Sõnu seletav sõnaraamat
Mis veebilehti külastad? Anna Teada Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Assotsiatsioonide meetodit - st patsient ütles,mis tal pähe tuli(ka mõttetusi),Freud aga keelas teda ja analüüsis ilmnenud assotsiatsioone *teiseks olulised alateadvuse uurimise võimaluseks pidas ta unenägusid,sp arendas ta välja unenägude analüüsi *ta on loonud ka isiksuseteooria *Freud rõhutas inimese esimeste elua.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Assotsiatsiooni - E. EUROOPA LEPING ◦ Vabakaubanduse sätestamine ◦ Kapitali, teenuste ja inimeste vaba liikumise järkjärguline juurutamine ◦ Tihedate poliitiliste sidemete loomine ◦ Ühinemise eelduseks kandidaatriigi õigusaktide harmoneerimine EL õigusega, vastavate haldusstruktuuride reformimine ◦ Tihe majanduslik koostöö paljudes valdkondades ◦ Koostöö justiits- ja siseküsimustes ◦ Raamistik kandidaatriigile antava EL abi osas (Phare) • ASSOTSIATSIOONILEPINGUD
Assotsiatsioonilised - nt ametiühingud, esindavad kellegi huve, erinevad ühingud ja ühendused 2. Mitteassotsiatsioonilsied-Teatavate erihuvidega laiad elanikkonnarühmad 3. Institutsioonilised- püsivad ja mainekas 4. Anomaalsed- juhuslikud spontaansed sissetundig poliitilisse süsteemi

Assotsiatsiooni - IDA arvestuste kohaselt kasvas 2007. aastal uute magestamistehaste lepinguline plaanitav ehitusmaht 43%. IDA andmetel on kiire kasvutempo püsinud ka käesoleval aastal – aasta esimese kuue kuu jooksul oli lepinguline plaanitav ehitusmaht suurenenud 39% võrra.
Assotsiatsioonid - Meeldejätmisel psüühilises tegevuses tekkivad ajutiste või püsivate närviseoste keerukamad kompleksid (liitmine ja ühendamine). Ntx sa rääkisid laenu tegemisest ja mul tuli meelde,et olen ise hoopis võlgu.
Assotsiatsiooni juhataja – alaealine, halvasti hoolitsetud, mitte just kõige edukama vabariiklasest ärimehe tüüpi isanda nimega Antti Vastatatti – kolmanda üleriigilise tervislike ravimite ja narkootikumide konverentsi.

Assotsiatsioonid on brändi juhtimise keskmeks, nad edastavad brändi olemust ja rajavad aluse diferentseerumisele. Näiteks Duracell – vastupidavus, Nokia- kasutajasõbralikkus.
Assotsiatsiooniline tegevusväli on riigist ja majandusest eraldiseisev väli, kus tegutsetakse vabatahtlikkuse alusel üldiste ühishuvide edendamiseks.
Assotsiatsioonipiirkonnad on suuraju poolkerade koore piirkond, kus toimub info talletamine, ümbertöötamine, mõtete teke ja tahte kujundamine.

Assotsiatsioonid – Ühe nähtuse või tunnetusühiku aktualiseerumine psüühikas kutsub esile ka teise aktualiseerimise.
Assotsiatsioonimetoodika – „ Ütle mulle, mis sulle iga minu öeldud sõnaga esimesena meenub, ja ma ütlen sulle, kes sa oled.
Assotsiatsioonisüntaks on sugereeriv keelekasutus, pole loogilisi grammatilisi suhteid, pole põhjuslikke seoseid esile toodud.

Assotsiatsiooni – kuhugi, kus töötame mitte üksteise hüvangu, vaid süsteemi heaks; kus puudub
Assotsiatsioonid – seosed, mis tekivad protsessi käigus tahteline ja tahtmatu omandamine
Assotsiatsiooniga on tegemist, kui üks assotsiatsioon on teise assotsiatsiooni alamhulk.

Assotsiatsioonikiud – erinevate struktuuride ühenduse tagamine ühe poolkera piires
Assotsiatsioonipiirkond on seotud rääkimisega ja oma keha asendi tajumisega ruumis.
Assotsiatsioonid – Inimeste vahel formaliseeritud seos.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


Logi sisse ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun