Sõnu seletav sõnaraamat

Aeroobika on   viimaste   aastatega   hoogsalt  arenenud ning kogu maailmas üks enamharrastavatest (spordi) aladest. Aeroobikatunni  ülesandeks   on   pakkuda   tervislikku,   enesetunnet   parandavat   ja   võimalikult   paljudele  osalejatele sobivat kehalise tegevust. 
Aeroobika - on muusika saatel tsükliliselt korduvate harjutuste ja liikumiskombinatsioonide sooritamine, kus haaratakse töösse suur osa lihaskonnast ja energiatootmine toimub hapniku osalusel. Vastavalt muusikale saab läbi viia erinevaid treeninguid, kergemaid ja raskemaid.
Aeroobikatundide põhiülesehitus on sarnane. Tavaliselt algab tund soojendusega, sellele järgneb aeroobne osa ja lihastreening ning lõpeb lõdvestus- ja venitusharjutustega. Aeroobikal on ka mitmeid erinevaid stiile ning mitmete stiilide puhul kasutatakse ka erivevaid abivahendeid.

Aeroobika on univeraalne treenimisviis, mis võimaldab valida paljude erinevate stiilide vahel ning pakkuda sobivat treeningut nii algajale kui ka edasijõudnule, nii tantsulist liikumist armastavale kui ka tugevat lihastreeningut eelistavale harrastajale.
Aeroobikatreeninguga on võimalik parandada oma kehalist vormi, st • tõsta lihastoonust; • reguleerida kehakaalu (kaalus allavõtmine); • maandada stressi, lõdvestuda; • suurendada üldist vastupanuvõimet; • parandada energiakulutusvõimet.
Aeroobika stiile on veelgi näiteks: Step aeroobika, Fitball aeroobika, Step & Body, Shindo, Toning, Dance, Freestyle, Plates, Vesi-aeroobika jne. Erinevad sprdiklubid kasutavad erinevaid stiile ning ka erinevaid nimetusi stiilidel.

Aeroobika – see on muusika saatel tsükliliselt korduvate harjutuste ja liikumis- kombinatsioonide sooritamine, kus haaratakse tegevusse suur osa lihaskonnast ning energiatootmine kulgeb hapniku osalusel.
Aeroobikatundide põhiülesehitus on sarnane, see koosneb järgmistest osadest: • soojendus; • aeroobne osa; • aeroobne jahtumine; • lihastreening ehk jõuharjutused; • venitused ehk stretching.
Aeroobika on muusika saatel tsükliliselt korduvate harjutuste sooritamine, kus haaratakse tegevusse suur osa lihaskonnast ning energiatootmine kulgeb hapniku osalusel.

Aeroobikatundide põhiülesehitus on sarnane. Tavaliselt algab tund soojendusega, sellele järgneb aeroobne osa ja lihastreening ning lõpeb lõdvestus- ja venitusharjutustega.
Aeroobika - treeninguid. Ka väikestel muutustel võivad olla märkimisväärsed tagajärjed. Kindlasti on vajalik õige puhkus ning lõdvestumine.
Aeroobika on hea rühile ja jooga rahustab. Enne jooksmist või mistahes spordiala alustamist tuleks teha alati 5-10 minutit eelsoojendust.

Aeroobika on muusika saatel korduvate harjutuste ja liigutuste sooritamine, kus kaasatakse töösse suur osa lihaskonnast.
Aeroobikatunni ülesandeks on pakkuda tervislikku, enesetunnet parandavat ja võimalikult paljudele osalejatele sobivat kehalise tegevust.
Aeroobika on viimaste aastatega hoogsalt arenenud ning kogu maailmas üks enamharrastavatest (spordi) aladest.

Aeroobika – ja tantsutreener Janne Ristimets õpetab noortele tervislikku eluviisi ja õiget toitumist.
Aeroobika - aeroobikatund fit-palliga, kus harjutused sooritatakse pallil istudes, lamades või
Aeroobika on univeraalne treenimisviis, mis võimaldab valida paljude erinevate stiilide vahel

Aeroobika on lihtne viis tegeleda millegi sportlikuga ja lihtne on ennast vormis hoida.
Aeroobikatunni ülesandeks on tervisliku, enesetunnet parandava ja võimalikult paljudele osalejatele
Aeroobika on muusika saatel läbi viidav tempokas rütmivõimlemise rühmatreening.

Aeroobika – see on muusika saatel tsükliliselt korduvate harjutuste ja liikumis-
Aeroobika on viimaste aastatega hoogsalt arenenud ning kogu maailmas üks
Aeroobika on muusika saatel tsükliliselt korduvate harjutuste ja

Aeroobikatundide põhiülesehitus on sarnane: soojendus, sellele järgneb aeroobne osa
Aeroobikatunni läbiviimisel on tähtis osa tunni oskuslikul juhendamisel.

Aeroobika on hea rühile ja jooga rahustab.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !