Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Allik on tegelenud ka semiootikaga, arengupsühholoogiaga, psühholingvistikaga, kultuuriantropoloogiaga. Tema uuringute olulisemad tulemused on äratundmise üleolek avastamisest teatud tingimustel esitatud ruumiliselt (ümber)paigutuvate stiimulobjektide tajus, eesti keele õ-hääliku kodeerimiskanalite olemasolu demonstratsioon, okupatsioonimudeli väljaarendamine objektide arvukuse hindamiseks, liikumiskiiruste muutuste taju konseptsioon.
Allika väitel on tegu plastse seguga, kui vajumine on vahemikus 50-120 mm. [1] Katsetatud betoon kuulub S2 vajumisklassi, kirjantusliku allika järgi on tegemist S2 vajumisklassiga, kui koonuse vajumine jääb vahemikku 50-90 mm. [2] Katsetatud betooni katsekehade tihedus jäi vahemikku 2100-2600 kg/m 3, kirjandusliku allika väitel on tegemis normaalbetooniga.
Allikaid on väikesi, millest voolab vett ainult pärast suurt vihma, aga ka väga suuri, mille vooluhulk võib olla sadu miljoneid galloneid päevas (USA gallon on umbes 3,8 liitrit). Allikaid voolab igasugustest kivimitest, peamiselt aga lubjakivist ja dolomiidist, mis kergesti lõhenevad ja mida happeline vihmavesi lahustada suudab.

Allik on iseloomustanud tema loenguid järgmiselt : paari puhkepausi ja suletud silmadega peetud loengu sõnum oli vaatamata veidi monotoonsele esituslaadile lihtne ja loogiline: põhjendatud psühholoogiline teadmine saab rajaneda vaid katselisele alusele.
Allika ümber on ehitatud kividega vooderdatud veevõtukoht, millest võetakse spetsiaalsete kopsikutega vett ja valatakse siis kodust kaasa võetud anumatesse. Kaugelt tulnud võtavad vett suurtes kogustes, sest vesi säilib oma maitset muutmata nädalaid.
Allikaid - küsitluste läbiviimist, intervjuusid, faktimaterjali kogumist vmt. Uurimistöö tulemuseks on uurimus, kirjalik aruanne sellest, mida uuriti, kuidas uuriti ning millised on järeldused ja tulemused, milleni töö käigus jõuti.

Allikaid on väikesi, millest voolab vett ainult pärast suurt vihma, aga ka väga suuri, mille vooluhulk võib olla sadu miljoneid galloneid päevas (USA gallon on umbes 3,8 liitrit).
Allika adressaadiks on kõik Rooma kodanikud kuna XII tahvli seadus oli eranditult kõigile Rooma linna elanikele kättesaadav ning seega kuulus ka täitmisele.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Allikakriitika on uurimismeetod, mille eesmärgiks on hinnata allika usaldusväärsust ja kasutamiskõlblikkust: • autori tuntus ja autoriteet • allika vanus • allika usutavus • usaldusväärsus Plagieerimise all mõeldakse teaduslikku (või kunstialast) vargust: teise autori ideede, uurimistulemuste või sünalise vormi esitamist enda omana.

Allik on eesti tedlastest eesti keeles enim teaduslikku psühholoogiat populariseerinud, kuid tema mõju ulatub ka rahvusvahelisse mastaapi.
Allika seletamine tähendab vastust küsimusele, miks tekkis just selline do- kument.1 KGB toimik tekkis, sest agendid kandsid ülemustele ette.
Allik on uurinud peamiselt kahte psühholoogia valdkonda: nägemistaju ning kollektivismi ja individiualismi võrdlusuuringud.

Allikaid on rahvuspargis loendatud ligi 150. Klindist lõuna poole, kus aluspõhjaks lubjakivid, on sagedased karstinähtused.
Allikaiks on enamasti madalamast soost • Luule jooni esineb ka tema näidendites, tegelased, näiteks talupojad või teenrid.
Allik on koostanud sõnaloendi • L. Kästik on koostanud sõnaloendi • E. Vainiku emotsioonisõnavara empiiriline

Allikaks ruumis on mõned viimistlusmaterjalid ja mööbel, mille valmistamisel on kasutatud puitlaastplaate (vaikliimidega).
Allikaks tööstuses on pneumaatilised käsiinstrumendid, puurid jt. tööriistad ning masinad.
Allikad lääne - Euroopas, milledest Krause on võinud ammutada ju otse ja vahenditult.

Allikaid on tõenäoliselt kasutatud, kuna sellele vihjab loetelu töö lõpus.
Allikaid – organisatsiooni siseseid ja organisatsiooni väliseid allikaid.
Allik on suurema osa oma karjäärist veetnud Tartu Ülikoolis.

Allikaid sassaniididest on korralikult, jagunevad: • Rooma-Bütsantsi allikad.
Allika lähenemisel on heli kõrgem ja eemaldumisel muutub madalamaks.
Allika koodid on seotud reservide moodustamise ja kulutamisega.

Allikal on olemas idee, mida ta tahab edastada teistele.
Allikaid - küsitluste läbiviimist, jms näitmaterjale.

Allikaid on äärmiselt vähe säilinud.
Allikaid on ikka lõpptekstis viidatud.

Allikad pere - eelarve koostamiseks:Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun