Sõnu seletav sõnaraamat

Eksperimendi käigus on kunstlikult esile kutsutud, generatiivsed mutatsioonid tekivad hulkrakse organismi sugurakkudes ning kanduvad edasi järgnevatele põlvkondadele ning somaatilised mutatsioonid tekivad keharakkudes (embrüogeneesis kui ka lootejärgses arengus).
Eksperimendist – ka kuulus inimene on kuningas, kuna teda kuulatakse ja tal lastakse otsustada. Klient tahab end tunda kuningana, et tema arvamused ja soovid oleksid kõige tähtsamad. Teenindaja ülesanne on kliendile seda tunnet pakkuda.
Eksperimendist on teada, et temperatuuri tõusul  t võrra on gaasi ruumala suurenenud: V =V 0 1  t , (1.26) kus V 0 on etteantud gaasikoguse ruumala temperatuuril T =0O C ning  on konstant.

Eksperimendi algusest on möödas neli kuud esimene veerand on möödas, esimese veerandi tunnistuse hinded olid masendavad paljud õpilased said isegi väikese šokki kuna nüüd pandi ju hindeid teadmiste põhjal.
Eksperimendi ehk katse meetod kõige olulisem,teadlane loob mingi olukorra,millest eraödab muud tegurid,mis teda huvitavad ja püüab välja uurida,kuidas ühed tegurid mõjutavad mingit teist tegurit
Eksperimendid on näidanud, et kui humoorikat materjali esitatakse koos lindistatud lustakuse väljendustega, siis naerab publik kauem ja sagedamini ning hindab seda materjali naljakamaks.

Eksperimendid on näidanud, et 3-kuused eristavad hästi värvust, mahuliste ja tasapinnaliste geomeetriliste figuuride vormi, reeglina eelistatakse heledaid ja eredaid värve.
Eksperimendid on tõestanud, et sisselülitatud ja internetti ühendatud arvuti nakatub tulemüüri ja viirusetõrje puudumisel esimesse viirusesse keskmiselt 4 minutiga.
Eksperimendi muutujad – sõltumatu ja sõltuv muutuja, lisamuutujad (näited); eksperimentaal- ja kontrollrühmad (näited), eksperimendi skeem.

Eksperimendid on näidanud, et mida erinevam on ese soovitud esemest, seda keerulisem on lapsel kasutada seda kujutletud moel.
Eksperimendi – võttis inimese pikkuse ja vaatas, kas ja kuidas on inimese keskmine pikkus seotud tema vanemate pikkusega.
Eksperimendid on näidanud, et 3-kuused eristavad hästi värvust, mahuliste ja tasapinnaliste geomeetriliste kehade vormi.

Eksperimendi muutujad – sõltumatu ja sõltuv muutuja, lisamuutujad (näited); eksperimentaal- ja kontrollrühmad (näited)???
Eksperimendid - laboratoorsetes eksperimentides püütakse varieerida või välistada väliskeskkonna mõju tulemustele.
Eksperimendi läbiviimine on abiks kursusetöö eesmärgi täitmisel, soovituste väljatöötamisel klientidele.

Eksperimendi tulemus – poiss hakkas kartma valget jänest (ka muid valgeid ja karvaseid
Eksperimendi käigus on võimalik täpselt teatud tegureid kontrollida ja teisi muuta.
Eksperimendid on kinnitanud, et edu ja ebaedu atributsioonid on subjektiivsed.

Eksperimendi käigus - kaua võib kana lumes hoida, et ta oleks söögikõlbulik.
Eksperimendi puhul on ükskõik millises reas me sündmusi oma peas reastame.
Eksperimendid – katsed, mis aitavad käitumist seletada.

Eksperimendi tulemus – poiss hakkas kartma valget jänest.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto