Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Dividendid – kasumiosa, eetika – filosoofia haru, uurib moraali suhteid, eksport – kauba müük välismaale, enamusvalisus – valitsus, mida toetab parlamendi enamus, erakond – partei, kuhu kuuluvad sarnaste arvamustega inimesed, eraõigus – reguleerib isikuvahelisi suhteid, etikett – suhtlemises kehtivad reeglid ja kombed, fraktsioon -ühte parteisse kuuluvadsaadikud parlamendis,
Dividendid usa - s on maksustatavad (erinevalt Eestist kehtib seal topeltmaksustamise printsiip). Eelisaktsiate dividendid makstakse välja peale ettevõtte tulumaksu, kuid enne lihtaktsionäridele dividendide väljajagamist.
Dividendide väljamaksmisel ehk kasumi jaotamisel omanikele; • erisoodustuste tegemisel töötajatele (nt isikliku mob kompensatsioon); • kingituste ja annetuste tegemisel (erandid tulumaksuga mittemaksustavate org

Dividendideks nim. seda osa etevõttekasumist, mis pärast maksude ja jaotamata kasumi mahaarvestamist jagatakse aktsionääride vahel vastavalt aktsiate arvule.
Dividendid on tulu, mis laekub maksumaksjale osalusest ettevõtluses ning mis annab talle õiguse saada osa ettevõtluse käigus loodud lisaväärtusest.
Dividendide puhul on aktsionäridel tarvis teada maksustamise seisukohalt, millal võtta välja rahalised dividendid ja millal mängida kapitalitulu kasvule.

Dividendid - osanikukulu.Dumping-kauba eksport alla omahinna või koduhinnast madalama hinnaga, et vabaneda konkurentidest ja laiendada turgu.
Dividendide suhtarvud - antud suhtarvud pakuvad huvi investoritele, nii neile, kes on investeerinud, kui ka potentsiaalsetele, kes turgudel kauplevad
Dividendide suurus on fikseeritud, kuid eelisaktsionäridele võib maksta ka kõrgemaid dividende kui põhikirjas ette nähakse.

Dividendide hüvitussüsteem - dividendidelt tasutud TM loetakse osaliselt või täielikult ettevõtte TM tasumiseks.
Dividendid - osanikutulu, AS kasumiosa, mis aktsionärile välja makstakse
Dividendide jaotamise – kellele, kui palju ja millal – otsustab üldkoosolek.

Dividendid – kasumiprotsendid, mis jaotatakse aktsionäride vahel
Dividendid on maksed aktsionäridele ettevõtte kasumist.
Dividendid - kasumiprotsendid aktsiate omanikule

Vote UP
-2
Vote DOWN
Dividendide deklareerimiskuupäev on päev 1. Kui juhatus teatab väljamakstavate dividendide suuruse 2. Millest tekib firmale kohustus maksta kehtestatud summas dividende 3. Kui aktsionärid esitavad deklaratsiooni nende käes olevatest aktsiatest 4. Dividendi tulu deklareerimiseks 5. Mil lõpeb dividendi tulu väljamaksmine
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun