi, Odessa, Poltava, Rivne, Sumõ, Zaporižžja, Žitomõri, Taga-Karpaatia, Ternopili, Tšerkassõ, Tšernigivi, Tšernivtsi, Vinnõtsja ja Volõõnia.
Idanõlvad on lauged, läänenõlvad aga laskuvad järsult merre, moodustades Norrale nii iseloomuliku fjordi- ja skäärranniku. Madalikke on vähe: kohati rannikul ning Oslo fjordi ja Trondheimi fjordi ümbruses.
Iva on selles, et valge pael tuleb siduda ümber posti ja võimalikult kõrgele, et „tellimus“ võetakse enne teiste omasid ja lapsi pidi tulema nii palju, kui mitu tiiru ümber posti on pael keritud.

Instrueeri esinejaid - Esinejad peavad valmistuma avalikuks esinemiseks! 8. Korralda üritus - pressikonverentsil peab olema juht, kes asja läbi viib – tutvustab osalejaid, annab sõna, suunab küsimusi ja vastuseid.
Inimesed kes on valitud suhtlema meediaga, peavad vastama teatud nõuetele: • Vaba esinemine kaamerate ees; • Teadmised organisatsioonist; • Võime luua usaldusväärne õhkkond, rahulikkus.
Individualistlikus kultuuris on inimene ise vastutav oma suhete eest ja oma õnne eest, kollektivistlikus kultuuris inimene püüab kohanduda normidega ja tema isiklik õnn on suhteliselt tagaplaanil.

Ilhas desertas on Madeirast lõunas asuv väikesaarte kaitseala, mis on loodud hüljeste kaitsmiseks. Siin on akvalangiga sukeldumine keelatud, paadist väljumiseks on vaja eriluba.
Import - margijuustud. Kogu eelnev jutt käib muidugi nn igapäevajuustude kohta, mille kilohind vähemalt kodumaise toodangu puhul ei ületa sadat krooni.
Intervjuu – vestlus eesmärgiga selgitada välja kandidaadi sobivus pakutavale töökohale: - aeganõudev, oskusinõudev; + laiahaardeline, usaldusväärne.

Igainimene on selle karakteritüübi jaoks kahtlusalune, kes võib loodust erinevatel viisidel reostada visates maha prügi või astuses hooletult taimedele.
Ilma transpordi - , toitlustus- ja majutusvõimaluse ulatusliku organiseerimiseta ei oleks olnud võimalik olümpiamängude või templipidustuste korraldamine.
Inkorporeerimine – õigusaktide koondamine ja süstematiseerimine publikatsioonides kronoloogilises, tähestikulises, õigusharude või muus järjestuses.

Incoming - ehk vastuvõtuturismi all mõistetakse väliskülaliste reisimist vaadeldava riigi territooriumile ja seal peatumist.
Igas toas on vannituba, föön, minibaar, SAT-TV, telefon, signalisatsioon, internetiühendus ja programmeeritav ventilatsioon.
Individuaalne teenindusviis - kelner tegeleb oma laudades istuvate klientidega algusest lõpuni;võtab tellimuse ja täitab selle ja arveldab.

Ilumetsa meteoriidikraatrid on üks Kagu-Eesti huvitavamaid loodusmäletusi mis avastati aastal 1938.Kokku on meteoriidi kaatrid kokku kolm.
Iseseisvana – töötaja näilises tegevusetuses ja kolleegide ning mitte-kolleegidega sotsialiseerumisele keskendumises.
Imuri laius on tavaliselt suurem hõõrdetaldade laiusest mistõttu imeb masin ka vee seinaäärtest ja pööramisel.

Inglise keel on tänapäeva Norras kõige olulisem rahvusvahelise suhtlemise keel, järgnevad saksa ja prantsuse keel.
Igas sviidis on telefon, telefoniliin arvutiühenduse jaoks, TV (kaabeltelevisioon ja Pay-TV), dušš, WC ja rõdu.
Inimesekirp on seoses keskküttega majade kasutuselevõtuga hoopis havemini esinev ja kantud punasesse raamatusse.

Iirimaa on teistmoodi maa,see on saareriik,mis on osa saarest Suurbritannia oma ja teine osa Iirimaa enda.
Inimesed kuveidis on erilised oma igapäevase tervitamise tõttu, mis koosneb käepigistusest ja suudlusest põsele.
Intervjuudega - Küsitleti suhteliselt suurt hulka inimesi selle kohta, kuidas neile organisatsioonis meeldib.

Igapäevaeluks vajalikuga – näiteks vee ja elektriga – koonerdamist, vaid nende tarbetust kulutamisest hoidumist.
Ininesele on bakterid väga vajalikud ,kuna enamik bakterid on neutraalsed ja baktereid saab kasutada:
Institutsionaalne organisatsioon - ettevõte on organisatsioon Universaalse organisatsioonimõiste edasiarendus.

Individualism – ühiskonnas peab iga liige hoolitsema vaid iseenda ja oma lähedaste eest.
Igas ettevõttes on kliendil oluline osa, sest on ju tema see, kes firmasse raha sisse toob.
Ilm on üsna meeldiv, mõningate vihmasadude, liivatormide ja soojade tuultega.

Idapiir vietnamiga on samuti mägine ja selle moodustab Lõuna-Vietnami keskkõrgustik.
Isiklikud maitse - Heaolutunne eelistused Koostöö arendamine Maitsev lõpptulemus
Ikoonid on kirikule maalinud Tallinnas elutsev meister Nikolai Merkurjev.

Impulsid – igat liiki tähelepanu,mida me saame või anname teisele.
Isikutevahelised suhted - igal läbirääkijal on 2 liiki huvid: asja sisu ja suhted.
Igalühel on üks lemmikkampsun, mis annab sooja ja on hästi mugav.

Info kättesaadavus on lihtne Valisime selle portaali see tõttu, ning mugav.
Isiklik ruum e. vajadus privaatsuse järele suureneb vanuse kasvades.
Individuaalteenindus –  üks kelner teenindab laua algusest lõpuni

I tüüp – kiitus ainult kõrgemate juhtide juuresolekul.
Igas ruumis on valgus sätitav, et oleks parem vaadata slaide.
Ilmingutest peamine on isiku võime iseennast realistlikult hinnata.

Impressum - © 2010 boppard online http://www.boppard.de
Ida pool on Norra naabrid Rootsi, Soome ja Venemaa.

Ii tüüp – kriitika ja kiituse lahushoidmine.
Ii tüüp - kiitus lihtsalt tunnustuse pärast.

Inimeste nõudlus on alati suurem, kui neile pakutav.
Ilukeskuses on ka solaarium ja energiakookon.
Islam – erinev, põhineb pühakirjal.

Info vahetus on väha hästi korraldatud.


Ibiza - 113 900 elanikku (2006)

Vote UP
-1
Vote DOWN
Irina baleva on sündinud Kohtla-Järvel. Kunstnikuteed alustas Jõhvis Margarita Ostroumova ja Aleksander Igonini käe all. Edasi jätkusid õpingud St. Peterburgi Serovi-nim. Kunstikoolis, kus ta omandas disainer-kujundaja eriala.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto