Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Add link
Bach - Cello Suite No.1 i-Prelude – YouTube J S Bach: Air on the G string- Bach-Toccata and Fugue in D Minor Kasutatud kirjandus http://en.wikipedia.org/wiki/Johann_Sebastian_Bach http://www.miksike.ee/documents/main/referaadid/bach_versus_handel.htm http://www.slideshare.net/Raddam/johann-sebastian-bach http://www.last.fm/music/Johann+Sebastian+Bach http://www.biography.com/people/johann-sebastian-bach-9194289 www.youtube.com AITÄH KUULAMAST
Bach on kirjutanud üle 300 kirikukantaati, passioone, 6 motetti, üle 40 oreliteose (tokaatad, fuugad), prelüüdid Tähtsamad teosed on „Johannese passioon“, „Matteuse passioon“, „Jõuluoratoorium“, „Anna Magdalena Bachi noodivihik“, „Fuugakunst“, „Muusikaline ohver“, „Missa h-moll“, „Brandenburgi kontserdid“. Loomingu iseloomustus
Bach on loonud ka kontserte ja on tuntud ka kui suur koorikomponist, mille pärast on talle osaks saanud ka palju kriitikat, sest need kantaadid, motetid, oratooriumid, missad ja passioonid on enamasti kirjutatud piiblitekstile, kuid talle heideti ette nende liigne kontsertlikkus; kultuse ranged reeglid jäid neile kitsaks, nad kuulusid kontserdisaali.

Bach - Choral, F. Chopin - Butterfly Etude, W. A. Mozart - Ave Verum, R. Schumann - Träumerei, R.Wagner - Feierliches Stück Popmuusika: ABBA - Mamma Mia, Boney M - Rivers of Babylon, Boney M - Rasputin, Lennon/McCartney - Lady Madonna, P.T. - Popurii filmimuusikast, Queen- Bohemian Rhapsody
Bach on loonud üle 300 kirikukantaadi, „Johannese passion“, „Matteuse passioon“, „Jõuluoratoorium“ Tähtsus Bachi muusika vaimsus ja Tema helikeel ühendam saksa, muusikaajaloos kompositsioonilised võtted on prantsuse, itaalia ja inglise palju enam seotud Euroopa traditsioonid.
Bach - http://www.youtube.com/watch?v=QwrdHNkyoBs • J.S.Bach - http://www.youtube.com/watch?v=rrVDATvUitA • J.S.Bach- http://www.youtube.com/watch?v=L8A31YWR23U • J.S.Bach - http://www.sinanvural.net/music/Sinan%20Vural-Bach%20-%20Mattheus %20Passion%20-Komm,%20suesses%20Kreuz.mp3

Bach on kirjutanud üle 1000 teose, sealhulgas rohkesti vaimulikku muusikat: üle 200 kantaadi, missa h-moll, oratooriume, passioone jm. Orkestrimuusika, kontserdid ja klaveriteosed on enamasti ilmalikku, paljudel juhtudel tantsulist laadi.
Bach on aegade suurimaid polüfooniameistreid, ta armastas fuugavormi ja viis selle kõrgeimale tasemele.[32] Bachi loomingus on sügav emotsionaalsus ühenduses konstruktiivse mõtlemisega ning julge fantaasia karmi mõistuslikkusega.
Bach on kirjutanud üle 1000 teose, sealhulgas rohkesti vaimulikku muusikat: üle 200 kantaadi, missa h-moll, oratooriume, passioone jm. Samuti on ta kirjutanud viiuli- ja klaverikontserte, kammermuusikat ja orkestrimuusikat.

Bach on aegade suurimaid Oratooriumitest kuulsamad on polüfooniameistreid, ta armastas „Messias“, „Iisrael Egiptuses“ ja fuugavormi ja viis selle kõrgeimale „Juudas Makabeus“ tasemele.
Bach – “Hästitempereeritud klaviir” – toccata, fuuga d-moll. Gounod võttis selle teema ja kirjutas ise sellest laulu “Ave Maria”. J.V.Meder – Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpetaja.
Bach on kõigi aegade suurimaid polüfooniameistreid, ta eelistas muusikakirjutamisel barokkajastule iseloomulikku fuuga vormi ja viis selle kõrgemale tasemele.

Bach - pole kirjutanud ooperit, teosed said tuntuks pärast tema surma, kirjutas 2 passiooni(Matteuse, Johannese), Hästitempereeritud klaviir (I ja II vihik)
Bach - cantatas.com/Pic-Lib-BIG/Hindemith-Paul-08.jpg http://4.bp.blogspot.com/- 8C5F9WpkWZs/TsosiaGzNlI/AAAAAAAADJw/fO0svQ45Mz0/s1600/Paul-Hindemith.jpg
Bach - ”Brandenburgi kontsert”  Contcerto grosso Suurim meister A.Corelli  Soolokontsert Vastandatakse orkestrile ühte või mitut solisti.

Bach on kirjutanud üle 1000 teose, sealhulgas rohkesti vaimulikku muusikat: üle 200 kantaadi, missa h-moll, oratooriume, passioone.
Bach – tagasihoidlik, endasse tõmbunud, ei reisinud, abiellus, palju lapsi, majanduslik kitsikus, oma elu ajal tundmatu.
Bach on aegade suurimaid polüfooniameistreid, ta armastas fuugavormi ja viis selle kõrgeimale tasemele.

Bach tähendab saksa keeles „oja“. Bach sündis Saksamaal Eisenachis muusikute perekonnas.
Bach on loonud teoseid kõikides tema ajal eksisteerinud kunstmuusika žanrides peale ooperi.
Bach on loonud üle 40 oreliteose ja üldse kokku kirjutanud üle 1000 teose.

Bach on kirjutanud üle 1000 teose, sealhulgas rohkesti vaimulikku muusikat.
Bach - brandenburgi kontsert nr2- viiuliga kääksutab,ergas, sireen vahel.
Bach - Tema looming on geniaalseks kokkuvõtteks saksa barokkmuusikast.

Bach - Tähtsus muusika ajaloos: viis polüfoonia absoluutsesse tippu.
Bach on klaverikontserdi aluse panija ja esimene viljakas meister.
Bach - cantatas.com/ • http://classicalmusic.about.com/

Bach - 31 märts 1685 Eisenach-28. Juuli 1750 Lepzig.
Bach on üks kõigi aegade suurimaid heliloojaid.
Bach on aegade suurimaid polüfooniameistreid.

Bach on kokku kirjutanud üle 1000 teose.
Bach – Orkestrisüit nr 3 – Aaria
Vote UP
-1
Vote DOWN
Bach - saksa helilooja, FuugaTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun