Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Krüptoraha on tõusuteel. Nüüd on just õige aeg osta! Ära riski ja kauple turvalises keskonnas -> TEE KONTO Sulge
Add link
Cha - cha-cha (samuti afroameerika 3. Habaneera (Hispaania päritolu tants, mis tekkis Kuubal 19 saj lõpul) 4. Paso Doble (Kuubal tekkinud Hispaania päritolu kolmeosalises taktimõõdus tants) 5. Salsa (Kuuba päritolu tantsumuusika, mille põhirütm tugineb rumbale ja cha- cha-cha’le, laiemalt hakkas levima 1960) 6. Mambo (Kannab tugevalt Aafrika mõjutusi ja oli algselt rituaalse sisuga.
Chacko andmetel on samuti oluline sihtkoha turundamine kindlatele siht- turgudele ja –rühmadele (nt pereturistid), pakkudes neile vajalikke teenuseid ja tegevusi (Chacko 1997). Sihtkoht kulutaks raha, kui püüaks olla atraktiivne kõigile, kes sinna reisivad, selle asemel peaks sihtkohad selekteerima sobivad sihtrühmad (Kotler et al 2003: 730).
Cha - cha-cha kuuluvad võistlustantsude hulka Kuulamine • http://www.youtube.com/watch? v=lo2A0ugL0yA Kasutatud materjalid • http://www.miksike.ee/documents/ma in/referaadid/muusika_8.htm • http://prezi.com/entrn-6d_pei/ladina- ameerika/ • www.youtube.com • www.google.com

Chai - laoruum (nn. kelder), kus toimub konjaki laagerdumine tünnides Chateau (Domain) - kasutatakse konjaki nimetuses, mille valmistamiseks kasutatud viinamarjad on kasvanud, korjatud, destilleeritud, laagerdunud ja villitud ainult ühes konkreetses konjakimõisas (lossis)
Chafe on korraga mälus töödeldavaid üksusi nimetanud
Chagalli süžee on stuudiostseen, seega tema enda töö meditatsioon, kuid modell hoiab ka ise pintslit ja maalib ka ise pilti, mis loob metafooriliselt atmosfääri levinud loovusest, kunstiline kohustumine, mis ulatub igasse igapäevaelu aspekti.

Chai on muutunud tavaliseks ülemaalistes erijookide poodides ja kasvab ka eelpakitud toodete osakaal. Paljud tööstuse analüütikud on ette näinud, et Chai muutub lõpuks sama populaarseks ja levinuks kui cafe latte ja cappuccino.
Chain – ahel Serendipitously- pooljuhuslikult Resistance- vastupanu insulator-isolaator Semiconductor-pooljuht Deteriorate – halvenema Surface-pind Vulnerable- haavatav,nõrk Shield –kilp, varjama Spin-off – kõrval saadus
Chagalli maalidel on mitmeid korduvmotiive: viltu vajunud külamajad, katusel mängivad viiuldajad, õhus hõljuvad inimesed, hiigelkuked, imeliselt õitsevad puud. Viimastel aastakümnetel oli näha mingit muutust tema loomingus.

Chain tightener – ketipingutusseade – натяжное устройство цепи stopper – pidur, stoppar – стопор in the reverse order – vastupidises järjekorras – в обратном порядке
Chain - link suspension bridge of 200ft (61m) made up of twenty iron links, a common bridge type built during the Ming Dynasty that was not adapted until the 19th century in America and Europe.
Chafre ehk Hafra püramiid Cheopsi poja Chephreni (4. Dünastia, 2520-2494 e.m.a.) püramiid asub Giza platoo teises otsas, kuhu Hufu püramiidi juurest jõuab vähem kui 10 minutiga.

Chai joomine on Indias elustiil ja mõned indialased on imestunud praeguse segaduse tõttu Läänes. Paljud, kes on Indias käinud tulevad ära tugeva kiindumusega Chaisse.
Cha - Cha......................................................5 1.1.3.Rumba.........................................................5 1.1.4Paso Doble.
Chagalli maalidel on mitmeid korduvmotiive: viltu vajunud külamajad, katusel mängivad viiuldajad, õhus hõljuvad inimesed, hiigelkuked , imeliselt õitsevad puud.

Cha - cha- cha´d õpetatakse ladina tantsudest üsna esimeses järjekorras, sest seda on lihtne tantsida muusikasse ja algajal kerge omandada.
Chaenomeles japonica – jaapani ebaküdoonia Lehed on ovaalsed või äraspidimunajad, nahkjad, täkilissaagja servaga, 3...5 cm
Cha - cha-cha loojaks on peetud Enrique Jorrini ja Euroopasse toojaks Briti tantsuõpetajat Pierre Margoliet.

Cha - Cha Ehk cha-cha-cha on 1940. aastate lõpus Kuubal sündinud 4/4 taktimõõdus Ladina-Ameerika tants.
Cha - cha-cha on temperamentne, rütmikas, pärineb Kuubast ja tema juuri tuleb otsida
Chaconne – variatsioonivorm 11. Passacaglia – korduvale 3-osalises taktimõõdus.

Chai - laoruum (nn. Kelder), kus toimub konjaki laagerdumine tünnides.
Chaironeia lahing – 338 ekr, kreeka linriigid langesid makedoonia võimu alla.
Chains – müügiketid shopping centres/malls – ostukeskused

Chaironeia lahing – 338. eKr. toimus kreeklaste ja makedoonlaste vahel.
Chaban - Delmas , millele järgneb peaministri vallandamine.
Cha - cha-cha Ladina-Ameerika tantsude seas teisena.

Cha - no-yu võlu peitub lihtsuses ja loomulikkuses.
Chaas on lassiga sarnane jogurtipõhine jook.
Chain - drive from the engine's crankshaft.

Chailley - en-Biere´i metsas maalimas käis.
Chaji on täielik tee serveerimine einega.
Chaconne on barokiaja variatsioonivorm.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun