Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Mõistete sõnaraamat
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge
Caracas - 1 975 000 (3 009 000)  2. Maracaibo- 1 614 000  3. Valencia- 1 409 000  Rasside vaba ühendus Väljendit „vaba ühendus“ tarvitatakse Venezuelas selleks, et kirjeldada, kuidas eri päritolu inimesed liituvad ja segunevad rahvuseks.
Carl schirren - viljakas ajaloolane, publitsist ja ühiskondliku elu tegelane, koostas mitmeid arhiiviallikate kogumikke (n. "Untergang Selbstständigkeit Livlands"), uuris ajalugu - Taani Hindamisraamat, Rootsi aja lõpp, Vene aeg, keskaeg, sh Plettenberg - ja vaidles Samariniga: "Livländische Antwort an herr Juri Samarin". Viimase tõttu saadeti ta maalt välja, pidi asuma ümber Saksamaale, kus jätkas oma tegevust kuni surmani.
Carl claus – plaatinametallide kompleksühendid, Ru avastamine jm Alfred Werner - üldistas tollal tuntud teadmised kompleksühendite kohta, lõi kompleksühendite koordinatsiooniteooria Perioodilisusseadus (D.Mendelejev, 1869) Klassikaline PS - Elementide omadused, aga seetõttu ka nende poolt moodustatud lihtsate ja keeruliste kehade omadused asuvad perioodilises sõltuvuses nende aatomkaalust.

Carecontrol tähendab suurepärast tunnet, et kui töö on tehtud, saab keerata seadmele selja turvalise teadmisega, et hommikul näeb see jälle välja nagu uus. Seda mugavust ei pakuta raiskamise hinnaga. Lisaks võite olla kindel, et iga puhastusprotsess hooldab ja säilitab väärtust ja maksab ometi palju vähem kui käsitsi puhastamine köögiabilise poolt.
Caravaggio on veinijumal Bacchust kujutanud kui verinoort meelast ja pehmete vormidega noormeest, kellest õhkub korraga nii naiivsust, salapära kui ka teatud seksapiili, siis too Bacchus on vastupidiselt paks, kole, kuri, lausa õel ja eemaletõukav, mida näitab ka ta käehoiak. Ta on allutanud kilpkonna kui pikaealisuse sümboli.
Cara masing on itaalia päritolu naine, kellest sai Masingu abikaasa pärast kümme aastat kestnud salasuhet majaperemehega.

Carcass - processing lines and hence, limits the solutions on the reduction of carcass micro- effect of human subjectivity, as well as the bial contamination are presented in the risks of contamination by insufficient sanita- “chemical decontamination” section of this tion of knives and improper personnel chapter.
Carassius gibelio - - - Cyprinus carpio - - - Abramis brama - - - Tinca tinca - - - Blicca bjoerkna - - - Scardinius erythrophthalmus - - - Leuciscus leuciscus - - - Leuciscus cephalus - - - Rutilus rutilus - - - Leuciscus idus - - - Aspius aspius II II kategooria - kategooria Gobio gobio - - - Vimba vimba - - -
Carbon - 14 atom (the "parent") emits radiation and transforms to a nitrogen-14 atom (the "daughter"). This is a random process on the atomic level, in that it is impossible to predict when a given atom will decay, but given a large number of similar atoms the decay rate, on average, is predictable.

Caracas – Venetsueela pealinn, kus paljude vaatamisväärsuste hulgas on tähtsaimateks linna ajalooline keskus ning UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv ülikoolilinnak El Avila – rahvuspark, mis asub ainult 90km kaugusel pealinnast ja kus on palju tähistatud matkaradasid.
Carignan – viinamarajasort, mis levinud Lõuna-Prantsusmaal ja Põhja- 12 tähtsat punast Hispaanias (seal Cariñena nime all). Viljakas sort, mis sobib kuuma klii- Tempranillo – Hispaania kuul- masse ja annab suure alkoholisisaldusega tanniinirohket mõrkjat veini.
Carat - eesti keeles karaat (USA-s ja Saksamaal kirjapildis «Karat») oli algselt peamiselt Ceratonia siliqua nimelise puu seemnete massi kaaluühik ja kõlab üsna sarnaselt sõnaga „karaat“, mis oli kasutusel Keskida kaupmeeste kõnepruugis.

Car on its End WTC Bldg # 7 Skyline Before & After Attack God Bless America I am certain that, however great the hardships and the trials which loom ahead, our AMERICA will endure and the cause of human freedom will triumph… by Cordell Hull
Caravaggio - Maarja Bartolomé Esteban VERMEER van DELFT - surm ja Kristuse haudapanek MURILLO - Melonisööjad, Tütarlaps pärlkõrvarõngaga, Täringumängijad Kupeldaja juures, Kirjalugeja, Pitsikuduja, Köögitüdruk ROKOKOO KLASSITSISM REALISM
Caragana frutex - Lääne-Siberi lõunaosa, Kesk-Aasia, Kirde-Hiina, Kaukaasia, kasvades steppides, mäenõlvadel ja orgudes ning valgusküllaste puistute alusrindes ja metsaservades, moodustades koos teist põõsaliikidega läbipääsmatuid tihnikuid.

Cardio c - Reactive Protein (CRP): $30 Homocysteine: $30 Fibrinogen: $40 Glyco A1C: $25 Liver enzymes: Use these tests to assess whether your liver has a disorder, a disease, or has been damaged, whether by diet, supplements, or something else.
Caravaggio – kujutas tüüpe lihtrahva hulgast: mustlaseid, pillimehi jm. 18. Missugustel teemadel maalid katsid barokiajastul kirikute ja losside seinu ning lagesid? Losside seinal mütoloogiline ainestik, kirikutes uslised teemad
Carey – kommunikatsioon kui sümboliline protsess, mille abil reaalsust toodetakse, .säilitatakse, taasluuakse, muudetakse .Massikommunikatsiooni ja kultuuri suhte edasi uurimiseks peab täpsustama uurimise objekti

Carl schmidt – füüsikalise keemia rajaja Alexander Schmidt – verefüsioloogia uurija Constantin Grewingk – geoloogia ja arheoloogia asjatundja Werner Zoege von Manteuffel – esimese eduka südameoperatsiooni tegija.
Carlise cullen - Arst, Edwardi isa, sammuti vampiir näeb väga noor välja ja väga kena nagu kõik tema pere liikmed nende nahk on valge ja inimesed peavad neid jumalikuks Esme Cullen- Carlise naine sammuti väga ilus.
Care co - ordinators (hooldus koordinaator). Selline spetsialist aitab rääkida erinevate spetsialistidega ning olla inimene, kes räägib ja toetab klienti, samuti koostab ta kliendile hoolduplaane.

Carl ritter - Vastastikmõju ruumilise läheduse alusel on ka Ritteril geograafia hing, "filter", mis määrab nähtuste geograafilisuse, ja geograafilise kirjelduse kavandamise alus.
Carl linne - rootsi loodusteadlane ja arst b. Charles Darwin – oli inglise loodusuurija, kes pani aluse mõjukale evolutsiooniteooriale, esitades loodusliku valiku mõiste.
Caracallo termid - 3. saj Suurehitiste kompleks 12 ha-l. Koosnes sarnastest basseinidest, spordiväljakutest raamatukogudest jne. Kõik ruumid olid kaetud võlvide või kuplitega.

Carl schmidt - füüsikalise keemia üks rajajaid Alexander Schmidt- verefüsioloogia uurija Constantin Grewingh- Baltimaade geoloogia ja arheoloogia asjatundja
Caravaccio – biseksuaal (relevant how?)  Tapeti kõrtsikakluses  Lihtrahva teema, kerjused, joodikud, prostituudid toodud kristlikkusse maalikunsti
Caravaggio on maalinud palju portreesid ning olustikulisi teoseid, seetõttu võib maali Peetruse ristilöömisest vaadelda üsna omanöolise ja erilisena.

Caracella – Rooma keiser, tema edikt al. 212. aastast tagas kõigile impeeriumi territooriumil elavatele vabadele inimestele Rooma kodaniku õigused.
Caragana arborescens - Siber, Mongoolia, kasvades hõredamate puistute alusrindes, kivistel, kuivadel mäenõlvadel, moodustades tihti hõredamaid põõsastuid.
Carla shedd - Race and Police Brutality: Roots of an Urban Dilemma ; 2010 ; lk 15 http://csx.sagepub.com.ezproxy.utlib.ee/content/39/1/43.full.pdf+html

Caragana arborescens – suur läätspuu Lehed on paarissulgjad, kuni 13 cm pikad, lehekesi 8...12, need on ovaalsed või elliptilised, alt nõrgalt karvased.
Caring conditioner - taastab ka väga kuivade või rikutud juuste niiskuse sisalduse, eemaltab staatilise elektri ning jätab juuksed pehmeks ja säravaks.
Caracalla - 3. saj algus p.Kr. võimas valitseja Seal kõikvõimalikud veeprotseduurid + veel raamatukogu, vastuvõturuumid, lõõgastumine, jne.

Car - Lactobacillus strains from fermented sausages for nosus and S. equorum—A comparative study in their potential use as probiotics.
Caravaggio haud on teadmata. Looming • Tema barokkstiilis piibli– ja mütoloogiaainelistel maalidel on tegelasteks lihtrahvas igapäevases elus.
Caragana - Perekonda kuuluvad vahelduvad paarissulgjate terveservaliste liitlehtedega ja astlataoliste abilehtedega põõsad, harva puud.

Caracalla termid - pakkusid korraga puhkust mitmele tuhandele inimesele- higimisruumid, basseinid, saalid suhtlemiseks (Rooma keiser 221-217)
Cards - because they've paid an above-average number of interest charges in the previous year-do not show the facilitation effect.
Carl linne – 18. Saj. Rootsi teadlane – hakkas elusorganisme nimetama ladinakeelsete nimetustega RIIK sarnaseid tunnuseid vähe

Carex – PEREKOND TARN • Eestis kasvab neid 69 Carex limosa liiki mudatarn • Tarna leht moodustub lehelabast ja -tupest.
Car - a car might have all the functioning mechanical parts, but when it does not have fuel, it will not go very far.
Caragana frutex – väike läätspuu Leht koosneb neljast sõrmjast lehekesest, mis on äraspidimunajad, paljad, 1,5...4 cm

Caravaggio on suutnud ühendada oma loomingus kõik tema suurte eelkäiate kaasmaalaste maalikunsti kogemused ja nende
Carl xii - oli Rootsi kuningas 1697–1718. Ta sai Rootsi kuningaks 15-aastaselt, pärast oma isa - Karl XI surma.
Caravaggio - Maalidele iseloomulik ruumilisuse rõhutus, mis saavutatakse hele-tumeduse kaudu. Keldriluugivalgus.

Caracalla termid - Caracalla termid paiknesid 216 112- ruutmeetrisel alal , ainuüksi suplussaal mahutas 1500 inimest.
Car - Коэффициент мгновенной ликвидности (Cash ratio; kohese maksevõime
Carl roger - Keelduti täielikult loomkatsetest, kuna inimene on ainulaadne ja Abraham Maslow universaalne.

Cardo on tänav, mis kulgeb lõunast põhja suunas ja decumanus on tänav, mis kulgeb läänest itta.
Carceres – ülestõstetava barjääriga areenist eraldatud hobukaarikute stardiboksid hipodroomi
Cardinal vowels - a set of reference vowels used by phoneticians in describing the sounds of languages.

Career - money is very important which makes you feel financially secure and self satisfied.
Caritas on vesi, mis suunatud aeda (kastab); cupitidas on solgivesi, mis voolab kloaaki.
Caradonna - omapäraks on peaaegu mustadele õisikuvartele kinnitunud tumelillad õied;

Carefully – hoolikalt, ettevaatlikult – осторожно, внимательно
Cardiovascular - Relating to the circulatory system, that is the heart and blood vessels.
Carl luce - Columbia ülikooli õpilane, kes oli ka nõustajaks Holdenile Whootonis.

Carbon - neutral eco-towns are going and war ... to be environmentally friendly.
Carl schirren – Balti erikorra säilitamise pooldaja Tartu ülikooli ajalooprofessor.
Caracas on Venezuela pealinn ja suurim linn, riigi majandus- ja kultuurikeskus.

Carey - be a low-cost, low-tech solution that is Smith, and J. A. Heinemann.
Carl schmidt - füüsikaline keemia, Aleksander Schmidt - verefüsioloogia uurija,
Caravan - BRITISH a vehicle that people can live and travel in on holiday.

Cardiffis on WelshAssembly, mille volitused on piiratud Walesi küsimustega.
Carina on kodus haige, kuid õnneks satub tema katuseterrassile faun.
Carl peters - Saksa kolonialist Ida-Aafrikas, rajati Ida-Aafrika Kompanii.

Carlisle on üks erilisemaid vampiire, kes suudab töötada inimverega.
Caragana on ladina keelde võetud läätspuude kirgiisikeelne nimetus.
Carcass - splitting Knife-trimming Steam-vacuuming Post-evisceration

Caricom - Kariibimere ühisturg • Kuulub 14 Kariibimere riiki.
Carina on ennastotsiv umbes keheteistkümneaastane tütarlaps.
Caracalla edikt – Rooma rahu lagunemise kiirenemine 212. aastast.

Cardopõhja - lõunasuunaline peatee kindlustatud Rooma linnas.
Carl rogers - inimloomus positiivne, terve ja konstruktiivne.
Car - nap, C. G. Hempel, K. R. Popper ja I. Lakatos.

Caravaggio - Sai tuntuks sest kasutas keldriluugivalgust.
Carbon - footprint (viimati külastatud 02.11.2009) .
Caragana - spp/ (13.04.2016) 135.Õierohked õunapuud.

Caravaggio mõju on tajutav Georges De La Tour´i Maalides.
Carl orff 20.saj Saksa helilooja ja muusikapedagoog.
Caritas - jumalik riik; Cupitidas - ilmalik riik.

Careerwear – Karjääri tegeva töötaja riietus
Carl spitzweg - unised saksa linnad ja pisikodanikud.

Carl orff on maailmas tuntud ka oma metoodikaga.
Caracalla termid - (211-217) antiikaja kümblusasutus.
Car - pool to a place with someone else.

Caragana arborescens – Suur läätspuu 4.3.1. Kirjeldus
Carl linne - pani aluse organismiderühmitusele

Caragana arborescens - suur läätspuu 14.1 Iseloomustus
Carl perkins - kuulus lugu: Blue Suede Shoes.
Career craft ehk karjääri optimaalne voog.

Careless - Ettevaatamatu – heedless
Career – jobs and future plans

Cardiff - 0,3 miljonit elanikku.
Careful - hoolas, tähelepanelik

Vote UP
-1
Vote DOWN
Caracalla edikt – 212. aastal toimunud edikt, mis kiirendas Rooma rahu langemist, tagades kõigile impeeriumi territooriumil elavatele vabadele inimestele Rooma kodaniku õigused.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli?

või

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO AKTIVEERIMISEL +10 PUNKTI !


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun