Sõnu seletav sõnaraamat

Ftp - d kasutatakse selliste infokogumite edastamiseks, mida ei saa ühe hetkega inimestele arusaadavalt edastada, näiteks mitmesugused programmid, mahukad teksti- failid jms. Mahukate infokogumite edastamisel on heaks küljeks ka see, et infot ei pea ilmtingi- mata välkkiirelt kohale laadima (vältimaks inimese närviliseks muutumist). FTP käivitatakse sageli taustategevusena ja see võib teinekord aega võtta tunde.
Ftp - saidiga ühenduse saamise lihtne protseduur on sõltumata kasutatavast programmist alati ühesugune. Tavaliselt nõuab programm ainult järgmist informatsiooni:  Saidi aadress: siia saab sisestada ka infot saidi kataloogide kohta  Kasutajanimi e. user name: sisestada vastava küsimuse puhul kasutajanimeks anonymous.
Ftp - Failiedastusprotokoll (FTP) on protokoll, mida kasutatakse failide edastamiseks Internetis. Tavaliselt kasutavad inimesed FTP-d selleks, et teistel oleks võimalik faile alla laadida, aga FTP-d saabkasutada ka veebilehtede üles laadimiseks või digifotode laadimiseks piltide jagamise saidile.

Ftp - Elektronpost - Uudisrühmad - Gopher (veebi eelkäija) - Telnet (teise hosti kaug­sisselogimist võimaldav protokoll) - Reaalajas suhtlusvahendid - Blogid Interneti otsivahendid: - otsimootorid - kataloogid - intelligentsed agendid
Ftp - failiedastusprotokoll. FTP protokoll on ette nähtud failide edastamiseks ühest arvutist teise üle Interneti.See võimaldab teisel arvutil asuvaid faile oma arvutisse alla laadida ning üles laadida.
Ftps on FTP laiendus, mis lubab andmeid edastada üle TLS (transport layer security) ja SSL (secure sockets layer) krüptograafilise protokollide.

Ftp - arhiividest failide tõmbamiseks tuleks kasutada lähimat FTP-arhiivi, kus see fail olemas on. Sellega kulutate te vähem võrguressursse.
Ftp - failiedastusprotokoll FTP protokoll on ette nähtud failide edastamiseks ühest arvutist teise üle Interneti või muu TCP/IP võrgu.
Ftp - saidiga ühenduse võtmiseks ja sealt failide allalaadimiseks peab olema FTP-programm või failiedastusprotokolli toetav brauser.

Ftp on olekut säilitav protokoll, kasutajainfo ja kuhu mingist sõlmest minna saab (marsruutimistabel). Flooding – üleujutamine.
Ftp protokoll on ette nähtud failide edastamiseks ühest arvutist teise üle Interneti või muu TCP/IP võrgu.
Ftp on olekut säilitav protokoll, kasutajainfo ja aktiivse kataloogi info säilitatakse.

Ftp - d kasutavad mitmed rakendused, tuntum neist samanimeline UNIX käsurea programm.
Ftp – protokoll on kasutuses failide liigutamisel ühest arvutist teise üle .
Ftp - le Saab valida automaatset varustamist Sbackupiga failide taastamine

Ftp – File Transpfer Protocol – kasutatakse failide edastamiseks.
Ftp site – FTP3 ligipääsuga veebisait.

Ftp – failiteisaldus protokoll
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !