Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Direktori ülesanne on tagada kooli tulemuslik töö ja kodukord, kehtestada tunniplaan, juhtida koos hoolekogu, õppenõukogu ja õpilasomavalitsusega kooli õppe ja majandustegevust. Munitsipaalkoolide kulud (õpetajate ja direktorite palgad, õpikute soetamise ja õpetajate täienduskoolituse kulu, kommunaalkulud, remont jne) katab omavalitsus. Osa vajalikust rahast saadakse riigipoolse üldise toetuse raames.
Direktor on aruande kohustuslik kooli nõukogu ja teda ametisse kinnitanu ees. 6.10. Direktori pädevuses on kooli õppetööga seonduvate küsimuste lahendamine, mis ei kuulu mittetulundusühingu juhatuse pädevusse, sealhulgas : 1) kooli personaliga töölepingute sõlmimine, muutmine ja lõpetamine vastavalt töösuhteid reguleerivatele õigusaktidele ning muude lepingute sõlmimine, mis on
Direktor on ka Saudi Araabial (Valuutafondile enim raha laenanud riik), Hiinal ja Venemaal (piisavalt hääli oma direktori määramiseks). Ülejäänud direktorid valitakse valijaskondade poolt. Valijaskond on tavaliselt sarnaste huvide, geograafilise asendi, etnilise või kultuurilise tausta ning majanduslike ja poliitiliste suundumustega liikmesriikide grupp.

Direktor - asutuse esindaja ja kooshoidja Marketingi juht - reklaami ja meediaga tegelev isik, tema alla kuulub ka müügi- ja reklaamiosakond Finants- ja personalijuht- raamatupidamise ja personaliga tegelev isik, tema alla kuulub raamatupidamis-ja personaliosakond Logistika osakond- nemad tegelevad kauba transpordi probleemidega
Direktor on ühest küljest täiesti traditsiooniliste ülesannetega asutuse juht, kes kavandab, organiseerib, tegeleb eestvedamise ja kontrolliga: ta teeb tööplaane, vastutab vanglale püstitatud eesmärkide täitmise ning eelarve sihipärase ja otstarbeka kasutamise eest ning tegeleb vangla haldusküsimustega.
Direktor - > andis välja raamatu -> lõi Lyoni kooli 1762 -> lõi Alfort’i kooli 1765. Kooli pidi looma, sest veiste katk möllas, hobused sõjaväes haigestusid + sõjakool, mis tõstis hobusearstimise prestiiži.

Direktor on mures Saksa rahva teatrikülastatavuse pärast ning koos komödiandiga utsitavad nad luuletajat looma näidendit, mis tooks teatrisse võimalikult palju rahvast.
Direktoril on õigus oma pädevuse piires välja anda kooli töötajatele ja õpilastele täitmiseks kohustuslikke käskkirju ja järelvalveorgani tehtud ettekirjutustest.
Direktor – hiljem direktsioon – keskendus nüüd täielikult ettevõtte majanduslikule küljele, jättes üldise kunstilise juhtimise peanäitejuhi hooleks.

Direktor on aga öelnud, et kui tahetakse midagi muuta, siis peavad tegema seda õpilased ise, ehk on vaja hakata koguma allkirju ja tõendeid paberile.
Direktor – Tahtis, et luuletaja teeks näidendi, kus oleks hästi palju näidata kuid sügavus puuduks. Et siis saaks luuletajast populaarne mees.
Direktor 1954 - 74)  Erialaorganisatsioonid (Euroopa Teadusraamatukogude Liit (LIBER) 1971  The British Library 1973 NÕUKOGUDE SÜSTEEM

Direktorina 1929 - 1940, hiljem Tartu Riikliku Kunstiinstituudi õppeala ja skulptuurikateedri juhataja ning direktorina.
Direktoriga antennidega on ca 6 korda suurem, Suunadiagrammi kõrvalliistakud on väiksemad 8-12 dB
Direktoril on ülesanne jälgida ja valvata õpetajate töö standardite täitmist.

Direktori bengt - Erik Stenmarki sõnu, et Piht on elus ja teinud esimese avalduse.
Direktor wikmanil on maovähk, mida ta läheb ravima Viini doktor Saare juurde.
Direktori võimuses on psühholoogilin surve, vaimne terror.

Direktorile - failide minu kätte toimetamise eest.
Direktor haas - kõige variserlikum värdjas.
Direktor - Igaühel on võimalik edasi

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun