Sõnu seletav sõnaraamat

Huvitav fakt on aga see, et paljud nartsissistlikud inimesed võivad üles sulada, kui 1. neil läheb elus eriti hästi ja seega saavad nad oma oodatud aplausi; 2. neil läheb elus eriti halvasti, kuna see kärbib upsakust ja toob maa peale tagasi või siis kolmas variant, et nad loovad püsiva ja kestva suhte inimesega, kes ütleb neile, millal järele jätta, sest hinges ihkab ta leida kedagi, kes temast tugevam oleks.
Huvitav fakt on see, et algse näidendi Pygmalioni nimi tuleb sellest, et vana-kreeka skulptor tegi endale naisskulptuuri, millesse ta armus meeletult, samamoodi nagu Mr. Higgins armub nö enda loodud naisesse, Elizabeth Doolittle'sse. Minu jaoks sellest näidendist ja ka muusikalist õhkab seda positiivsust, et kõik on võimalik.
Huvitav fakt on see, et jõgi voolas kunagi oma praegusele suunale vastupidises suunas, Atlandi ookeanist Vaikse ookeanini, ehk siis idast läände. Amazonase vesikond hõlmab ca. 40% Lõuna-Ameerika mandrist (7milj. km²). Viiendik maailma magevee varudest ning 30% kõikidest elusloomadest ning -taimedest asub just siin.

Huvitav fakt – Inimesed tajuvad antud juhul autoriteetseid isikuid pikemana, kui nad tegelikult on. Inimesed tajuvad suurema väärtusega inimesi/sotsiaals sttatusega inimesi/esemeid füüsiliselt suuremana kui nad tegelikult on.
Huvitav fakt on veel see, et koolis pidid kõigil alati kaasas olema marlimaskid juhuks kui tuumasõda tuleb ei saa läbi marli radioaktiivsed õhku hingata, kuigi tegelt see ei aidanud midagi.
Huvitav fakt on see, et siin kanalil jooksva pühapäevase uudistesaate lõpus arutlevad nädala poliitikasündmuste üle tuntud poliitikud Aivar Riisalu ja Igor Gräzin.

Huvitav fakt on ka see, et kui Hitler hakkas tegema holokausti ja teisi massimõrvu, siis Stalin oli ainuke kes ei hakanud seda blokkima vaid hakkas aitama kaasa.
Huvitav fakt on see, et tema nime registreerides tehti kirjaviga ning algselt oli tema sünnitunnistuses kirjas Earnest (ing. k. siiras, sihikindel, tõsimeelne).
Huvitav fakt on see, et pärast Underi põgenemist Rootsi (septembris 1944.a.), elas selles majas Friedeberg Tuglas oma perega, kellel pagemine ebaõnnestus.

Huvitav fakt on see, et Berliini müürist kujunes välja külma sõja sümbol, kuna selle püstitamisega paljude arvates Külm sõda algaski.
Huvitav fakt on ka see, et Inglismaa esimeseks mobiiliomanikuks sai prints Philip, kelle raadiotelefon täitis tema Aston Martini pakiruumi.
Huvitav fakt on nt. see , et tubakasuitsetajad, kes pole mitme tunnivältel suitsetanud, sooritavad mäluteste kontrollisikutest halvemini.

Huvitav fakt on see, et "Stairway to Heaven" soolot mängis ta oma kitarril Fender Telecaster, mille Jeff Beck talle omal ajal
Huvitav fakt on veel see, et I maailmasõja käigus tellis Venemaa oma laevastiku täiendamiseks allveelaevu ka välismaalt.
Huvitav fakt – Millalgi arvati, et kui inimene on välimuselt sarnane mingile loomale, siis tal ongi selle looma iseloom.

Huvitav fakt – Mihkel Kuke hooaja tippmark oli enne olümpiat tugevam kui odaviskes hõbeda võitnud Ainars Kovalsil.
Huvitav fakt on aga see, et postimees sai vihje reformierakonnalt ja Kapot suunab reformierakondlane Rahumägi.
Huvitav fakt on see, et paavst ega ükski talle alluv piiskop või madalam vaimulik ei tohi abielluda.

Huvitav fakt on see, et veiniturismi turg ei järgi tingimata traditsionaalseid turismi hooaja trende.
Huvitav fakt on see, et kes ei saanud moega kaasas käija, ei saanud ka tööintervjuule.
Huvitav fakt on see, et Norra põhjapoolne piirkond asub aga põhjapolaarjoone taga.

Huvitav fakt - vask(II)sulfaat on ainus püsiv vase sulfaat.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto