Sõnu seletav sõnaraamat

Fie - na tegitseval ettevõtjal on võimalus registreerimistaotlust esitada ja registreeringu õigsust kinnitada kodanikuportaalis • Äriregistris registreeritud ettevõtjal esindusõigust omava isiku kaudu X-tee teenused ettevõtjale Majandustegevuse registri andmed on avalikult kõigile kättesaadavad veebiaadressil: http://mtr.mkm.ee/ Kui 15. oktoobriks pole kinnitust teinud , siis kustutatakse registrist.
Frankfurt hahn – Riia x 1640 – 2010 x x <---- <---- <---- Franfurt Hahn'i saabuvad lennud Alghero x x x 1455 – 1705 Bari x 1830 – 2040 x 1830 – 2040 Lamezia x 1035 – 1300 x x Trapani 1355 – 1625 x x x Porto 1255 – 1635 1205 – 1545 1205 – 1545 1205 – 1545 Alicante 2030 – 2315 x x x Gran Canaria x x x x Lanzarote x x x x Malaga x x x 1940 – 2250 Tenerife Sth x 0755 – 1335 x x
Fajanss - , portselanpindade ja roostevaba terase puhastamisel ja poleerimisel. Keskmiselt kare (roheline, punane, sinine) kasutatakse plast- ja linoleumpõrandate , glasuurimata keraamiliste plaatide ja saunalavade puhastamisel. Kare (pruun, must) kasutatakse suurpuhastusel ja vahaeemaldusel KORISTUSKÄRU

Finantseerimine – kõik see aitab kaasa arusaamisele ja vastasseisu vähendamisele.
Feminiinsed – Rootsi, Norra, Holland, Taani, Soome, Tšiili, Portugal, Tai. Hofstede kriitika: • Uuring on tehtud ühe firma põhjal – IBM-il on tugev organisatsioonikultuur – see võis tulemusi mõjutada • Uuringust on välja jäetud endised sotsialistlikud maad
Front – office töö on klinetidega suhtlemine ja reisidokumentide vormistamine. Back­ office   töö   on   andmete   kajastamine   raamatupidamises,   aruanded   ja   suhtlus  partneritega, aruanded juhtkonnale, turundus ja tooteosakonnale.

Fielderi teooriat on kritiseeritud, et pole selgelt aru saada, mida tähendavad head/halvad suhted juhi ja järgijate vahel; test liiga lühike juhtimisstiili määramiseks; erinevad inimesed mõtlevad testi täites erinevatele kaastöötajatele.
Folgikojaga - mis on Mooste mõisa hoonetekompleksi ehitistest üks mahukamaid, Mõisa külalistemajaga, mida piirab kahest küljest kõrge mõisamüür koos kellatorniga Imetleda MOKS kunstinäitust,mis asub vanas valitsejate majas.
Funktsionaalne organisatsioon - ettevõtet organiseeritakse Protsessikeskne mõtlemine, mis omakorda jaguneb kaheks – kitsamaks ja laiemaks tähenduseks. Organiseerimine kitsamas mõttes – organisatsiooni struktuuri kujundamine.

Fellini jäätis - Magustoit Esmapilgul lihtsana näiva nimetusega magustoidu teeb eriliseks see, et jäätis on valmistatud parimatest toorainetest, mida tavalise jäätise sisaldus tihti ei kohta.
Fotojahi käigus on meeskonnal ülesandeks etteantud vihjete ja vanade fotode järgi üles otsida pildistamiskohad ja vastavalt legendile lavastada igas võttepaigas üks kindlal teemal foto.
Föön - prügikorv - 2 joogiklaasi - kosmeetikapaberite hoidja+ kosmeetilised salvrätid - rätiku puu/hoidja 60 cm - rätiku nagi 2x - duššikardina siin - uksepiiramisnupp

Freestyles - In freestyle, the rider uses man-made terrain features such as rails, jumps, boxes, and innumerable other innovative features to perform tricks on. COMPETITION
Freedrain on bioloogiline mustuse ja rasva lagundaja, mis korrapärasel kasuatmisel ei lase rasval ladestuda äravoolutorudes ja rasvaeemaldajates.
Frijole –  oad, harilikult väikesed mustad oad, mis on keedetud ning searasvaga koos  purustatud, kuumutatakse enne söömist.

Funktsionaalne organisatsioon - ettevõtet organiseeritakse ....................................................................45 2.2 Rahvuskultuuride käsitlused.
Flacq on üks Mauritiuse suurimaid rajoone, ala suuruseks on 298 km² ning 2000. aasta seisuga on elanike arv 126,839, asub saare ida osas.
Facebookis on Estravelil rohkem kui 48 000 fänni, kus viidi läbi ka kliendi andmete kogumise kampaania ja juurde saadi 30 000 uut e-posti

Fittestis on küll aind 23 erinevat treeningut, kuid siinkohal peab märkima, et sealgi on treeninguid, mida teistes spordiklubides pole.
Frantsiisi võtja on seotud frantsiisi andja turunduskontseptsiooni ja rellimissüsteemiga, järgib kehtestatud standardeid ja nõudeid.
Füüsiline keskkonda on väga mõnus, kuigi ruumid on üpriski väikesed, on seal siiski meeldiv õhkkonda, valitseb puhtus ja kord.

Festival – don’t be intimidated by its name, there is plenty to see and do even if you are not a garlic enthusiast.
Floora on vahemereline, kuid mõne spetsiifilise erinevusega, pargist leiab 22 liiki, mida leiab ainult Baleaaridelt.
Flic - en Flac – pikk liivarand saare lääneosas. Rannas on restoranid ja baarid vaatega ilusale laguunile.

Formaalselt on aga kuningas see, kes palub enamusparteil moodustada valitsus või elujõuline koalitsioon.
Front office - Vastuvõtuosakond (administraator), ülesanne klientidega suhelda, ettevõtte allüksus.
Firmadele on selline lahendus väga mugav, sest neil on vaja palgata vaid väljaõppinud inimene.

Full - service health spa - Room service (24 hours) - Safe-deposit box - front desk - Health
Frantsiisileping – ostetakse kaubamärk (brändi) ja kogu teadmiste ja oskuste pagas.
Frantsiisileping – ostetakse kaubamärk ning kogu teadmiste- ja oskustepagas.

Firma finantsjuht on Gloria Hallaste, kes tegelebraamatupidamise ja müügiga.
Fotosünteesivad rohe - ja purpurbakterid kasutavad vee asemel vesiniksulfiidi.
Firmas töötamiseks on vajalik vähemalt toitlustusalane kutseharidus.

Follow - up(hoida end kursis probleemi lahenduskäiguga)
Fincas - põllumajandusettevõte
Frantsiisi võtja on seotud frantsiisi andja

Formentera – 7461 elanikku (2002)
Vote UP
-1
Vote DOWN
Fincad - mida see mõiste tähenab?
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto