Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Eesti kartograafiale on põhja alla pannud väga oskuslikud haritlased ning Rückeri ja Schmidti koostatud kaardid on selle parimateks näideteks.
Eesti kambriumist on tuntud 1 perekond, Ordoviitsiumist üle 75 perekonna ja Silurist 19 perekonda (kokku üle 450 liigi). Arheotsüaadid olid Vara-Kambriumi meredes laialdaselt elutsenud käsnade grupp, kellel oli lühike, kuid kirev elu. Esimesed arheotsüaadid ilmusid juba Kambriumi alguses ja muutusid kooslustes väga oluliseks grupiks.
Eesti kaardikeskusega on põhikaardile kantud suur hulk väärtuslikke, rahvasuust kogutud kohanimesid, ning arendatud ajaloolise Võrumaa kohanimede andmebaasi AVKA (kättesaadav Internetis: http://www.ekk.ee/avka/). 4.3 Kohanimekorralduse ülesanded

Eesti kaitsevägi on erinevatel missioonidel Kosovos osalenud juba alates 1999. aastast, mil seal alustas tegevust ESTPATROL-1 (KFOR MSU allüksusena). Viimane ESTPATROLi üksus ESTPATROL-14 lõpetas Kosovos teenistuse 2006. aasta detsembris.
Eesti kalastik - Eesti kalade süstemaatiline nimestik - Eesti kalade loend • Eesti kahepaiksed Eesti roomajad • Eesti linnud Eesti lindude süstemaatiline nimestik • Eesti imetajad Eesti imetajate süstemaatiline nimestik
Eesti karistusseadustik on väga kompaktne ja kergelt arusaadav, sest on jagatuid vähesteks vormideks. Karistusseadustikus on viis põhikaristusliiki, neist kolm kriminaalkaristust ja kaks väärteo karistust.

Eesti kaubamärgiseaduses on nõue, et kaubamärk peab olema graafiliselt kujutatav, seega on helimärgid registreeritavad üksnes noodikirja kujul ja lõhnamärkidele õiguskaitse taotlemise võimalus puudub.
Eesti kalakasvatus on praegu mahult väike majandusharu-kaubakala väärtus tootjahindade järgi on kuni 50 miljonit kr. Kalakasvatuslikku taastootmist finantseeritakse 6 miljoni kr eest.
Eesti kaubamärgiseaduses on kaubamärk defineeritud järgmiselt: kaubamärk on tähis, millega on võimalik eristada ühe isiku kaupa või teenust teise isiku samaliigilisest kaubast või

Eesti kaubanduses on mahe toodetel ka spetsiaalne märk, mille järgi on tarbijal seda kergem otsida. Mahe toodete müügiedu alandab kõrge hind ja inimeste kiire elutempo.
Eesti k on rühmanimed perekonnanimi, liignimi, sugunimi, väärnimi, sugukonnanimi (roomlastel eelkõige, aga ka teistel rahvastel kui üks nime arenguetapp).
Eesti kalmetest on leitud ka mõned 12.-13. sajandisse kuuluvate rõngassärkide katkendid. Rõngassärk oli kallis ning seetõttu vähestele kättesaadav.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Eesti kalatöötlusele on iseloomulik, et järjest olulisemaks muutuvad suuremad, horisontaalselt ja vertikaalselt integreeritud ettevõtted, milles kogu tootmistegevus kalapüügist kalatöötlemise ja ekspordini on otseomanduses; seda täiendab ka pikaaegsete lepinguliste hankesuhete tekkimine tootjate ja töötlejate või supermarketite vahel.
Eesti kaubandus - Tööstuskoda Juriidilised, väliskaubanduskonsultatsioonid www.koda.ee 3. Maaelu Edendamise SA Maaostulaen, laen, garantii
Eesti kaubandus – Tööstuskoda Tartu Ülikooli spordipedagoogika ja Tallinna Ülikooli kehakutuuriteadus- treeninguõpetuse instituut kond

Eesti kalatöötlemissektor on perioodil 2007-2013 investeerinud nii uutesse seadmetesse, mis seonduvad kalakülmutamise-, töötlemise-, pakendamise-,
Eesti kalandusettevõtted on väljendanud oma huvi panustada TA&I tegevustesse, sh tootearendusliku ja tehnoloogilise võimekuse parendamisse.
Eesti kaitsejõud on riigi sõjaväeliselt korraldatud relvastatud struktuurid, mille olulisemad osad on Kaitseliit ja kaitsevägi.

Eesti kaubandus - Tööstuskoja vahekohus). https://www.riigiteataja.ee/akt/12994590 70-st peatükist alates rohkem infot.
Eesti kaubandus - Tööstuskoda kodulehelt www.koda.ee/public/EHS_ja_VeeS_eelnou_03.01.2013.doc välja otsitud 27.03.2014
Eesti kaitseväes on kasutusel soomustransportöör PASI XA-180EST, mida on modifitseeritud Eesti Kaitseväe tarbeks.

Eesti karikavõistlused on toimunud 10 korda, 8 korral on võitnud Jõgeva Tähe, 1 korral Mustamäe MC Aeg ja TTÜ SK.
Eesti kaubandus - ja teeninduskeskkonnas on viimase 10–15 aasta jooksul toimunud radikaalsed muutused.
Eesti kaitsejõud on Eesti Vabariigi totaalkaitsel põhineva riigikaitsesüsteemi üks tugisammas.

Eesti kalju - ja liivikutaimkond on üks seitsmest taimkatteklassifikatsiooni suurüksusest.
Eesti karõiguses on pärast selle reformi valdavaks saanud süüteo nn finalistlik käsitlus.
Eesti kalendrilaulud on talupoegliku rahvakelndri pühade juurde kuulunud laulud.

Eesti kaubandus - Tööstuskoda ( loodi 1925, ühendab üle 3300 ettevõtte)
Eesti kaubandus - Tööstuskoja tõlgendus näiteks võimaldaks mõlemat.
Eesti kaubandus - Tööstuskoda ringlussevõtuna või energiakasutusena.

Eesti kalakotkastest on kalakasvatustega seotud 6-7 pesitsevat paari.
Eesti kaitsevägi on Eesti Vabariigi hallata.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun