Sõnu seletav sõnaraamat

Asean – Kagu aasia maade assotsiatsioon, eesmärk liikmesmaade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine ja arengu kiirendamine APEC – Aasia ja Vaikse ookeani majanduskoostöö foorum, loodi koostöö ja vastastiku abistamise eesmärgil MERCOSUR – Lõuna ühisturg, Argentiina, Brasiilia, Paraguay ja Uruguay vabakaubandusliit.
Asean – Kagu-Aasi amaade assotsatsioon 1. Asutati 1967 Indoneesia, Malaisia, Filipiinide, Singapuri ja Tai poolt, et seista vastu Hiina kultuurirevolutsioonile. 2. Organisatsiooni eesmärk on liikmesmaade majandusliku sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine ja arengu kiirendamine 3. Praegu kuulub ASEAN kollektiiviliikmena APEC-i
Asean – Kagu-Aasia Maade Organisatsioon (koostööorganisatsioon)  loodi 1967  eesmärk - Kagu-Aasia maade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine  liikmed: kõik Kagu-Aasia riigid (Brunei, Indoneesia, Singapur, Malaisia, Vietnam, Tai)  tahab saada vabakaubandusorganisatsiooniks

Asean – Kagu –Aasia maade assotsiatsioon ; Association of Southeast Asian Nations ; brunei darassalam , cambodia , Indoneesia , laos , Malaysia , Myanmr , Philippines , Singapore , Thailand , Vietnam . Eesmärk on Kagu-Aasia maade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine.
Asean - Kagu-Aasia Maade Assotsiatsioon 1967, Indoneesia, India, Singapur, majanduslik kaubanduslik koostöö WTO-Maailma Kaubanduse Organisatsioon 1948, 180 riiki, reguleerib riikide vahelist kaubandust, IMF(Maailmapank)-Rahvusvaheline Valuutafond 1944, rahandus küsimused, peaaegu kõik
Asean - (ingliskeelsest nimest Association of Southeast Asian Nations, 'Kagu-Aasia maade assotsiatsioon') on rahvusvaheline organisatsioon, mille eesmärgiks on Kagu-Aasia maade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine.

Asean –  Kagu­Aasia Maade Assotsiatsioon (Association of South East Asian Nation) eesmärk  arendada ja kiirendada liikmesmaade majanduslikku, sotsiaalset ja kultuurilist koostööd. 1967.a.
Asean – “Kaug-Aasia Assotsiatsioon”. Org kuuluvad igasugused Kaug- Aasia maad ning põhimõte on nende maade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine ning nende aregnu kiirendamine.
Asean - Kagu-Aasia Maade Assotsiatsioon (Inglise keele lühend ASEAN) on rahvusvaheline organisatsioon, mille eesmärk on arendada Kagu-Aasia maade majanduslikku, sotsiaalset ja kultuurilist koostööd.

Asean – kagu – aasia made assotsiatsioon(peaaegu kõik sealsed riigi) EL – euroopa liit(majandusliit ja föderaalriik) IMF – rahvusvaheline valuutafond(kooskõlastab rahvusvahelist rahandust)
Asean – Kagu-Aasia Maade Organisatsioon  Loodi 1967. aastal  10 liikmesriiki: Myanmar, Tai, Laos, Kambodža, Vietnam, Singapur, Malaisia, Indoneesia, Brunei, Filipiinid.
Asean - Kagu-Aasia liikmesmaade majandusliku, kagu aasja ja mõned teised riigid maade assotsiatsioon sotsiaalse,kultuurilise koos- töö arendamine ja arengu kiirendamine.

Asean – Kagu-Aasia Maade Assotsiatsioon – Tegevuse eesmärgiks on liikmesmaade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise arengu kiirendamine ning koostöö arendamine.
Asean - Kagu-Aasia maade assotsiatsioon, mille eesmärgiks on liikmesmaade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine ja arengu kiirendamine.
Aseanil on ka oma lipp, mis sümboliseeris stabiilset, rahulikku, ühendatud ja dünaamilist organisatsiooni. Erinevatel värvidel on samuti erinev tähendus.

Asean - Kagu- Aasiamaade Assotsiatsoon 1. Liikmesmaade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine ja kiirendamine 2. Kagu-Aasia piirkond
Asean – kordineerimine, konsulteerimine, abi jne. 10 liiget – Tai, Malaisia, Singapur, Indoneesia, Filipiinid, Kambozha, Brunei, Laos, Vietnam, Birma.
Asean – Kagu-Aasia Maade assotsiatsioon,mood.1967a.,eesmärgiks arendada ja kiirendada liikmesmaade majanduslikku,sotsiaalset,kultuurset koostööd.

Asean on kollektiivselt sõlminud vabakaubandusleppe ka Hiinaga, kellest on kiirelt saamas regiooni kõige olulisemaid kaubanduspartnereid.
Asean - Kagu- Aasia Rahvaste Assotsiatsioon, arendab liikmesriikide vahelist majanduslikku, sotsiaalset ja kaubanduslikku koostööd.
Asean - Kagu-Aasia Maade Organisatsioon; eesmärk on arendada Kagu-Aasia maade majanduslikku, sotsiaalset ja kultuurilist koostööd.

Asean - Association of Southeast Asian Nations .Kagu-Aasia maade assotsiatsioon, asutasid viis riiki ja hiljem on liitunud teisigi.
Asean - Kagu-Aasia Rahvaste Assotsiatsioon • Loodi 1967 a poliitilistel eesmärkidel: Tõrjuda tagasi kommunismi levikut.
Asean – Kagu-Aasia Maade Assotsiatsioon Kagu-Aasia maade majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise koostöö arendamine

Asean - Kagu-Aasia Maade Assotsiatsioon Association of South East Asian Nations asutati 1967.aastal viie riigi poolt.
Asean - Kagu-Aasia Rahvaste Assotsiatsioon Eesmärk: Majanduslik, kultuuriline ja sotsiaalne koostöö.
Asean – Kagu-Aasia maade Assotsiatsioon, Hiina kultuurirevolutsiooni vastased, Malaisia,Singapur,Tai

Asean on Euroopa Liidule suuruselt kolmas kaubanduspartner ning Euroopa Liit on suurim investor Kagu-
Asean - assocation of south east asian nations- e kagu aasia riikide ühendus, kaubanduslik
Asean - Kagu-Aasia maade assotsiatsioon.Kagu Aasia maad liitunud Jaapani vastu.

Asean – Kagu-Aasia riikide vaheline ühendus, majandus, kultuur jne.
Asean - kagu-aasia assotsiatsioon 67 aastal 5 riiki.
Asean - Association of Southeast-Asia Nations.

Asean – Kagu-Aasia maade assotsiatsioon.
Asean - Liikmesmaade koostöö arendamine.
Asean - Kagu-Aasia Maade Assotsiatsioon.

Asean – Kagu-Aasia Assotsiatsioon.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto