Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like

Greenland (0)

1 Hindamata
Punktid
 
Säutsu twitteris
Located in
Arctic Ocean
Also known as
Grønland
Kalaallit Nunaat
Population
60,324 (2000 Estimate)
Total area
2,175,600 square kilometres
Greenland , a self-governing dependency of Denmark, is the largest island in the world. Greenland consists of an
80% sisust ei kuvatud. Kogu dokumendi sisu näed kui laed faili alla
Greenland #1 Greenland #2
Punktid 50 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 50 punkti.
Leheküljed ~ 2 lehte Lehekülgede arv dokumendis
Aeg2008-09-09 Kuupäev, millal dokument üles laeti
Allalaadimisi 13 laadimist Kokku alla laetud
Kommentaarid 0 arvamust Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
Autor kriskris Õppematerjali autor

Lisainfo

Piltidega jutt Gröönimaa kohta inglise keeles
greenland

Meedia

Kommentaarid (0)

Kommentaarid sellele materjalile puuduvad. Ole esimene ja kommenteeri


Sarnased materjalid

2
docx
Ireland
11
odt
Finland
9
doc
Topic - Canada 2
7
doc
Canada
5
doc
Kanada
11
doc
USA
4
doc
Canada topic
8
doc
Kanada ühiskond ja kultuur Society and Culture of Canada





Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun