Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Filmi mõte on välja tuua, kuidas orjuseks saab nimetada iga sõltuvust või sõltuvussuhet. Filmis on välja toodud mitmeid mõtteid ning väljendatud erinevaid probleeme. Minu arvates on kõige olulisem see mõte, mis võrdleb 19.sajandit tänapäeva, 21.sajandiga. Me oleme tänapäeval kõik orjad, kas ühel või teisel viisil. See film toob meid maa peale ning annab mõista, et kuigi me arvame, et me pole orjad, kuid siiski oleme.
Film on välise sekkumise poolt haavatavam kui teised meediakanalid ja film võib olla konformistlikku .surve objektiks, kuna mängus on niivõrd suur kapital Kolm pöördepunkti filmiajaloos on filmitööstuse ja filmikultuuri amerikaniseerumine I MS järgsetel .aastatel , televisiooni tulek ja filmi eraldumine kinost TV võttis ära suure auditooriumi filmist – jättes alles peamiselt noorema publiku
Facebook on tihti kiireim allikas, mille kaudu on võimalik teada saada kõike alates oma tuttavate suhte staatusest, lõpetades maailma jalust rabanud massimõrvaga. Facebook on sotsiaalvõrgustik, mida kasutan mina aastal 2011, kuid enne Facebooki on olnud teisi võrgustikke, nagu näiteks Rate ja Orkut, ning ilmselt varem või hiljem toimub ka Facebookist virtuaalne väljakolimine.

Faktikontroll on kontroll faktide õigsuse üle. Faktikontrolli saab teha, kasutades erinevaid meetodeid või materjale, või intervjueerides erinevaid inimesi ja saada selle kaudu teada, kas fakt on tõene ( fakt on arvatavasti tõene, kui mitu erinevat inimest kinnitab sama asja). Fakt võibki olla korrektne, kuid ei pruugi, kui leidub mitu allikat, mis viitab fakti tõesusele.
Füsioloogilised vajadused - 1. Füsioloogilised vajadused- Söömine nälja tõttu, Söömine esteetilise magamine väsimusest, seks naudingu saamiseks; füsioloogiast tingitult, külma, kuuma, tormi hügieen kui eluline vajadus nautimine, ... kehaline hügieen kui esteetiline elamus ... Maslow vajaduste hierarhia (J. Rowan)
Formaalsed normid – seadused ja reeglid (kui rikutakse kirjapandud norme, siis ollakse seadusrikkuja). Implitsiitsed normid – kirjutamata, kuid üldtunnustatud normid (kui rikutakse kirjutamata norme, siis “minnakse üle piiri”).

Figuur – nim. Seda mis esile tungib ehk tähtsaim juhtiv üksus  Foon - nim. See mis tahaplaanile jääb  Figuuri tunnused: esileulatuvus, hea reaalne/näiv kontuur ja läheduse ja tervikluse mulje Fooni tunnused:
Frazel - Seitel: Suhtekorraldus on kogu organisatsiooni suhtlemisprotsessi organiseerimine ja juhtimine, mille eesmärgiks on saavutada hea arusaamine ning side organisatsiooni ja kindlate sihtgruppide vahel.
Faktikontroll on kontroll faktide õigsuse üle. Fakti õigsust saab kontrollida, näiteks intervjureerida inimesi ja küsida teatud asja kohta, kui nad seda kinnitavad, siis on faktil tõepõhi all.

Firmanimi –  nimi, mida firma kasutab oma majanduslikus tegevuses;  mõnikord on kaubamark ja –nimi identsed. Viimasel juhul muutub  kaubamärk ühtlasi ka firmamärgiks.
Fotoloos on pildistatud armulauda, Tallinna Vanglas pakutavat sööki, elitaarrestorani õhtusööki ning samuti ka tilguteid, mille kaudu haiglaravil viibiv patsient toitaineid saab.
Film on välise sekkumise poolt haavatatam kui teised meediakanalid ja film võib rohkem olla surve objektiks, kuna mängus on suur kapital.

Finants - ja investorsuhted; Suhtekorraldus mittetulundusorganisatsioonis, sh valitsuskommunikatsioon, kohalikud suhted
Focused on protecting the economic intrests of the professionals rather than the interests of the public“
Frankfurdi koolkond – nimetus, mis oli antud teadaste grupile, kes töötasid Frankfurdi sots.

Film on toodetud USA’s , valminud 2000 aastal ning kestab 1 tund ja 2 minutit.
Finants - ja investorsuhted • kriisikommunikatsioon • sponsorlus ja heategevus.
Firmade kokkuliitmine on ebaõnnestumas ning lähiplaanis olev metalluks näitab filmialgust.

Foucault – keele mehhanismid, mille kaudu luuakse alluva – allutaja suhe.
Film on jagatud neljaks osaks, algab kevadega ja lõppeb talvega.
Filmikunst on kunsti liik, mille alla kuuluvad kunstiteosed on filmid.

Filmianalüüs on ühes peatükis, mis on jagatud kaheks alampeatükiks.
Fantaasiat rõhutavad – teleseriaal, telemäng, koomiks, järjejutt jne
Fotograafia - alaste teadmiste ja oskustega loodusesõbrale.

Füsioloogilised vajadused on kahtlemata kõige mõjuvõimsamad.
Filmi keskmeks on perekond emast ja pojast.

Fitness - klubi paketti kuuluvad:
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun