Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like

Dr. Abbas Qutab (0)

1 Hindamata
Punktid

Esitatud küsimused

 • Mis on lämmastikmonooksiid, mida ta teeb ?
 • Mis arstid teevad ?
 • Kuidas seda säilitada ?
 • Millest saab lämmastikmonooksiidi ?
 • Mis saab siis, kui leitakse sünteetiline lämmastikmonooksiidi allikas ?
 • Mis on kõige levinum ravim, mida maailmas kasutatakse ?
 • Kuidas Viagra töötab ?
 • Kuidas Nitro FX siin aidata saab ?
 • Millest ma senini rääkinud olen ?
 
Säutsu twitteris

  
 Dr. Abbas Qutab
Kyäni Meditsiinilise ja Teadusliku Nõukogu juhataja
 
Dr. Abbas Qutab on Kyäni Meditsiinilise ja Teadusliku Nõukogu juhataja ning ühtlasi tark ja andekas lisajõud Kyäni meeskonda. Dr. Qutab’il on teaduskraadid meditsiini, orientaalse meditsiini ja kiropraktika alal ning doktorikraad ayurveeda meditsiini alal. Ta on üks väheseid USA arste, kellele on antud audoktori kraad Maailma Tervise Organisatsiooni Charted University poolt tema tegevuse eest alternatiivmeditsiini edendamise valdkonnas. 2003. aastal ta sai USA Kongressi poolt “Aasta Arsti” aukirja oma aktiivse tegevuse eest NRCC Rahvusliku Terviseedendamise ja Taastusravi Reformide Komiteelt. Dr. Qutab reisib väga palju ning on õpetanud tuhandetele arstidele nii USAs, kui ka Euroopas, kuidas integreerida alternatiivset meditsiini oma praksisesse. Olles mitme ajurveedilist meditsiini käsileva teose kaasautor, on ta ka vastava nõukogu poolt kinnitatud naturopaatilise meditsiini tundja . Ta on ülemaailmselt hinnatud kõneleja ning on saanud mitmeid tunnustusauhindu komplementaarse meditsiini edutamise eest. Dr. Qutab on Washingtonis asuva Congressional Health Care Reforms Committee nõuandva kolleegiumi liige ja on selle auesimees Massachusetts’i osariigis. 
 
Dr. ABBAS QUTAB:
NITRO FX ON NONI TAIMEL PÕHINEV TOODE, MIS AITAB MEIE ORGANISMIL TOOTA LÄMMASTIKMONOOKSIIDI.
NITRO FX ON TÄHTSAIM JA PÕHILISIM TOODE OPTIMAALSE TERVISE SAAVUTAMISEKS JA AINUS, MIDA MINA OMA PATSIENTIDELE SOOVITAN.“
 
 Dr. Abbas Qutabi esinemine Tallinnas.
Üleskirjutus dr. Abbas Qutabi esinemise otsetõlke järgi, 21. jaanuaril 2007 Tallinnas
 
Tere õhtust kõigile! Teie linn on imeilus ja täis ajalugu, mida USA-s niipalju ei ole. Üllatav on see, et siin räägitakse palju inglise keelt.
Lämmastikmonooksiid ( NO ) on parimaid ärisid, millega üldse tegelda.
Ma tegelen sellega, et õpetada inimestele kuidas olla terveMa müün tervist.
Ma isiklikult tahan, et kõik teeniksid head raha. Tuleb meeles pidada, kui sul pole tervist, pole sul millega seda raha nautida.
Mis on lämmastikmonooksiid, mida ta teeb?
Mina nimetan lämmastikmonooksiidi elu molekuliks, sest ilma lämmastikmonooksiidita ei saa elu olemas olla. Lämmastikmonooksiid on seotud keha iga funktsiooniga.
Täna hommikul oli arstidele kahetunnine loeng. Terves maailmas on lämmastikmonooksiidi molekul kõige läbiuuritum molekul . Enamikul arstidel on lämmastikmonooksiidist mingisugune ettekujutus olemas, aga nad ei tea mida lämmastikmonooksiid annab, kuna enamikul arstidel on väljaõpe haiguste ravimiseks. Hiinas makstakse arstidele niikaua , kui nende patsiendid on terved . Kui patsient haigeks jääb, siis arst raha ei saa. Eks ole see päris hea süsteem?
Kujutage ette, kui arstid on need kes soodustavad "terve olemist".  Ma arvan, et läheb aega, enne kui meil saavad olema sellised arstid.
Tervis ei kuulu ühele ametile, ühele elukutsele. Minu seisukoht on see, et me igaüks vastutame ise oma tervise eest. Kui me saame "terve olemist" soodustada – siis seda parem.
Minule tutvustas Nitro FX-i üks minu patsientidest kes oli minu juures ravil. Ta võttis pidevalt vererõhu ravimeid. Ta oli ravimite võtmise lõpetanud ja võttis Nitro FX-i. Kui ma temaga kokku sain, oli tema vererõhk täiesti normaalne. Ta ütles, et võtab seda taimset preparaati. Nii nagu paljud arstid selle peale ütlevad – nii minagi "see võib ju ka nii olla", aga põhimõtteliselt olin ma üsna skeptiline . Leppisime kokku, et kohtume veel mõned korrad , et olla kindel, et tema vererõhuga on kõik korras. Ja tõepoolest vererõhuga sellel patsiendil enam probleeme ei olnud.
Jutuajamise käigus tuli välja, et meil on ühine sõber apteegis. Ta tõi selle sõbra minu kontorisse ja see apteeker seletas minule lahti lämmastikmonooksiidi toime inimorganismile.
Oma praktikas ma otsin alati looduslikke ravimeetodeid, mis on inimesele ohutumad. Olen piisavalt kaua arst olnud, et öelda – jah ravimid aitavad inimesi, kuid neil on alati mingi kõrvalmõju olnud. Väga paljud arstid kipuvad ära unustama Hipokratese vande esimest osa – ära tee kahju.
Ma olen veendunud, et eriolukorras kiirabi töötab meditsiinis väga hästi, aga krooniliste haiguste korral kirjutatakse inimesele ravi ja see tundub töötavat  Tekkivad kõrvalnähud. Nüüd annad midagi muud asemele, see töötab, inimene harjub, tekivad uued kõrvalmõjud. Sa lähed kolmanda ravimi peale, sa põhimõtteliselt tekitad nõiaringi.
See sundis mind vaatama ringi – uurima nõelravi, akupunktuuri, taimset ravi – kõiki neid looduslikumaid ravivõimalusi.
Tänasel päeval, on USA-s alternatiivravi muutunud niivõrd suureks, et üks kolmest inimesest kasutab juba loodusravi . Väga suur on tegelikult puudus nendest arstidest , kes on saanud loodusravialase väljaõppe.
Sellepärast olen ma oma ettevõttes võtnud ette arstide koolitamise ja tänaseks päevaks on 12 – 13 tuhat arsti saanud loodusravi koolituse ja väljaõppe. See on siis nii USA-s kui Inglismaal Kuninglikus Meditsiini Kolledžis, kus õpetan loomulikku või looduslikku ravi.
Mind ei usaldata mitte üksnes selle pärast, et olen arst. Inimesed tahavad ka ise kasutada ohutuid ravimeetodeid.
Tegelikult on terves maailmas (USA, Jaapan, Hiina, Euroopa) nõudlus põhimõtteliselt sama – säilitada parem tervis, kauem elada tervena . Ma olen taolise tervisesüsteemi osa, mis soodustab "terve olemist".
 
Arstiteaduses on uuritud lämmastikmonooksiidi rohkem kui ükskõik millist teist molekuli. Viimase 12-15 aasta jooksul on välja antud rohkem kui 70 tuhat artiklit erinevaid uurimusi. Isegi minu jaoks, kes ma olen selle ala inimene – mul on kolm polikliinikut, ma reisin , ma õpetan, isegi minu jaoks on keeruline kõigel sellel silma peal hoida. Mul on oma arstide kogu, kes sellega tegeleb, kes mind aitab.
Ja ometi praegusel hetkel oleme täiesti alguses. Uskuge mind, lähema 2-3 aasta jooksul paljud inimesed saavad tuttavaks lämmastikmonooksiidiga, saavad sellest teada ja loevad sellest.
 • Lämmastikmonooksiid aitab säilitada, kaitsta ja taastada iga rakku  meie kehas.
 • NO on signaalmolekul, mis algatab keha kõiki protsesse ja funktsioone.        

Meie organismis ei ole mitte ühtegi kudet, mitte ühtegi süsteemi, mis ei oleks seotud lämmastikmonooksiidiga. Väga lihtne näide. Me kõik hingame. Selleks et olla elus, sa pead hingama. Hingame sisse hapnikku, hingame välja süsinikdioksiidi. Kui sa hingad sisse, võtad hapnikku, mis kopsudes ennast peab siduma verega ja siis kannab veri selle igale poole organismis laiali – südamesse, elunditesse lihastesse. Kuhu veri läheb, sinna ta hapniku viib. Ja kas teate, et veri ei saa lahti lasta hapnikku, seal kus seda vaja on, ei südames, ei lihastesse ega kusagile mujale, kui lämmastikmonooksiid ei ütle talle, et nüüd jätad hapniku  siia. Sellepärast kasutatakse terminit lämmastikmonooksiid kui signaalmolekul. See on nagu kõrgem sõjaväeline ohvitser , kes jagab käsklusi – tehtagu, ütleb südamele – tööta, verele – ringle. Ilma kindralita toimuks täielik kaos – mitte keegi ei teaks , mida tegema peaks. Signaliseeriv funktsioon annab korralduse, ta kannab sõnumit, mis on see, mida tegema peab.  Lämmastikmonooksiid  ütleb verele, et nüüd vabasta hapnik.
Räägime millestki muust . Kui poleks lämmastikmonooksiidi, siis poleks meist kedagi siin. Eostamise hetkel spermatosoid ei saaks ühineda munarakuga kui ta ei vabasta lämmastikmonooksiidi, selleks, et lõhkuda munaraku seina sellest kohast kust ta saaks munarakku tungida ja siis viljastada selle. Isegi munaraku siseselt nagu jagunemine, südame, kopsude, pea, kõige selle loomine sees, mis saab millest, kõige selle korralduse annab täpselt samuti lämmastikmonooksiid. Kui meie organism ei suudaks toota lämmastikmonooksiidi, siis meid siin ei oleks. Ja et tagada organismi tervet funktsioneerimist, on täiesti hädavajalik, et me hoiame lämmastikmonooksiidi taseme piisavalt kõrgel, et olla terve.
Vaatame mõningaid lämmastikmonooksiidi funktsioone.
 • Paljudes kudedes erinevate füsioloogiliste protsesside reguleerimine.
 • Veresoonte laiendamine.
Kui süda lööb, siis pumpab ta verd. Ühe minutiga pumbatakse 5 - 6 liitrit verd. Päris korralik kogus. Päeval ja öösel, aasta aasta järel, kogu aeg 5 – 6 liitrit minutis.
Vereringet südamest järgmistes faasides ei saaks toimuda, kui organism ei vabastaks lämmastikmonooksiidi. Lämmastikmonooksiidi vaegus , on põhjuseks, miks tekib kõrge vererõhk. Kui lämmastikmonooksiidi puudus on väga suur, väheneb vere juurdevool südamesse,  tekivad valud rinnus ja infarkt . Mis arstid teevad? Esimene asi, annavad nitroglütseriini. See on kõige levinum ravim , mida kasutatakse igal pool maailmas. Nitroglütseriin vabastab samuti lämmastikmonooksiidi, laiendab veresooni ja valu kaob. Kui sinu kehas oleks piisavalt lämmastikmonooksiidi,
80% sisust ei kuvatud. Kogu dokumendi sisu näed kui laed faili alla
Vasakule Paremale
Dr-Abbas Qutab #1 Dr-Abbas Qutab #2 Dr-Abbas Qutab #3 Dr-Abbas Qutab #4 Dr-Abbas Qutab #5 Dr-Abbas Qutab #6 Dr-Abbas Qutab #7 Dr-Abbas Qutab #8 Dr-Abbas Qutab #9 Dr-Abbas Qutab #10 Dr-Abbas Qutab #11 Dr-Abbas Qutab #12
Punktid 50 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 50 punkti.
Leheküljed ~ 12 lehte Lehekülgede arv dokumendis
Aeg2012-03-05 Kuupäev, millal dokument üles laeti
Allalaadimisi 8 laadimist Kokku alla laetud
Kommentaarid 0 arvamust Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
Autor Yeymann Õppematerjali autor

Lisainfo

Dr. Abbas Qutab´i tutvustus
abbas qutab , kyäni

Mõisted


Meedia

Kommentaarid (0)

Kommentaarid sellele materjalile puuduvad. Ole esimene ja kommenteeri


Sarnased materjalid

937
pdf
Erakorralise meditsiini tehniku käsiraamat
40
odt
Haigusõpetuse eksami küsimused
36
docx
BIOMEDITSIIN
53
docx
Tervisekasvatus ja esmaabi noorsotöös
29
doc
Pediaatria
45
doc
ERINEVAID TAASTUMISVAHENDEID INIMESE TURGUTAMISEKS
10
docx
Sise-ja närvihaigused kordamine arvestuseks
54
doc
Meditsiiniajaloo konspektFaili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun