Sõnu seletav sõnaraamat

Ajakirjanduses on olnud kõneaineks, et praegu kehtiva termini järgi lihamass ei ole täisväärtuslik tooraine. Soomes kasutatakse väljendit “luuliha”. Eestikeelne uus vaste 2003.aastast on "mehaaniliselt konditustatud liha mass". Kõnekeeles oleks suupärasem nimetus "kondilihamass". Kondilihamass sisaldab suuremal või vähemal määral kondiosakesi.
Ajakirjanduses on viimastel kuudel ilmunud ka palju artikleid sellest, millistena näevad õpetajad end ise. Siiski võib arvata, et need üksikud meedias ilmunud seisukohad (mis on üsna teravad) ei ole kogu õpetajaskonna ühine arusaam enda rollist ühiskonnas.
Ajakirjanduses on arvatud, et filosoofi Hackenschmidti kuulsus on võrdväärne sportlase Hackenschmidti kuulsusega Hackenschmidt suri 19. veebruaril 1968 St. Francise haiglas East Dulwichis Inglismaal. Olulisemad teosed

Ajakirjanduses – täielik tsensuur, suleti mitmed ajalehed, 4 ajalehte – Prantsusmaa peale Hariduses – lahutab kiriku haridusest, Kesk- ja Kõrgharidussüsteemide loomine, sõjaväekoolide soodustused.
Ajakirjanduses on palju spekuleeritud Kennedy ja Monroe võimaliku intiimsuhte üle, kuid selle kohta pole tõendeid. Armukesi oli Marilyn Monroel palju ja ta oli armukeste hulga tõttu kuulus.
Ajakirjanduses on ka korduvalt mainitud, et ükski eestlane, kes on Soome elama läinud, pole veel nälga surnud, sest poed on avatud lühemalt ning nädalavahetustel tihtilugu üldse suletud.

Ajakirjandusest on läbi jooksnud mitmed artiklid puuetega inimeste naeruväärsest abirahast ja riigikontroll tuvastas, et ligi viiendikule eesti lastest ei jagu lastekaitsetöötajaid.
Ajakirjanduses on inimestel järgmine staatus: • Avaliku elu tegelased • Eksperdid • Tavalised inimesed • Kaitsetud inimesed (lapsed, vaimse ja füüsilise puudega inimesed jt)
Ajakirjanduses on neist sagedamini kajastatud narkomaaniat, töötust, majanduslikku halba olukorda ja noorte probleeme vaba aja sisustamisel ja sellega toime tulemisel.

Ajakirjanduses on kajastunud see, et Eestis on võrdlemisi palju neid mehi, kes üritavad ajateenistusest eemale hiilida, kui võrdluseks tuua näiteks Soome.
Ajakirjandusest on kõneldud kui neljandast võimust või seitsmendast suurriigist, mis otsustavalt mõjutab inimeste meeli ja kujundab maailma saatust.
Ajakirjanduses on viimastel aastatel väga palju poleemikat intellektuaalomandi teema üle. Arvamusi on selles valdkonnas ühest äärmusest teise.

Ajakirjanduses on olnud artikleid, milles kirjutatakse, et keegi on suures vihahoos tapnud oma ema või isa. See on päris kohutav.
Ajakirjanduses on ka palju juttu olnud õpetajate ja teiste riigitöötajate palgast. Ometi ei ole valitsus midagi ette võtnud.
Ajakirjanduses on kasutusel sõna mustanahalised, mitte neegrid, viimast kasutatakse ainult intervjuude otsekõnedes.

Ajakirjanduses on palju spekuleeritud Kennedy ja Monroe võimaliku intiimsuhte üle, kuid selle kohta pole tõendeid.
Ajakirjanduses nimetatakse Markii paulucci ajaks Paulucci värvikat valitsemisaega impeeriumi balti provintsides.
Ajakirjanduses on inimestel järgmine staatus: Avaliku elu tegelased; Avaliku elu tegelased piiratud ulatuses;

Ajakirjanduses on ka palju juttu olnud õpetajate ja teiste riigitöötajate
Ajakirjanduses on palju juttu olnud koolilaste enesetappudest

Ajakirjanduses on olemas justkui kaks nö olekut.
Ajakirjanduses - seda luuletaja enda teadmata.
Ajakirjanduses on kõneldud kaklustest.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !