Elementideks on lähtemaatriksi A kõigi elementide vastandväärtused Def. 6 (m x n) järku maatrikiste A ja B vaheks nimetatame sama järku maatriksi (A-B), mis loetakse võrseks maatriksi A ja maatriksi (-1)*B summa Def. 7 (m x k) järku maatriksi A ja (k x n) järku maatriksi B korrutiseks nimetame (m x n) järku maatriksi A*B, mille i-nda rea ja j-nda veeru ühine elment Cij saadakse maatriksi A i-nda rea ja maatriksi B j-nda veeru kõigi vastavate elementide korrutamisel ja saadud tulemuste
Elementideks on faaside mahtuvused maa suhtes CA, CB ja CC (ülekandeliinide mahtuvus maa suhtes, trafode mähiste ja läbiviikisolaatorite mahtuvus jms) ja isolatsiooni juhtivus G. Elektrivõrgule rakenduvad trafo faasipinged UA, UB ja UC, ning tekivad voolud I A, IB ja IC, kusjuures kehtib I A + I B + IC = 0. (3.29)
Elementideks on binaarloogika signaalid (argumendid) kahe tõeväärtustega: väär ehk 0 (false) ja tõene ehk 1 (true). Võib lisada et polüvalentse (mitmevalentse) loogika puhul on tegemist enam kui kahe erineva tõeväärtusega.
Elementideks on õigussuhte subjektid ehk suhte pooled (suhtest osavõtjad) ja subjektiivsed õigused ja juriidilised kohustused, mis suhte subjekte omavahel seovad ning õigussuhte objekt
Elementideks on omakorda massiivid (Javas ka nii tehakse). Ühemõõtmelist (ühe indeksiga) massiivi nim. ka järjendiks, kahemõõtmelist massiivi maatriksiks või tabeliks.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk). Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).
Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu! Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.