Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Freooni - kest toruaurusteis paigaldatakse õhukeseseinalised, freoonipoolel ribitatud vasktorud läbi mõõduga kuni 22 mm. Torude ribitamine toimub peale- rullimise teel Kesttoruaurustite eelised on: lihtne ja kompaktne konst ruktsioon, soojusvahetuse efektiivsus ja võimalus ehitada soolveesüsteem kinnisena.
Frame format - The data-link layer protocol encapsulates the data it receives from the network layer protocol by adding a header and footer to it, forming what is called a. Using the mail analogy given earlier, the header and footer are the equivalent of the envelope that you use to mail a letter.
Fragmenting - Network layer datagrams may have to pass through many different networks on the way to their destinations, and the data-link layer protocols that the datagrams encounter can have different properties and limitations.

Faasimuutused fe - C sulamites  Perliitmuutus - A lagunemise tulemusena koosneb süsinikteraste tasakaalustruktuur madalatel temperatuuridel eutektoidmuutuse tulemusena F ja T segust, kõrgetel temperatuuridel aga austeniidist.
Farmi rajamiseks on vaja: kvalifitseeritud ja ettevõtlikku peremeest, ressursse või soodsa laenu saamise võimalust, kvaliteetsete söötadega varustamise võimalust, eeldusi veistega komplekteerimiseks ja nende taastootmiseks.
Filtreerimine – vajalik meskis sisalduva mittelahustuva osa (linnaste osakesed, mittelahustavad valgud jne) eraldamiseks Filtreeritud ja kõrgematel temperatuuridel inaktiveeritud ensüümidega meskit nimetatakse

Ferriit on ferromagnetiline kuni 768 °C.  Austeniit (A) on raua ja süsiniku tardlahus; süsinikuaatomid on asetunud γ-raua tahkkesendatud kuupvõre aatomitevahelistesse tühikutesse.
Filterkatlas on erilise konstruktsiooniga segaja, millega on võimalik • katlas meski kihi kõrgust ühtlustada, • filtreerimise ajal raba kihti kobestada, • raba katlast välja ajada.
Firms – four or five is a typical number from the evidence reviewed to date- producing standardized or slightly differentiated products with stable sales and market shares.

Freebsd on peamiselt keskendunud i386 platformile võimalikult stabiilse, kiire, skaleeruva ja laia funktsionaalsusega serverioperatsioonisüsteemi loomisele.
Ferriit on sitke ja hästi deformeeritav nii külmalt kui kuumalt, tema kõvadus toatemperatuuril on 60...90 HB. Kuni 768 °C-ni on ferriit ferromagnetiline.
Function only on the local LAN. The network layer protocol is responsible for a packet's complete journey from the system that created it to its final destination.

F40 - F36, lõppteritust aga samasugustel ketastel teralisusega F30-F24. 7. Ei tohi teritada ketastel, milledelt on kõrvaldatud kaitsekilp.
Ferriit on süsiniku tardlahus α-rauas, mis moodustab süsiniku aatomite paigutumisel α-raua ruumkesendatud kuupvõre tühikutesse.
F40 - F36, lõppteritust aga samasugustel ketastel teralisusega F30-F24. Treiterade teritamise järjekord on selline.

Füüsiline kiht – Sellel tasemel toimub GET-info küsimine, POST- serverile info saatmine, HEAD- TCP-B SYN-i kohta.
Ftp on olekut säilitav protokoll, kasutajainfo ja aktiivse kataloogi info säilitatakse.
Füüsiline kiht - Siia kuuluvad riistvara ja selle juhtimise nad edasi saadaks.

Farmi veeallikaks on puurkaev. Veiste jootmiseks on kasutusel automaatjooturid.
Farmis on üks laut, mis on täpselt mõeldud 351 looma tarbeks.
Filter – sisevõrk on läbi ruuteri ühendatud internetiga.

Fiiberoptilised kaablid on müradele vähemtundlikud kui metallkaablid.
Funktsioonidelt on iPad Mini igas mõttes iPad Airiga identne.
Focus on flow of activities involved in a process.

Fosfor on nagu väävelgi terases kahjulik lisand.
Faili lõpus on eksami näide, mida tunnis vaadati.
Farmis on kasutusel kojaslüpsseade.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Facebook e - turundusvahendina: plussid ja miinused Suhtlusportaalides on sageli tekkinud kommuunid erinevate huvigruppidega, kuhu saab ettevõtte turunduskampaaniaid suunata.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun