Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Mõistete sõnaraamat
Tõmba moblasse sammulugeja! Tragimatele auhinnad Kõnni terviseks Sulge
Add link
Arvutiviirus on kopeerib end mõne teise programmi koodi ning kui see programm käivitatakse, siis käivitub kõigepealt viiruse kood ning alles seejärel programm ise. Nii saab arvutiviirus ligipääsu arvutisüsteemi ressurssidele ning hakkab seejärel otsima uusi „puhtaid” faile kuhu oma kood kopeerida.
Arvutiviirused - [WWW] URL http://www.htg.tartu.ee/~d7gerly/Arvutiviirused.doc (28.11.2009) Arvutiviirused ja viirusetõrje - [WWW] URL www.vip.edu.ee/oppemat/ARVUTIVIIRUSED.doc (27.11.2009) Elioni e-pood - [WWW] URL https://pood.elion.ee/epood.asp? t=1352&tt=254&ta=&lv=False&Smenyy=1373 (28.11.2009)
Arvutiviirused on inimesi kohutanud juba aastakümneid ja koos arvutitega arenesid ka arvutiviirused. Esimene teadaolev viirus avastati 1970-ndatel aastatel ja selle loojaks oli Bob Thomas, kes leiutas selle viiruse läbi oma eksperimentaalse isepaljuneva programmi abil.

Arvutiviirus on pahatahtlik programm või programmeeritud kood, mis kopeerib ennast arvuti teistesse programmifailidesse, buutimissektorisse, dokumentidesse või süsteemi ilma kasutaja nõusoleku ja teadmata.
Arvutiviirus on pahatahtliku häkkeri kirjutatud programmijupike, mis on lülitatud mingi normaalse programmi koosseisu ning põhjustab ootamatuid ja sageli kasutajale äärmiselt ebameeldivaid tagajärgi.
Arvutiviirused on selline viiruste vorm, mis on levivad iseseisvalt mingi faili või programmiga. Kui saatja saadab edasi faili, siis läheb ka viirus sellega kaasa ja nakatab ka vastuvõtja arvuti.

Arvutiviiruseid on väga erinevaid ja neid on tohutult palju ning paraku on nad arvutimaailmas laialdaselt levinud. Seetõttu võib internetis arvutiviirusetõrjest rohkesti materjale leida.
Arvutiviiruseks nimetatakse programmi mis on võimeline end iseseisvalt kopeerima ning arvutit nakatama ja seda kõike kasutaja enda teadmata .Arvutiviirus sarnaneb väga inimese viirusega.
Arvutiviirus on programmikood, mis on kirjutatud selge sihiga, et see end ise paljundaks. Viirus üritab levida arvutist arvutisse, kinnitades end peremeesprogrammi külge.

Arvutiviirus on viirus, mis levitab ennast teisi programme muutes, lisades neisse enda koopia. Viirus käivitatakse nakatunud programmi aktiveerimisel.
Arvutiviirusi on väga erinevaid ning neid luuakse juurde iga päev. Seetõttu on väga oluline kaitsta oma arvutit viirusetõrjeprogrammide abil.
Arvutiviirused - Nuhkvara, pahavara või arvutiviiruse levitamise korral karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Arvutiviirus e. Parasiitprogramm siseneb meie arvutisse ilma loata, ta on ohtlik ja võib hävitada kõik arvutis oleva informatsiooni.
Arvutiviirusteks nimetatakse arvuti programm, mis pole orienteeritud arvuti kasutajale ja mille tegevus ei lähtu arvutikasutaja huvidest.
Arvutiviirused - Internetiportaalides saadetud lingid või rakendused võivad olla ohtlikud, kuna nad võivad sisaldada viiruseid.

Arvutiviirustest on saanud meie igapäevaelu lahutamatu osa. Siiski on ka praegu arvamusi, mis tekitavad paanikat ilma põhjuseta.
Arvutiviirus on programm, mis pole orienteeritud arvuti kasutajale ja mille tegevus ei lähtu arvutikasutaja huvidest.
Arvutiviirused - http://materjalid.tmk.edu.ee/mati_muinaste/Andmeturve/AT200506/Arvutiviirused.do

Arvutiviirused on oma laastamistööd teinud juba sellest ajast, kui esimesed arvutid loodi.
Arvutiviirusi on kaugelt rohkem võimalik kirjutada, kui seda siiani on tehtud.
Arvutiviirused on ühed tülikad asjad, mis rikuvad või kahjustavad su faile.

Arvutiviirused on erineva kiirusega, senituntuist kiireim on MyDoom.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun