Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Eelnevast tingituna on kõikidel vanalinnas ehitajatel kohustus kooskõlastada meie ametis kõik ehitustööd, sõltumata sellest, kas konkreetne hoone on otseselt mälestiste nimekirjas või mitte. On loomulik, et inimestel tekib küsimus, mida ikkagi kaitse all mõeldakse: kas võimalikult paljude takistuste tegemist ettevõtlus- ja ehitustegevusele, et säilitada "varemeid" või on olnud väärtuste taastamise ja eksponeerimise soodustamist.
Eelnevast on näha, et kohal x 3 funktsiooni kahanemine läheb üle kasvamiseks, järelikult antud funktsioonil on lokaalne minimum kohal x 3 . Arvutame miinimumpunkti ordinaadi: y(3) = 33 5 3 2 3 3 7 2. b) Arvutame funktsiooni y x 3 5 x 2 3 x 7 väärtused lõigu 2; 4) otspunktides: y ( 2) ( 2) 3 5 ( 2) 2 3 ( 2) 7 27, 3 2 y ( 4) 4 5 4 3 4 7 3. Järjestame funktsiooni leitud väärtused: f 2 f 3 f 4 . Seega funktsiooni vähim väärtus lõigul 2; 4) on 27.
Eelnevast tulenevalt on tsentraliseerimine mõttekas eelkõige olukordades, kus otsused puudutavad suuremat hulka subjekte, tähtis on ühtse praktika järgimine otsustes ning vajalik on efektiivne kontroll probleemide üle. Näiteks on tsentraliseerimine enemasti õigustatud sisejulgeoleku küsimustes, kuid pigem mitte lasteaasutuste küsimustes.

Eelnevast tulenevalt on järjest enam hakanud huvitama maailma ajalugu ja taoliste probleemide võimalik varasem esinemine ning toimetulek. Ajaloost tuleb ilmekalt välja mitu majanduskriisi, kus finantsiliselt on ellu jäänud vaid need, kes omasid kulda.
Eelnevast lähtudes on kasvatajate ülesandeks teadvustada vanemaile mängu kui lapse põhitegevuse olemus, mille kaudu lapse kõige efektiivsemalt ja samas pingevabalt omandab neid teadmisi- oskusi, mis eakohaseks arenguks on olulised.
Eelnevast – veelkord adsorptsiooni määratlus: adsorptsiooniks nimetatakse heterogeense süsteemi ühe komponendi kontsentratsiooni isevoolulist suurenemist faaside eralduspinnal selle pinna vaba energia vähenemise arvel.

Eelnevast seisundist on saavutatav efekt kuni 10% üldisest küttekoormisest. Taimer koos küttekehade termostaat- ventiilidega tõstab tulemuse 20 – 30%-ni.
Eelnevast tulenevalt on ilmne, et igasugused kaubandustõkked on majanduslikust aspektis ebaefektiivsed, millega kaasneb heaolukadu kõikidele riikidele.
Eelnevast on selge, et kokkusurutavuse määramiseks on olemas rida erinevaid meetodeid ja iseloomustamiseks kasutatakse erinevaid näitarve.

Eelnevast johtuvalt on võimalik, et hiljem keeldutakse üldse unistumast, alistutakse elutormidele ja nõustutakse lihtsalt vaikselt olevaga.
Eelnevast on teada kaupade valmistamise kaks tingimust – loodus ja töö. Lisame siis lõpuks ka kolmanda tingimuse – kapitali.
Eelnevast lähtuvalt on konlasi ohustavaid tegureid mitmeid, mida põhjustab inimtegevus ja samuti ka looduses toimuvad muutused.

Eelnevast tabelist on näha, et minimaalne arve suurus on 17,25 euot ning maksimaalne on ligi 11 korda suurem – 187,6 eurot.
Eelnevast selgus on Leedu üsna väike Baltiriik, kuid riik on armas ning meeldiv ning vabaaja veetmis valikuid on mitmeid.
Eelnevast sõltuvalt on lendude hilinemisest põhjustatud kulude arvestamine ning nende juhtimine lennufirmale väga oluline.

Eelnevast tulenevalt on koodi päritolu püütud seletada nn. külmunud õnnetuse (ingl. k. frozen accident) teooria abil.
Eelnevast jaotusest on näha, et Fayol on oma klassifikatsioonis eriliselt väärtustanud töötaja kohta juhtimises.
Eelnevast on näha seda, et dA = 0 ehk dE = 0. See aga tähendab energia jäävuse seadust:

Eelnevast on näha, et soojenemisega kaasneb molekulide keskmise kineetilise energia kasv.
Eelnevast järeldades on vajalik vaid versioonid uuendatuna hoida ja kõik peaks toimima laitmatult.
Eelnevast on teada, et suvaline loogikafunktsioon on esitatav DNK ja KNK kujul.

Eelnevast on kirjutatud ka artiklis „Umbrohud ja nende seemnevaru”
Eelnevast tulenevalt on nikotiin ka väga laiaulatuslikult mõjuv mürk.
Eelnevast tulenevalt on võimalikud järgmised konfliktid.

Eelnevast on võimalik järeldada järgnevat.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun